Jump to content

Recommended Posts

Nova tema, brez nabijanja prosim.

Tema je namenjena debatiranju o ridah,se pravi kdo bo prišel gor,kaj bo s seboj prinesel, kako je bilo, kaj se je dogajalo

skratka vse v zvezi z ridami in sexu ,ter ostalih sprejemljivih stvareh

nezaželene pa so debate, ki so žaljivega pomena in preveč osebnega značaja tako, da prosim, če se tega držite

Pogovore o (ne)varnosti na "kačjih ridah" sem prenesel (z dovoljenjem moderatorja) SEM.

• Replies 27.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• osa rider

2029

• snoopy

1778

• Sanda7

1477

• brembo

1466

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo folk zdele pa tko! Ata Osa biu učeri na ridah in vidu kako se je mlada punca z hornetko zložila na pesku . . .  na uvozu na park plac . . . . pa še Fabo je nek spidvej zganju zarad peska . . . .

To je ta zdrav odnos do lajfa! Punk's not dead!!! Tvoj problem bo le, dokler se ti ne bo po ridah nekdo pripeljal nasproti. morda se bom jaz. na motorju. čist lepo pravilno, po svojem pasu in bova tr

Na sliki so vsi slikani od daleč, vidi se, da nihče ni namerno slikan tako, da bi bil samo on na sliki in ni namen slike, da bi se nekoga prepoznalo. Kot je bil posnetek na katerem je človek za menoj

Posted Images

Teme odprte v kategoriji On the Road & Off-Road niso namenjene splošnemu nabijanju. V kolikor bi radi pisali vse povprek si odprite temo v Kr' neki kategoriji, tam teme niso moderirane. To temo zaklepam in odpiram novo, kjer se bo pisalo le o Kačjih Ridah.

Mislm da je tole na mestu...

Dex, dej se zmen pa bod ti moderator!

:naughty:

Mislim, da sta Sanda in TC, skoraj pionirja rid, vsaj kar se tice Motosveta kar dovolj kvalificirana :)

Glede ture pa si oreberite v Notranjski sekciji. Jaz ne bom mogel it, grem skoristit nedeljo za Mobikrog :D

Mislim, da sta Sanda in TC, skoraj pionirja rid, vsaj kar se tice Motosveta kar dovolj kvalificirana :)

:slap: :slap: :slap: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ok, če se držimo teme Kačje ride:

nevaren odsek, kjer se dogaja veliko prometnih nesreč, morda tudi zaradi firbcev, ki se pasejo po okoliškem grmičevju.

Osebno tam peljem previdno, tudi zato, ker sem tam tudi padel (pa ne zarad ovinkov) :)

Vsaka zgodba ima dve plati :)

Zelo dober plac, kamor gremo velikokrat s kolegi na klepet, pa se kaksno rundo gor pa dol odpeljat. :)

Sicer pa bo ze vsak sam presodil, katera interpretacija mu je ljubsa :P

Zelo dober plac, kamor gremo velikokrat s kolegi na klepet, pa se kaksno rundo gor pa dol odpeljat. :)

Plac, kjer se občasno (2 x letno) peljem na Grobnik in kjer nikakor ne stojim (nimam zakaj)........ :winkiss:

Ok, če se držimo teme Kačje ride:

nevaren odsek, kjer se dogaja veliko prometnih nesreč, morda tudi zaradi firbcev, ki se pasejo po okoliškem grmičevju.

Osebno tam peljem previdno, tudi zato, ker sem tam tudi padel (pa ne zarad ovinkov) :)

Meni je tvoja ljubša. Je pa njegova žal veliko bolj (kruto) realna. Mene je kačjih rid strah... Zato ker so poleg ostalega gor tudi "kamikaze na dveh kolesih", ki jim je za posledice malo mar. Zato sem na ridah tudi tako zelo malo krat.

• Like 3

Pozdravljeni lepo je bilo -upam da bo še boljše.Pa še to v ride sem hodu že pred 30. leti le da smo tedaj gledali avtomobiliste, ki so po ridah probavali svoje dirkalnike, pa vam povem da je blo ravno tako fajn kot je tudi zdaj. :yea1: :yea1:

A pa se zdej zavedamo da nismo izpolnili zadane naloge? Samo še 12 strani nam je manjkalo do 1000. :whistle: No zdej pa spet vse od začetka. Torej do nouga leta 1k strani. :naughty:

Pa da ne bom čist :topic: . A zdej je cesta na ridah spucana, al je še vedno pesek po cesti? :blush:

Ok, jst se odjavljam. Veliko sreče in prijetnega druženja.

Pa da bi bilo čimmanjkrat slišati to, kar je Snoopy (se mi zdi, da on) zavpil v nedeljo: "U pizda, pa ne že spet!"

A bi bilo morda možno nekje en scoreboard naredit, pa zabeležit gor vsak padec?

drugače pa še vedno:

predlagam da se začnemo ustavljat na spodnjem parkingu:

-je več placa

-bolj varno

-dva smetnjaka

-sveža nezmečkana travca

-ne oviramo dostopa gozdni poti

-in mogoče malo manj vplivamo na vožnjo skozi the ovinek

še pixi dixi zrihtamo pa je zmaga

A bi bilo morda možno nekje en scoreboard naredit, pa zabeležit gor vsak padec?

Davna leta nazaj.......smo še vsi nadebudni kolenčkal.....tako z mopedki, bicikli.....kot tazaresnimi stroji......na owiwnku na Ljubljanski grad.

Table za padce sicer nismo mel......smo pa veselo risal križke ob svojem imenu........na odbojni ograji.

Pol so nam jo pa zamenjal.....barabe :( :(

Davna leta nazaj.......smo še vsi nadebudni kolenčkal.....tako z mopedki, bicikli.....kot tazaresnimi stroji......na owiwnku na Ljubljanski grad.

Table za padce sicer nismo mel......smo pa veselo risal križke ob svojem imenu........na odbojni ograji.

Pol so nam jo pa zamenjal.....barabe :( :(

Kok križev si meu :whistle: .... mojih je blo kr nekaj :whistle: ... pol so pa raj prepovedal vožnjo za motorna kolesa :naughty:

Na ridah sicer nimam nobenega križa narisanga in upam, da ga tudi ne bom imel. Sicer se pa po teh ovinkih da tudi lepo počas peljat, kot tudi povsod drugod.

maus vas ma rad :wub:

Edited by maus
Kok križev si meu :whistle: .... mojih je blo kr nekaj :whistle: ... pol so pa raj prepovedal vožnjo za motorna kolesa :naughty:

Na ridah sicer nimam nobenega križa narisanga in upam, da ga tudi ne bom imel. Sicer se pa po teh ovinkih da tudi lepo počas peljat, kot tudi povsod drugod.

maus vas ma rad :wub:

3 :whistle:

jap. Kaj poreče Klajba?

Da smo fantje, ki jih je spoznal na ridah fest deci, ker smo mu pomagali skozi tezko obdobje in ga tudi velikokrat obiskali, ter mu krajsali dolge ure bolnice. Polaga nam pa tudi na srce, naj vozimo po pameti, kar je pa on se itak vseskozi zagovarjal!!

ja to tud mene zanima... :D k zdej baje neki članov ne bo..a ne DEX :D hehe

da naw še mene kej premamlo, da se grem mal presedat :)

Nekaj nasega folka, je v nedeljo dol, tako da se jim bom tudi jaz pridruzil. Dirkalisce je na moji listi prioritet vedno pred turo, ni kej :)