Skoči na vsebino

Poplava


motoristek

Priporočene objave

Elementarna katastrofa!

Najpomembnejše in najprva je bolnica Franja, ki jo bo NAJPREJ plačala VLADA!!!

Ljudje, ki so izgubili vse in NIMAJO zavarovano PRED POPLAVO, (to pa v tistih hribih zagotovo nima nihče) pa se bodo obrisali pod nosom!!!

Jaz bom prispeval, ampak bom osebno nesel nekomu, ki pomoč resnično potrebuje. (čeprav ne bo veliko)

Potem jim bodo pa odobrili kredite z mastnimi obrestmi, ki jih bodo morali do smrti odplačevati kot v Posočju.

Ampak, NAJPOMEMBNEJŠA JE BOLNICA FRANJA! :slap: :slap: :slap: :slap:

Že balinajo na vse p'rtege!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka nepomembna novica - škodo na hiši dobijo povrnjeno samo tisti, ki jo imajo zavarovano proti poplavam !

... :headbang: .. :headbang: ... :headbang: ..

Sam a ni na zavarovalnih policah samo opcija naravne katastrofe, :unsure: tako tudi poplava sem šteje?

?(odvisno od zavarovalnice do zavarovalnice, verjetno :hmm: )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas v Žalcu samem ni bilo nič, samo 2km stran pa vasi odrezane ko so potoki poplavili...

slika okolice Polzele:

post-7348-1190236191_thumb.jpg

glede oblasti pa tak škoda besed, za piko na i so pa imeli v studiu na nacionalni tv še erjavca, prav na bruhanje mi je šlo ko je valil buče :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se močno zamislil včeraj...........poslušal radio......komentarje na temo........RK, Karitas....

Jap.........ne zaupam jim niti centa........afere in kriminal, zamegljeno poslovanje, bančne provizije..... kam gre pomoč.......

Ne vem, kaj bom naredil........verjetno se bom res zapeljal v Podbrdo......poiskal tisto mamco, ki mi je leta nazaj prijazno kuhala kavico, ko smo delali cesto mimo njene hiše.......in pomagal, pač po svojih močeh......direktno.....nekaj Ojrotov na roko.

Zarad mene naj kar zbirajo.......ne verjamem nobenmu, da bo denar kdajkoli prišel v prave roke.

Kaj pa vi????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se močno zamislil včeraj...........poslušal radio......komentarje na temo........RK, Karitas....

Jap.........ne zaupam jim niti centa........afere in kriminal, zamegljeno poslovanje, bančne provizije..... kam gre pomoč.......

Ne vem, kaj bom naredil........verjetno se bom res zapeljal v Podbrdo......poiskal tisto mamco, ki mi je leta nazaj prijazno kuhala kavico, ko smo delali cesto mimo njene hiše.......in pomagal, pač po svojih močeh......direktno.....nekaj Ojrotov na roko.

Zarad mene naj kar zbirajo.......ne verjamem nobenmu, da bo denar kdajkoli prišel v prave roke.

Kaj pa vi????????

moje mišljenje isto,

prispevam lahko obleko, pohištvo ali delo,

denarja pa ne bodo videli :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se močno zamislil včeraj...........poslušal radio......komentarje na temo........RK, Karitas....

Jap.........ne zaupam jim niti centa........afere in kriminal, zamegljeno poslovanje, bančne provizije..... kam gre pomoč.......

Ne vem, kaj bom naredil........verjetno se bom res zapeljal v Podbrdo......poiskal tisto mamco, ki mi je leta nazaj prijazno kuhala kavico, ko smo delali cesto mimo njene hiše.......in pomagal, pač po svojih močeh......direktno.....nekaj Ojrotov na roko.

Zarad mene naj kar zbirajo.......ne verjamem nobenmu, da bo denar kdajkoli prišel v prave roke.

Kaj pa vi????????

Zagotovo bo denar prišel v prave roke.Bivšemu gen. sekretarju Jeleniču dolgujejo odškodnino...

Če bi se zorganizirali, bi mogoče res lahko sami še najbolj pomagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo bo denar prišel v prave roke.Bivšemu gen. sekretarju Jeleniču dolgujejo odškodnino...

Če bi se zorganizirali, bi mogoče res lahko sami še najbolj pomagali.

