Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

lepo vas je blo spet vidt po dolgem času :D še posebej andrejo :004:P

Tud jst tko pravm :worship: uuu zakaj pa glih mene? :blush: vračam ane :004 k je blo tud toje lepe učke fajn videt :evilgrin:

unu od gonjenja al karkol že pa...nism vč taka :whistle:..pelem po sojih sposobnostih oz zmožnostih.. O:-)kaj morm če sm Superwoman :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst tko pravm :worship: uuu zakaj pa glih mene? :blush: vračam ane :004 k je blo tud toje lepe učke fajn videt :evilgrin:

unu od gonjenja al karkol že pa...nism vč taka :whistle:..pelem po sojih sposobnostih oz zmožnostih.. O:-)kaj morm če sm Superwoman :whistle:

ja je pa že kake 14 dni kar smo se nazadne vidli pa čuli :whistle:

si mi minus stisnla ane k sm napisal tist post :D heheh :lol1:

herr maus? moje kamere te niso zaznale :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena punca dans v repsol kombinezonu s celado v roki je pesacla skozi Planino...pol kasnej se je pa en mal razkantal..Kaj je blo??

Nista padla....:)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padla nista ja, sam so pa čudna pota ljubezni... evilgrin.gif pa vsaka mu čast da s tko luštno punco tko nardi... headbang.gif

Ne me jebat...Kva, tip jo je kr tam pustu al kva?? No, v redu je zgledala, ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk,sm ze neki cajta nazaj reku,da se ne ganjat na ridah,ko sm jst na sihtu mad.gif ,

bom mogu mami pa atetu mal rečt,da vs v red spravta tongue.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me jebat...Kva, tip jo je kr tam pustu al kva?? No, v redu je zgledala, ja..

ja man ma res, bejba je polovico popoldneva na ridah presedela... deci... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punci je ime Sara!!!!

ni se strinjala z divjo vožnjo fanta pa jo je kar pustil tam!!!!kak je negdo frajer!!! :BUA:

tip se je ganjal z r1 se mi zdi letnik 99 in je malo precenil razdaljo pa nekaj je šlo narobe!!!!važno nobenemu nič

motor malo potolčen in avto podrsan tip pa ustal takoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prevoza ji ni pa nben ponudu?

Kva je blo z unim, nad parkingom?

pr unm k sm bla jst je trpela sam plastika in pločevina... njemu ni čist nč, motor j pa kr totalnu sesu... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem mal vec casa presedu na ridah in spremljal ganjanje.... 2 ovinka gor od parkinga se nabije folk in zija, tiscaci pa pol se bl stiskajo, k jih folk gleda...nevarno pocetje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punci je ime Sara!!!!

ni se strinjala z divjo vožnjo fanta pa jo je kar pustil tam!!!!kak je negdo frajer!!! :BUA:

tip se je ganjal z r1 se mi zdi letnik 99 in je malo precenil razdaljo pa nekaj je šlo narobe!!!!važno nobenemu nič

motor malo potolčen in avto podrsan tip pa ustal takoj

Ja ta pa je heroj no, jao jao, punco se pusti na cesti in gre naprej? Aj aj...:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta pa je heroj no, jao jao, punco se pusti na cesti in gre naprej? Aj aj...:fredy:

Zato pa ne zastopm bejbik, k se tko vdano zad vozjo, pol te pa takle nek stresne dol pa pejt.....mislm kter hlod , pa sm bla prepričana, da hujš primerkov ni nikjer :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je aroganten bedak, ker ni malo popustil plina. Nevem, a je to res tako teško narest, sploh pa če imaš v svojih rokah še vsaj eno življenje, za katero sploh ne veš, da znjim tudi ti razpolagaš, če divje voziš. Da ne govorim za ostale mimojdoče, nič hudega sluteče, na katere postaneš pozoren prepozno, največkrat ko je že vlak odpeljal.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhhhhhh otroc . . . . . .ata-ta ni gor takoj pizdarije!

kar se tiče pa tiste punce . . . . svaka ji čast :worship:. . . . . zakaj bi se spraulala v nevarnost, če ji tega ni treba . . . . .

kaj je bla tista r1 belo rdeča, fantina iz logatca???:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je aroganten bedak, ker ni malo popustil plina. Nevem, a je to res tako teško narest, sploh pa če imaš v svojih rokah še vsaj eno življenje, za katero sploh ne veš, da znjim tudi ti razpolagaš, če divje voziš. Da ne govorim za ostale mimojdoče, nič hudega sluteče, na katere postaneš pozoren prepozno, največkrat ko je že vlak odpeljal.

Ji dam čisto prav, da ga je stisnila za j..ca in stopila z motorja, tudi jaz bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakte,a isti tip k je tm punco pustu,je pol poletu z motorjem? Al je to cist en drug?

kolkr sm razumu . . . . . . .ta tip k je pustu punco gor . . . . .se ni razletu . . . . .

razletu se je drug fantina z r1 . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!