Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Evo mene. Po približno kake pol leta spet prišel malo na Motosvet pogledat. =)

Pred kakim letom sem bil že 90% da bom naročil novo ninjo 250 v trgovini, a sem se potem vpisal naprej v šolo, tako da so bile finance problem, takrat če se prav spomnim je bila nova iz trgovine 4700€, pa potem čez nekaj časa cena narasla na 5000+ in včeraj slučajno pogledam ceno in vidim da se dobi novo za 4000€, razbljene pa že tam okrog 3000€ :blink:

To se mi zdi zelo poceni in me zanima koliko časa je že takšna cena, ker me zelo mika da bi si spet nabavil motor, ker sedaj sem že kakšni 2 leti brez, imam pa izpit do 25kw, pa tudi drugače se mi zd tale motor zelo primeren za prehod iz 125 na močnejši motor, pa tudi majhna poraba verjetno, ne preveliki stroški vzdrževanja in kar ugodna cena, če pa tako pogledamo če potegne tam okrog 160km/h je čisto dovolj za se vozit, pa super je ker je lahek, edino kar me moti so ozke gume, ampak ok...

Mogoče kdo ve, če bo v kratkem še kaj padla cena? Koliko časa je že takšna kot sedaj.

Gledal sem na avtonetu ninjo od Lare za 3200€ z LeoVinci izpuhom, če se ne motim je to ta Lara z motosveta... Motor zgleda res hud na pogled, kot kakšena 636. Zakon res. Resno razmišljam o nakupu, ampak če bi bi verjetno kar z trgovine, saj se mi zdi cena kar ugodna. Če pade v par mesecih cena v trgovini do kakšnih 3000€ ga skoraj sigurno vzamem...

Glede cen se kar zelo motiš. Cena je bila prva nekje 3800€ če se prav spomnim potem pa je narasla na 3900€. Letos pa so se spet podražile in sedaj še + DMV in je cena že 4.637€. Glede tega da bodo cene padle lahko pozabiš. 4.416€ je akcijska cena za letnik 2009, drugače pa so 4.637€. Poglej si na www.dks.si ....to je generalni uvoznik za Kawasaki. če se bodo, se bodo kvečjemu podražile.

jst zdej kupujem motor (prvič) in grem loh delat izpit do 35kw ker sm 20 str... kokr sm prebrou forum sm ugotovu d tut 71kw ne sme met motor :( zdej bi vs sam uprasu za mnenje ker motor bi se splaču kupt glede na to d sm velk 186.. sm neki gledu ninjo 250 sam zdej ne vem a je to premjhn motr zame pa sm mal prebrou tut druge forume pa ugotovu da ta motor sploh ni tok dobr (balanca ni dobra, preozke gume, niso dobre bremze...) uglavnm bi mogu se dost dnarja ulozit u to d ga zrihtam :D bi mi loh kdo kej pomagu glede tega pa mi mal svetovou kaj kupt...res pa je d mi je motor zelo vsec

Sam sem lastnik tega motorja in sem zelo zadovoljen z njim. Glede višine pa naj te ne srkbi saj sam merim 187cm pa je motor čisto dovolj velik.

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri še 1x. Lahko da je gor še katera za 3900€.....ker še niso spremenili cene na oglasu. Lahko pa jih pokličeš pa ti bodo povedali da še niso spremenili cene, in ti bodo povedali kolika je zdajšnja cena. Saj sem dal link pa si poglej pri generalnem uvozniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri še 1x. Lahko da je gor še katera za 3900€.....ker še niso spremenili cene na oglasu. Lahko pa jih pokličeš pa ti bodo povedali da še niso spremenili cene, in ti bodo povedali kolika je zdajšnja cena. Saj sem dal link pa si poglej pri generalnem uvozniku.

jah oni majo tm svoje cene na avto.net majo pa svoje :D tm loh tut za 10.000 prodajo č hočjo na avto.net pa tut za 2.000....kokr kermu pase, eni so pač dražji ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej zdej nism lih mislu d je neki z balanco narobe ampak zart poze sm mislu... drgač pa za bremze pa gume sm pa slisu d niso dobro in kokr si ti reku d je treba gume menjat :D sam kle pr men je pa pomoje večji problem to d sm velk 185 in ne vem č je ta motor zame...

