Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Moja je tut naprodaj :P

Odlična kot nova!,letnik 2008, 9000km, v garanciji do avgusta. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mogoče kdo lahko pove točno katere znamke so original gume na ninji 250 letnik 09?

Hvala

Iste so kot na letniku 2008, kr ena xy ferma, mislm da iz tajske al tajvan al kuga že :hmm: Uglavnm če jih maš čim prej zameni z kšnimi drugimi, ker tist je res podn :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mogoče kdo lahko pove točno katere znamke so original gume na ninji 250 letnik 09?

Hvala

Road Winner... to piše gor :)

sej če jih rabiš jih mam jst en par, prevoženih imajo sam 500km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Road Winner... to piše gor smile.gif

sej če jih rabiš jih mam jst en par, prevoženih imajo sam 500km whistle.gif

Ne zanimalo me je ker sem daneš šel gledat eno ninjo 09 letnik in jo tudi kupil. Zdej če pravite da so zanič gume pol grem kr v nabavo drugih. Mislim da bom dal kr gor gume iste k sm meu na yamahi r 125 in sm bil zlo zadovoln. To pa so Dunlop arowmax d103.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kolko kilometrov se uteka ninjo 250. A je isto kt na r 125 da prvih 500 km do 6000 obratov od 500 do 1000 km pa do 8000 obratov? Sej vem da je že bilo napisano ampak se mi res ne da it nazaj iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kolko kilometrov se uteka ninjo 250. A je isto kt na r 125 da prvih 500 km do 6000 obratov od 500 do 1000 km pa do 8000 obratov? Sej vem da je že bilo napisano ampak se mi res ne da it nazaj iskat.

Do prvih 1000 kilometrov voz maximalno do 6.000 rpm. Tako mi je bilo rečeno v Elisi. Ko boš opravil prvi servis na 1000km pa po želji :D Sam še vseen ni fajn da kuj k s servisa prideš na 12.000 naviješ. Sicer je odvisno, nekateri pravijo da so utekali motor na ta način, drugi da ne... odvisno od posameznika. Jes mojga sem. Je zelo priporočljivo, sploh če želiš motor mal dlje časa imet.

Popravljeno . Popravil erch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do prvih 1000 kilometrov voz maximalno do 6.000 rpm. Tako mi je bilo rečeno v Elisi. Ko boš opravil prvi servis na 1000km pa po želji biggrin.gif Sam še vseen ni fajn da kuj k s servisa prideš na 12.000 naviješ. Sicer je odvisno, nekateri pravijo da so utekali motor na ta način, drugi da ne... odvisno od posameznika. Jes mojga sem. Je zelo priporočljivo, sploh če želiš motor mal dlje časa imet.

Aha to me je zanimalo. Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kolko kilometrov se uteka ninjo 250. A je isto kt na r 125 da prvih 500 km do 6000 obratov od 500 do 1000 km pa do 8000 obratov? Sej vem da je že bilo napisano ampak se mi res ne da it nazaj iskat.

Prvih 500km bol počas voz....pol pa ko je ogreta mašina lohk tud mal več prtisneš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet mam eno vprašanje. Kolk se vam greje mašina? Ko se peljem men pride kazalček malo čez uno drugo črtico. Ko pa sem se ustavil na semaforju, ker so nekaj delali na cesti in sem stal približno 4 minute mi je kazalček prišel čez polovico (Že skoraj do rdečega polja). Je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men se isto če stojim segreje neki čez polovico tko da je to vrjetn standard :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet mam eno vprašanje. Kolk se vam greje mašina? Ko se peljem men pride kazalček malo čez uno drugo črtico. Ko pa sem se ustavil na semaforju, ker so nekaj delali na cesti in sem stal približno 4 minute mi je kazalček prišel čez polovico (Že skoraj do rdečega polja). Je to normalno?

Ja ja to je normalno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet mam eno vprašanje. Kolk se vam greje mašina? Ko se peljem men pride kazalček malo čez uno drugo črtico. Ko pa sem se ustavil na semaforju, ker so nekaj delali na cesti in sem stal približno 4 minute mi je kazalček prišel čez polovico (Že skoraj do rdečega polja). Je to normalno?