Se popolnoma strinjam s tabo. :yes:

Če bi kateri od motosvetovcev s prizadetih koncev Slovenije to zorganiziral, sem prepričana, da bi se večina aktivnih članov odzvalo! Tudi jaz sem pripravljena prispevati po svojih močeh - dosti raje tako, kot pa kakšnemu RK, Karitasu, Unicefu ... z njihovimi enormnimi administracijami!

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo. :yes:

Če bi kateri od motosvetovcev s prizadetih koncev Slovenije to zorganiziral, sem prepričana, da bi se večina aktivnih članov odzvalo! Tudi jaz sem pripravljena prispevati po svojih močeh - dosti raje tako, kot pa kakšnemu RK, Karitasu, Unicefu ... z njihovimi enormnimi administracijami!

Se podpišem pod to!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika Objavljeno Danes, 12:31 PM

CITAT(MATjuska @ 20 Sep 2007 @ 10:34)

Se popolnoma strinjam s tabo.

Če bi kateri od motosvetovcev s prizadetih koncev Slovenije to zorganiziral, sem prepričana, da bi se večina aktivnih članov odzvalo! Tudi jaz sem pripravljena prispevati po svojih močeh - dosti raje tako, kot pa kakšnemu RK, Karitasu, Unicefu ... z njihovimi enormnimi administracijami!

Se podpišem pod to!

Tudi jaz sem o tem že razmišljala po dveh prejetih Unicefovih položnicah za Peru.

Kar napišite kdaj in kako boste zbirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo. :yes:

Če bi kateri od motosvetovcev s prizadetih koncev Slovenije to zorganiziral, sem prepričana, da bi se večina aktivnih članov odzvalo! Tudi jaz sem pripravljena prispevati po svojih močeh - dosti raje tako, kot pa kakšnemu RK, Karitasu, Unicefu ... z njihovimi enormnimi administracijami!

Dobr.....vidim, da smo na isti valovni dolžini.....

Lahko predlagam......pa začnimo za Motoristka zbirat.............žal, sam zanga vem, da ga je potopil.......

Zgolj predlog!!!!!!

Prispevam.........no.......uni mamci bom tut nesu.......100%!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr.....vidim, da smo na isti valovni dolžini.....

Lahko predlagam......pa začnimo za Motoristka zbirat.............žal, sam zanga vem, da ga je potopil.......

Zgolj predlog!!!!!!

Prispevam.........no.......uni mamci bom tut nesu.......100%!!!!!!

Kam nakažem?

Bo kot olajšava pri dohodnini? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se motosvetovke odrekle kakšnemu modnemu dodatku, motosvetovci kakšnemu pivu ali dveh in bi ta denar nakazali na transakcijski račun ki bi ga odprl MOTOSVET, odgovorni pa bi nato denar fizično odnesli kakšni pomoči potrebni družini, ki je nastradala v minulem neurju :hmm:

P.S. Dajmo, vodilni na Motosvetu malo premislite :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto se bo zgodilo kot v Posočju! Barabe bodo potuhtale, da se da osebno okoristit na ta račun pa bo... Hitro se bo ena firma zapodila v to blato, vlada bo nakazala ogromno denarja in ta firma bo potem 4 ali pa 5 let vedrila v naših gričih!! Če mene vprašate je nakazovanje nekega denarja raznim organizacijam eno navadno peharjenje neprizadetih ljudi! Kar lahko reši situacijo je voda(ki jo primankuje samo v Železnikih, v vaseh pa ne, ker ima skoraj vsaka hiša še svoj vodovod(iz starih časov).

Smo navajeni, da voda v eni uri naraste za pol metra, ne pa, da za pol metra naraste v 5min. To je tudi vzrok smrtnih žrtev(po mojenm nestrokovnem mnenju).

Sam sem bil v najhujših trenutkih na strehi tovarne. V avto sem vrgel denarnico, mobi in pulover. Na streho smo spravili eno nosečnico potem pa sem lahko ''v miru'' gledal, kako mi je odneslo avto po reki. Našel sem ga 1km niže na nekem travniku. S podnom je bil naslonjen na štango dalnovoda, na njem pa je bil en Avdi. Sprva nisem mogel do njega, ker je bilo še toliko vode, zato sem šel peš domov čez hribe(v kratkih rokavih / mostovi so bili porušeni). Zvečer sva z očetom šla k avtu, da sva iz njega rešila dokumente in densarnico-mobi je bil zanič... Pričakoval sem namreč, da bodo ljudje začeli krasti...