Bremze na tem motorju so super, brez težav motor postaviš na prvo kolo, pa tud pregrevajo se mi ne :)

originalne gume so pa tkoj za dol dat, na gumah ni treba šparat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

....... originalne gume so pa tkoj za dol dat, na gumah ni treba šparat :)

Kolk si pa dal kakšno večjo dimenzijo gor kukr pa zadej?

Popravljeno . Popravil erch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa dal kakšno večjo dimenzijo gor kukr pa zadej?

prva je iste dimenzije, zadna je pa 140 namesto 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je bol k ta originalna ozka. Pač ostaja mal rezerve do roba :)

Do roba je še kr precej rezerve :) sam to mene ne mot, je vsaj guma kot se šika gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do roba je še kr precej rezerve :) sam to mene ne mot, je vsaj guma kot se šika gor :)

Sej bom jes tu zamenjal jo zadnjo. Kašna pa j kej razlika k maš 140 gor? Kej lažje dosežeš tist nagib do tačke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bom jes tu zamenjal jo zadnjo. Kašna pa j kej razlika k maš 140 gor? Kej lažje dosežeš tist nagib do tačke?

Zamenji še prvo, prva je vsaj zame najbol važna :)

Do tačke pride brez problema, sam vseen mal kasnej kot z original gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sm vidu eno na štifti, mislm da je bla special edition z akrapotom. Zvok je res fenomenaln za tak motor :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj to pravm da sm vidu, itk je sam ena izvedba za ta motor. Pač slip-on carbon. Zgleda res hudo in vizualno in zvok, ne vem pa kok se kj pozna na moči. Vrjetno bl mal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam da bi ga dal na svojga skuterja ker je cenovno ugoden in tudi lepši pa me zanima koliko je zunanji premer cevi, ki pride iz izpuha... Mislim pa da se ga ne da homologirat za cestno uporabo kjub slip on varianti, vsaj tako piše na akrapovič strani...

Ne izvedbe sta dve, obe imata zaključni del narejen iz karbona medtem ko ima ena verzija oklep iz karbona ena pa iz nerjaveče pločevine.

The hexagonal muffler outer sleeve is made of titanium or carbon-fiber, which gives a special hi-tech touch to our SLIP-ON system.
Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem možno da sta dve varjanti, sam pol je ista cena ker sm jst sprašvou pa mi je sam eno ceno povedu. Drgac pa piše tm ja ampak tist ne drži, sm tud to prašu takrt, dobiš zravn certifikat pa muffler in use tko da se sigurno da homologerat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda Akrapota gor dajat, de pol v enmu ovink z nemu po tleh podrajsaš :D

Sej itak tačka prej podrsa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej itak tačka prej podrsa trance_44_wink5.gif

Ja to že, sam k pa tistga distančnika ni več.....je pa že hudo blizu smile.gif Jes sm ga že mal no ( ne lih konkretno lonca ampak tisto zaščito čez cev mal niži) Tok da j treba prov mal rezerve v desne zavoje biggrin.gif

Popravljeno . Popravil erch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapo itk nima tiste zaščite tko da to ni problem. Drgač pa mislm da pride clo mal viši kukr original, usaj tko je vidt na sliki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna koga ki prodaja ninjo 250r od 08 letnik dalje pa da je lepo ohranjena naj mi pošlje PM ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sva se že zmenila...in ubistvu bom kr počaku do naslednga leta...jo bom pač meu sam za eno sezono....jbga

tnx anyway ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!