Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Ja in če ti je fotr policaj? :D k mislš da maš zato kj privilegijev pa kaj še. Drugač pa ja zihr bolš izpuh kt original...oz. teško rečt po posnetku to bi blo treba v živo slišat. Sicr nism velik temo spremljav sam a je blo objavlen koliko z enim tankom narediš... približno povprečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in če ti je fotr policaj? :D k mislš da maš zato kj privilegijev pa kaj še. Drugač pa ja zihr bolš izpuh kt original...oz. teško rečt po posnetku to bi blo treba v živo slišat. Sicr nism velik temo spremljav sam a je blo objavlen koliko z enim tankom narediš... približno povprečno.

Verjemi...se da marsikej dogovorit, kako sliko radarja zgubit itd. Veze so vse kar šteje dans :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj, v čem je fora, da sta dve različici, 22 in 23kW? Ker nekje sem prebral, da je motor različen za evropski in

ameriški trg.

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi si lahko resetiral števec vsakič na črpalki, pa bi približno vedel. :hmm:

Mislim, da bi to naredil bolj težko, ker ima samo skupne kilometre :headbang: , nima "dnevnega" števca :whistle: . Skoraj je potrebno imeti s saboo kalkulator, pa računaš koliko imaš še do bencinskega servisa.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tomosu sm to rešil z kolesarskim števcem ki ima polno funkcij, od maksimalne, povprečne hitrosti, časom potovanja... tak ko potovalni računalnik v avtu pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi to naredil bolj težko, ker ima samo skupne kilometre :headbang: , nima "dnevnega" števca :whistle: . Skoraj je potrebno imeti s saboo kalkulator, pa računaš koliko imaš še do bencinskega servisa.

lp

seveda ima "dnevni" števc :whistle: , tle se pa čist strinjam s Flatronm... kva pišeš, če ne veš :whistle: ... tko da nam, ki imamo ninjo 250 ni treba kalkulatorja s sabo nost, brez skrbi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj, v čem je fora, da sta dve različici, 22 in 23kW? Ker nekje sem prebral, da je motor različen za evropski in

ameriški trg.

različica z elektronskim vbrizgom (22kW) je za evropski trg, ker ima vsaj pomojem čistejše izpušne pline, medtem ko amerikanci ne dajo veliko na ekologijo ter porabo goriva, ki je pri njih poceni kot voda, zato imajo verzijo s furgazorjem (23kW)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi...se da marsikej dogovorit, kako sliko radarja zgubit itd. Veze so vse kar šteje dans :)

Ja misl si. Tut moj fotr je policaj pa kaj bo? Ko te posname te posname ni ne da se zbrisat. Mislš da bo šu reskerat svoj šiht? Če bi se to dal pol bi blo ql ja pa že da bi ga poznau bi blo ql sam nažalost ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, nevem kako je pri vas... nima veze fotr polcaj al ne (moj tud ni, je pa res da je bil...), da se marskej zment. Če pri vas to ne gre.. jebi ga, kaj nj rečem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

offtopic: jst delam v bolnici, in če grem kdaj v zdravstveni dom pa da je gužva, mal pojamram sestri da pa le delam v bolnci pa da se usluge rade vračajo- in sem kar hitr pol na vrsti. Tisti ki delajo za isto firmo bodo pa ja si pomagal med seboj. Policaj policaju, župnik menistrantu, gasilec-gasilki.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so mi sporočili s TC Motoshopa, da ni nobene Ninje več in da pridejo šele konec oktobra. :headbang: :headbang: :headbang:

Krneki, zgleda da bo šele naslednjo sezono veselo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so mi sporočili s TC Motoshopa, da ni nobene Ninje več in da pridejo šele konec oktobra. :headbang: :headbang: :headbang:

Krneki, zgleda da bo šele naslednjo sezono veselo :(

Motoland Panigaz jo ima še v salonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei kolk se pa na končni pozna če zamenjaš auspuh

pa pr pospeškah

Nič.

to mi delaj, v petek pa grem po pokrov zadnjega sedeža 120€ pride :D to mi delaj !!!!

uf, potem pa bo racing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!