Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Nameravam jo kupiti konec tega leta, pozimi ko so nižje cene in ni sezone + pričakujem še kakšen večji pad cene, zaradi recesije, tako da upam da jo dobim za kakšnih 3000€ novo iz trgovine :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam jo kupiti konec tega leta, pozimi ko so nižje cene in ni sezone + pričakujem še kakšen večji pad cene, zaradi recesije, tako da upam da jo dobim za kakšnih 3000€ novo iz trgovine :rolleyes:

:):) Saj te nočem zabijat, sam za 3k€ pa res ne verjamem da jo boš dobil. Jaz sem jo kupil novembra/decembra, sredi največje zmrzali, pa cena ni bila kaj nižja. Popusti pri tovrstnih motociklih pač niso taki, kot pri tistih, ki stanejo preko 10k€. Kar se pa recesije tiče........no comment. Menim, da če jo boš dobil za 3,8k€, boš lahko zelo zelo, ampak res zelo vesel :) Sam vseeno vreden svojega denarja, če primerjaš s kakšno yamaho tzr50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:):) Saj te nočem zabijat, sam za 3k€ pa res ne verjamem da jo boš dobil. Jaz sem jo kupil novembra/decembra, sredi največje zmrzali, pa cena ni bila kaj nižja. Popusti pri tovrstnih motociklih pač niso taki, kot pri tistih, ki stanejo preko 10k€. Kar se pa recesije tiče........no comment. Menim, da če jo boš dobil za 3,8k€, boš lahko zelo zelo, ampak res zelo vesel :) Sam vseeno vreden svojega denarja, če primerjaš s kakšno yamaho tzr50.

Misliš??? Ko je prišla vn je bila okrog 3500€, zakaj zdaj taka podražitev sredi krize??? :blink:

Trenutno imam izpit za 25kw, pa bi za začetek iz prehoda iz 125ccm na več vzel neko srednjo reč in mislim da je ninja 250 prava reč za to, da se lažje počaka 21 leto in izpit za neomejeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižje od začetne cene (3500) je ne boš dobil, mogoče pri černetu :evilgrin: .... Dvignli so pa cene zato, da ker je manj prodanih, da dobiček tako ne pade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižje od začetne cene (3500) je ne boš dobil, mogoče pri černetu :evilgrin: .... Dvignli so pa cene zato, da ker je manj prodanih, da dobiček tako ne pade...

Če bo letos pozimi okrog 3500€ (lahko tudi pri Černetu :naughty: ), jo vzamem, če bo pa +3500, pa bomo premislili :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začetna cena Ninje 250 R je bila 3.806€. Potem se je ta cena dvignila na 3.906€ potem na 3.935€ potem na 3.995€ in nato še 4.378€. Verjemi ker sem cene spremljal ves čas ker sem jo nameraval kupiti. Sedaj pa jo že imam :) Cena pa se bo 99% gibala ves čas okoli 4.000€. Pa še to je poceni glede na to da so v Avstriji in drugje okoli 4.400€ ;)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začetna cena Ninje 250 R je bila 3.806€. Potem se je ta cena dvignila na 3.906€ potem na 3.935€ potem na 3.995€ in nato še 4.378€. Verjemi ker sem cene spremljal ves čas ker sem jo nameraval kupiti. Sedaj pa jo že imam :) Cena pa se bo 99% gibala ves čas okoli 4.000€. Pa še to je poceni glede na to da so v Avstriji in drugje okoli 4.400€ ;)

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začetna cena Ninje 250 R je bila 3.806€. Potem se je ta cena dvignila na 3.906€ potem na 3.935€ potem na 3.995€ in nato še 4.378€. Verjemi ker sem cene spremljal ves čas ker sem jo nameraval kupiti. Sedaj pa jo že imam :) Cena pa se bo 99% gibala ves čas okoli 4.000€. Pa še to je poceni glede na to da so v Avstriji in drugje okoli 4.400€ ;)

začetna cena je bila 3.600€ v TC-ju..pol so pa dvignili na 3.806 :winkiss: zdej je pa 4.378 :OK:

še dobr da sm jo prej(pred izpitam) kupu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst še vedno pravm, da za dobre 4k dobiš odlično 636 s 25kw pa maš nek od motorja :D 4400 je mal huda za tole Ninjo skratka..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst še vedno pravm, da za dobre 4k dobiš odlično 636 s 25kw pa maš nek od motorja :D

Kaj bi rad reku da to pa ni motor!!!! :evilgrin: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z Juretom, celo sami trgovci proporočajo nakup 600ccm motorja in nato blokado. Ker se veliko bolj navadiš na vse skupaj kar te potem čaka pri nadaljni moto karieri. Predvsem pa ta ninja ne zgleda najbolj podobna veliki sestri po obliki še kar se pa ostalih lastnosti tiče pa ne , ker roko na srce zadnja guma in veliko praznega prostora pod plastikami ne zgledajo preveč lepo. Da o kvaliteti vgrajenih gum ne govorim.Čeprav da se razumemo ma vsak svoje videnje na te stvari, tak da se nej vsak sam odlioči, moje mnenje je da je ta motor idealen za ženske začetnice.

glede gum pa tkle, z njimi mam prevoženih skor 7k pa se čist lepo pelem po kolenu, tk da niso tk napačne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa niso to ene ČingČang gume, za katere ni noben nikoli slišal, oziroma se jih sploh nikjer ne da kupit pri nas? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!