Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Hvala vam glede svetovanja o avspufo.

Sm študero če bi se lahko lastniki kawasaki ninj 250r kda dobli oziroma bi naredli kako srečanje?

Bi bva pomoje kr vredo zadeva da kero rečemo pa se mavo spoznamo oziroma se zmenimo za kako turo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

OOOOO, lepo tole izgleda. A lahko malo več napišeš o tem, kdo je to naredil oz. kje in za koliko je bilo kupljeno (saj vem da je bilo že enkrat napisano).

Ravno danes sem kupil popolnoma enakega, pa me tale pokrov precej mika, trgovec mi je pa rekel, da originalnega še ni na voljo, da pa baje pride enkrat spomladi.

PS: a je možno, da ima 2009 temnejšo zadnjo luč, ali se mi tako samo zdi iz fotografij?

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Ninja 250r, polepšana :naughty: ... brez zadnga zica :whistle:

Ja kako boš pa zdej fanta vozila :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOO, lepo tole izgleda. A lahko malo več napišeš o tem, kdo je to naredil oz. kje in za koliko je bilo kupljeno (saj vem da je bilo že enkrat napisano).

Ravno danes sem kupil popolnoma enakega, pa me tale pokrov precej mika, trgovec mi je pa rekel, da originalnega še ni na voljo, da pa baje pride enkrat spomladi.

PS: a je možno, da ima 2009 temnejšo zadnjo luč, ali se mi tako samo zdi iz fotografij?

Ane, da je lepo :naughty: men je tud zakon... ja jest sm naročila pr Čarmanu, k sm tja na servis pelala... to je že enčas v Sloveniji, sigurno (za 08 letnik, ne vem pa ali je za 09 isto, oz. da paše gor). Ker k sm jest na servis motor pelala, več kot en mesec nazaj, sm samo vprašala, pa so rekl, da ni problema, naročil, drug dan sm pa šla iskat. Tako, da pri pooblaščenem serviserju, al pa kr direkt na DKS poklič. Je pa dost drago, sam jest sm res hotla to met, mislm, da sm dala ene 120 eur pomojm (al pa še clo 130eur, ne spomnm se točn). Sam maš pa vse zravn in zamenjaš s sedežm v minutki.

Ej pojma nimam glede luči, prpel pokazat, pa bomo skp dal pa vidl :rolleyes: hehe

Ja kako boš pa zdej fanta vozila :rolleyes:

C c c svojga nej si kup :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ka pa pravte na tole mislm a je to res

http://www.youtube.com/watch?v=YuJXm5fLTcM

enocilindraš ma že tko prednost pred dvo zaradi večje moči pri nižjih obratih, plus to da ima yamaha verjeto krajše prenose za boljše pospeške... če bi pa še kkšnih 200, 400m dalj dragala bi jo pa ninja gladko pojedla če mene vprašaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Ninja 250r, polepšana :naughty: ... brez zadnga zica :whistle:

post-19671-1225804695_thumb.jpgpost-19671-1225804760_thumb.jpg

U zdej je pa že čist taprava ninja - prov kul zgleda !

Zica pa ko in ko ne rabš, ker motor je za enga ane *?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U zdej je pa že čist taprava ninja - prov kul zgleda !

Zica pa ko in ko ne rabš, ker motor je za enga ane *?! :)

Anede :naughty: No ja še avspuh bi zamenala, ampak to pa mogoče spomlad.

Maš čist prov, zadn zic je čist odveč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potihem sem med ogledom filma govoril (za ninjo) dej ga, deeej gaaa,...

Z mal več ravnine bi pomoje Yamaha zgubila_sam taki so rezultati... na žalost :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem se malo začel zabnimati za športne izpušne sisteme (enkrat spomladi bo), pa me zanima, če kdo ve, zakaj sta cevi, ki prideta iz cilindra, povezani že enkrat prej, potem pa se šele združita. Kakšna fora je to? A je to zato, da se kakšen zvok uravnoteži al zakaj. Športni sistemi tega namreč nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57131184e16222226ea2abdf3955c6df.jpg

Tud športni izpuhi imajo to ;)

Je pa to celoten del do združitve nekak tako oblikovan, da se plini vrtinčijo tako, da se čim lažje, hitreje ''odstranijo''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem gledal za ta motor (ninja 250r), mislm da je bil leovince inpušni sistem, pa ni imel nobene povezave in se mi je seveda zdelo zelo čudno. Hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vse poznavalce in lastnike tega motorja. Ko menjate prestavo pri visokih vrtljajih, ali uporabite sklopko ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vse poznavalce in lastnike tega motorja. Ko menjate prestavo pri visokih vrtljajih, ali uporabite sklopko ali ne?

ja itak da se jo uporablja

kaj ti je ne al kaj?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!