Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Ja te gume so res nekaj čing čong in so samo prva vgradnja, ti se lahka peleš z njo po kolenu sam guma je trda ko pes sem jo probo v trgovini, tak da z tako gumo nomalen motorist ne bi pretiraval za normalno vožnjo je pa verjamem da ok. Tudi v rfevijah kjer so delal teste so povedal da je motor narejen na Kitajskem in ima njihove gume, te pa so na testu označili za zelo slabo točko na tem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te gume so res nekaj čing čong in so samo prva vgradnja, ti se lahka peleš z njo po kolenu sam guma je trda ko pes sem jo probo v trgovini, tak da z tako gumo nomalen motorist ne bi pretiraval za normalno vožnjo je pa verjamem da ok. Tudi v rfevijah kjer so delal teste so povedal da je motor narejen na Kitajskem in ima njihove gume, te pa so na testu označili za zelo slabo točko na tem motorju.

Jaz sem gume zamenjov, pa se z novimi gumami motor lepše vozi po ovinkah!!če so pa za koga dobre, mu jih pa prodam!!! prevoženih imajo samo 1800km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš to si dober naredu predvsem za svojo varnost in tako kot si omenil tuda za boljše vozne lastnosti motorja. Ker kar sem js vidu v salono kake gume so gor nevem če je to ok, je pa res da se še nisem z njimi pelu sam njihova trdota pove vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker kar sem js vidu v salono kake gume so gor nevem če je to ok, je pa res da se še nisem z njimi pelu sam njihova trdota pove vse.

A bi nehu pametvat in trosit svoje veleumne teoretične misli tu okrog ....

BTW ... in ti se voziš z ................ - vsaj profil za začetek dopolni.

In da ne bom čisto off: tebi in tebi podobnim še ni jasno (če ti kdaj sploh bo) da so različni motorji narejeni za različne ciljne grupe-skupine motoristov; tega 250R bi jaz prisodil kot model za vstop v moto svet za začetnike, mladostnike, motoristke, za avtošole in podobno; mislim da v tujini vozijo z njim tudi pokalne mono marka dirke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedno posebej poudaril da je to moje mišljenje, tvoj post pa razumem kot napad na moje mišljenje. S takimi posti ne boš spremenil mojega mišljenja.

Moj motor je moja last in moja zasebnost tako da te naj ne skrbi kaj kdo vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 strani napisanih stvari k nimajo novene veze z Ninjo 250 :headbang:

Blokada se men zdi bedna, pa tud kupit rabljen motor pa ga pol blokirat.

Tisti k pa pravjo da lahko pol takoj odblokiraš....Kdo k je star 18 let, pa ma recimo 70kg je zmožen upravljat en 180-200kg težak motor?

Tiščat po ravnini bi znala babica stara 60 let, ko pa pridemo do manevriranja je pa druga zgodba. (pol pa bereš na avtonet prodam Yamaho R6 blokirano na 25kw, padena, popraskana, itd) Hvala lepa za to :headbang:

Ko sm dobu za 25kW izpit, so tud men prjatli rekli, kaj ti bo 250-ka, kupi so 600 pa blokiraj. A na vprašanje, zakaj pa ti to ne nardiš, pa noben noče odgovorit.

In spet pridemo na konc do stavka: vsak naj si kupi kar mu paše in mu je všeč, pa ne težit drugim da so babe, če si kupijo 250ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem gume zamenjov, pa se z novimi gumami motor lepše vozi po ovinkah!!če so pa za koga dobre, mu jih pa prodam!!! prevoženih imajo samo 1800km

Ti si dal 140 gumo gor al maš 130 tak ko je original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si dal 140 gumo gor al maš 130 tak ko je original?

Dal sem 140 gor... pa mam vsaj dobro gumo!!...130dobre gume nism zasledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem 140 gor... pa mam vsaj dobro gumo!!...130dobre gume nism zasledu

sava sport mnda supr guma 130dimenzije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sava sport mnda supr guma 130dimenzije

Sej mata tud michelin in pirelli gume 130. Jaz sm hotu dat pa itak širšo gumo da bo motor mal bol orenk zgledal :naughty: :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Dal sem 140 gor... pa mam vsaj dobro gumo!!...130dobre gume nism zasledu

A 140 je pol največja širina, ki bi jo lahko daš na ta motocikel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem gume zamenjov, pa se z novimi gumami motor lepše vozi po ovinkah!!če so pa za koga dobre, mu jih pa prodam!!! prevoženih imajo samo 1800km

Ja jest tud razmišljam o menjavi gum, ne sicer koj, ampak počas pa. Sploh zdej k berem, da se motor full lepš obnaša na cest. Sicer jz kolenčkam (še) ne :krneki: , ampak vseen, zaka pa ne bi zamenala, če se bo motor bl fajn pa varn pelu :OK: . Kere pa si ti dal gor? A je še kdo že menjal gume na ninji 250? Kaj priporočate? :hmm:

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 140 je pol največja širina, ki bi jo lahko daš na ta motocikel?

Širše pa neupam dat gor :whistle: ..da nebi podrl ciklistike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest tud razmišljam o menjavi gum, ne sicer koj, ampak počas pa. Sploh zdej k berem, da se motor full lepš obnaša na cest. Sicer jz kolenčkam (še) ne :krneki: , ampak vseen, zaka pa ne bi zamenala, če se bo motor bl fajn pa varn pelu :OK: . Kere pa si ti dal gor? A je še kdo že menjal gume na ninji 250? Kaj priporočate? :hmm:

Spredaj sem dal navadno dunlop Qualifier, zadaj pa dunlop D208 140/70/17.

Jaz sem ful zadovoljen s temi gumami. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih forumih berem, da dajejo gor tudi širino 150. Samo potem je priporočljivo vzeti nižjo gumo ali pa vgraditi lowering kit. Razmišljam, da bi šel na 150 z ustrezno nižjo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..najbolš da daš kr 180 gor :P

..ne ga srat pobje.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kako je z montažo ameriških izpušnih sistemov (sprašujem zaradi sonde lambda, ker njihovi izpušni sistemi nimajo pripravljene odprtine za to sondo. FI pač). Če bi montiral ta avspuh, bi potem pač sam moral nekako namestiti to sondo in potem bi vse delalo, kot je treba, ali je kakšnen drug trik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj sem pa vidla ninjo 250 special edition, pa je full lepa, prov paše ta črna barva umes...

Em ja, a ma kdo chrash pads-e na tej ninji? Včerej sem mal gledala, če bi jih dala gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ker se mi ni dalo brati teh 72 strani.

a mi lahko prosim poveste, koliko ima končno hitrost in pa porabo.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ker se mi ni dalo brati teh 72 strani.

a mi lahko prosim poveste, koliko ima končno hitrost in pa porabo.

hvala!

Pri moji ninji:

Poraba 3,8 - 3,9

Končna hitost: okoli 170,180... čeprov jest sem jo prtišala do konca po Dolenjski AC, tko da je bil kazalec na koncu števca, samo kolk je to realno... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!