Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

superca :P meni je važno da se 120 lepo pelje brez priganjanja......pa če pride lepo do 160 je tut kul :P Lahko še vprašam kako kaj gre v klanec? se da tut v klanec lepo 120 peljat? al koliko? Sprašujem zato ker bom v kratkem kupoval ta motor :) Tnx :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL na avto,netu spet en optimist :D kaj me ti ljudje nasmejejo :D Nova je 3800€....kmalu bo konec sezone.....konec novembra pa pridejo že 2009 letnik v slovenijo (by DKS). Optimisti :D

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm montiral nov izpuh, ropoče ko prasica, prav poka mi iz izpuha- je to zdravo ?? to ropoče ko 100 hudičem mama kr kleje, bom posnel jutr pa na youtube ppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , nima pa tega šporrtnega zvoka, dere se ko endura :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj si pa pričakoval.. to da poka ni nič narobe.. meni tud pune grenate :krneki: Bolj seka raj ga mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da poka je normalno, men tud odkar sem menju izpuh - bolj odprt ror pač :evilgrin: glede zvoka pa ni čudnega da ni zvoka kot SS, za to ti pa 2 cilindra manjkata .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima pa tega šporrtnega zvoka, dere se ko endura :(

Ja normalno če ima pa en cilinder. :lol1:

Pa poglej da ti kje ne vleče zrak pri loncu, če nisi dobro montiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni original avspuh predelan, ampak je to ipuh ki ga je izdelal Vili selič- RAček, dela avspuhe za vse motorje pa je še men enga naredu, za majhen dnar. Je pa ror čist ofjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ima pa tako majhen notranji fi, če ste že delali afterkarket lonec iz nule? Pri ostalih aftermarket rorih je notranja cev še enkrat večja, tak fi kot to ima navadno pa db killer. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo boljše je že ko original, samo bi res lahko dal narediti bolj odprt (večji notranji fi) in krajši lonec, potem bi bila večja razlika v zvoku, zdaj ima zvok kot... zzr ali pa gpz :whistle:

še primerjava kakšen zvok da krajši lonec (pa ne se takoj vpikniti v to da je yoshimura, hočem samo prikazati idejo):

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni original avspuh predelan, ampak je to ipuh ki ga je izdelal Vili selič- RAček, dela avspuhe za vse motorje pa je še men enga naredu, za majhen dnar. Je pa ror čist ofjen

kaj pa če te policaji ustavjo pa vejo da ni original auspuh

pol pa lohk fajn najebaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!