Sam sem trenutno z motorjem(z avtom se ne da) ''zbežal'' k dekletu v poljansko dolino, da lahko študiram, ker imam jutri izpit in vpis v naslednji letnik na faxu. Včeraj zvečer sem se slišal z domačimi, ki so mi povedali, da še vedno nimajo elektrike in telefona (danes mogoče že).

Sedaj se pa grem učit, da jutri naredim izpit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto se bo zgodilo kot v Posočju! Barabe bodo potuhtale, da se da osebno okoristit na ta račun pa bo... Hitro se bo ena firma zapodila v to blato, vlada bo nakazala ogromno denarja in ta firma bo potem 4 ali pa 5 let vedrila v naših gričih!! Če mene vprašate je nakazovanje nekega denarja raznim organizacijam eno navadno peharjenje neprizadetih ljudi! Kar lahko reši situacijo je voda(ki jo primankuje samo v Železnikih, v vaseh pa ne, ker ima skoraj vsaka hiša še svoj vodovod(iz starih časov).

Pozabil si povedat, da je taka organizacija tudi naša država, ki nam je ob potresu v Posočju poslala položnice, ki smo jih morali plačat, kolikor jaz vem obvezno, s tem, da je s tem denarjem kreditirala stanovalce, kar po moje pomeni, da morajo ta denar vračat sicer po verjetno bolj ugodni varianti. Zakaj pa morajo vrnit naš denar državi pa ne bi vedel, ker sem pač pr ta glupih.

Sem pa ravnokar prekinil gledanje oddaje Trenja, ker Slak ni vreden, da bi ga pes :SS . Prekleti dobičkarji (POP), težijo ljudem, ki so izgubili sina in njegovo dekle z vprašanji kot so : "Gospa kako se počutite ob izgubi svojega sina?" :SS :SS :SS :SS :SS :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Sem pa zato, da prispevamo na način kot je že nekdo zgoraj omenil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ampak, NAJPOMEMBNEJŠA JE BOLNICA FRANJA! :slap: :slap: :slap: :slap:

...

To res ne spada v to temo, a vendar.

Čestitke za pregnano hinavsko potezo sedanje vlade, ki bi to bolnico še včeraj raje kot ne lastnoročno podrla.

S to napovedano potezo obnove Franje je namenoma pritisnila na živce določenim ljudem, kar se že vidi.

Seveda poteza deluje le na nivoju, kjer se to pričakuje in pride prav v naslenjem letu na volitvah. Upam, da vsaj večina Motomarsovcev ni na tem nivoju.

Moje mneje okoli Franje je, da je ni potrebno obnavljati, ker je na podlagi nekaj let nazaj in sedanje situacije jasno, da jo bo spet odneslo.

Postavijo naj spomisko obeležje in gotovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se motosvetovke odrekle kakšnemu modnemu dodatku, motosvetovci kakšnemu pivu ali dveh in bi ta denar nakazali na transakcijski račun ki bi ga odprl MOTOSVET, odgovorni pa bi nato denar fizično odnesli kakšni pomoči potrebni družini, ki je nastradala v minulem neurju :hmm:

P.S. Dajmo, vodilni na Motosvetu malo premislite :yes:

Kaj se zdaj delate :whistle: ,dajmo ljudem pomagat :klicaj: :klicaj: :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes gremo jaz in še 3 kolegi pomagati v železnike tam bomo ostali do nedelje spali bomo v šotorih ki jih bomo uzeli z sabo .

odločili smo se da bomo pač pomagali kjer se da vsi smo kvalificirani za lopato in samokolnico tako da ne vidim nobenega problema .

ali še javi še kdo ki bi šel naredimo nekaj koristnega namesto da uživamo čez vikend na motorju medtem ko ljudje rabijo pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar načelnik Civilne zaščite SLO Bogataj govori po radiu in pravi, da naj neorganizirane skupine prostovoljcev ne bi prihajale v Železnike, ker tam samo motijo gasilsko - vojaške skupine in mehanizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!