Ni panike to. Drgač se pa mal zapomn takele malenkosti pa na prvem servisu povej, Prvih 500 km se lahk kej "razštela" :) Men je recimo v prostem teku laufal skor na 3000 rpm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Zanima me koliko piše v knjižici da bi morale biti gume napumpane. Aja pa za približno koliko kilometrov je še bencina ko se prižge lučka. Se opravičujem za brezvezna vprašanja ampak nimam knjižice z navodili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gume ti piše na motorju na zadnji nihajki na levi strani je nalepka. Je pa spredna 2.0 in zadnja 2.25 se mi zdi. Men recimo k se lučka začne pržigat (mal se prižiga pa ugaša odvisn kok gasa stisneš :P ) natankam notr ene 12l benza, tko da je še skor 5l notr. Tko da ko ti lučka že skos sveti maš zihr še za usaj ene ~100km :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesko kakšni so kej prvi vtisi? smile.gif

Ej ti morm rečt da sm kr pozitivno presenečen. Dejansko nism tolko pričakoval glede motorja. Prej sem imel yzf r 125 pa je ninja dost bol močna od nje. Zdej me počas še čaka servis na 1000 km jutri pa še menjava gum. Pol se pa šele začne veselje biggrin.gif . V glavnem sem zelo zadovoljen z nakupom in tud upam da mi bo ninja služla ti dve leti dokler ne dobim za neomejeno izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. V glavnem sem zelo zadovoljen z nakupom in tud upam da mi bo ninja služla ti dve leti dokler ne dobim za neomejeno izpita.

Bo bo :)

jst jo mam dobri 2 leti...in laufa kot švicarska urca ;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja da recimo se vozim v 5 prestavi in hočem zamenjat v 6 pa mogoče res ne ruknem ročke menjalnika neki močno (se prav mal bol nežno zamenjam) in mi ga vrže v neutralno. Včash tud če nežno zamenjam na primer tudi iz 5 v 6 prestavo, 6 prestava zagrabi za recimo kakšno sekundo potem ga pa vrže v neutral ali pa včasih tudi nazaj v 5. Zdej nevem točno al se dogaja iz 5 v 6 al iz 4 v 5. Nekaj sem na tujih forumih bral in imajo tudi nekateri ostali uporabniki te težave predvsem v 4 prestavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja da recimo se vozim v 5 prestavi in hočem zamenjat v 6 pa mogoče res ne ruknem ročke menjalnika neki močno (se prav mal bol nežno zamenjam) in mi ga vrže v neutralno. Včash tud če nežno zamenjam na primer tudi iz 5 v 6 prestavo, 6 prestava zagrabi za recimo kakšno sekundo potem ga pa vrže v neutral ali pa včasih tudi nazaj v 5. Zdej nevem točno al se dogaja iz 5 v 6 al iz 4 v 5. Nekaj sem na tujih forumih bral in imajo tudi nekateri ostali uporabniki te težave predvsem v 4 prestavi.

Glede na to, da imaš kolikor sem seznanjen nov motor, je lahk0o to posledica olja v menjalniku, po menjavi se dostikrat zgodi, da se zadeve uredijo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja da recimo se vozim v 5 prestavi in hočem zamenjat v 6 pa mogoče res ne ruknem ročke menjalnika neki močno (se prav mal bol nežno zamenjam) in mi ga vrže v neutralno. Včash tud če nežno zamenjam na primer tudi iz 5 v 6 prestavo, 6 prestava zagrabi za recimo kakšno sekundo potem ga pa vrže v neutral ali pa včasih tudi nazaj v 5. Zdej nevem točno al se dogaja iz 5 v 6 al iz 4 v 5. Nekaj sem na tujih forumih bral in imajo tudi nekateri ostali uporabniki te težave predvsem v 4 prestavi.

Men se to ne dogaja. Kukr sm vidu si mel glihkar servis na 100km? A se ti je pred servisom tud to dogajal? :hmm: Ker če ne so lohk res kj tm zajebal, pel nazaj sj je itk še v garanciji in ti morjo zrihtat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se to ne dogaja. Kukr sm vidu si mel glihkar servis na 100km? A se ti je pred servisom tud to dogajal? trance_19_hmm.gif Ker če ne so lohk res kj tm zajebal, pel nazaj sj je itk še v garanciji in ti morjo zrihtat biggrin.gif

Se mi je tudi prej tu pa tam zgodilo. Sem mislil da je to posledica mojega nežnega menjavanja pa kakor piše na kawasaki forumu je to na nekaterih ninjah serijska napaka vendar niso čisto vse okužene. Sej men se to zgodi recimo samo tu pa tam ko bol nežno zamenjam. Nekateri pa imajo te probleme da jim iz prestav samo meče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!