Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Kolikor sem danes naštel so bili 4je crashi na ridah...

1. Z rdečo belo r125 okoli 2 ure

2. Karbonska cbr (nevem kok, 600 al litrca) nevem ob keri uri

3. tip z belo r1 (mislim da vem kateri, ker sem ga videl)

4. Z modro r125 moj kolega okoli pol 7

Ze po prvem padcu sm rekel, da bo dons na ridah preveč razbite plastike, ene par jih je kr fajn odnesel pa so se popravl...ni več za kolenčkat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padla nista ja, sam so pa čudna pota ljubezni... evilgrin.gif pa vsaka mu čast da s tko luštno punco tko nardi... headbang.gif

Se strinjam...kr če bi mene kdo tko užgav pa tko delav z mano in mi govoru d sm menatalno bolana bi ga tipa tok stožila, kr je mela 2 priče. Mi je srce bil k noru k sta kolega tam stala pa nč nardila k se je obnašu do nje kt do...d ne omenm do česa!!! Jst s sojmi mejn k 60kg pa nism mela se glih za postavlat tam zravn wacko.gif

Sm ji pa ponudla jst prevoz, pa se je cela zaprla..logičn glede na to d jo je do centra zemle zabiv. Pa glede na to kk voz, ji najbrž nav douh več najedav mad.gifmad.gifmad.gif uglavnem večga prasca v tapravm pomenu besede pa še ne!!!! mad.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem večga prasca v tapravm pomenu besede pa še ne!!!! mad.gif

Jaz bi pa reku da je slabič. Kajti samo slabiči tepejo ženske, na kaj bolj konkretnega pa se tko ne upajo spraut. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

drugič ne mižikat, pa me boste mogoče vidl :lol1:

tisto pa sploh naum komentiru (kako je un uno pustu .. pa bla bla..., me tudi tam takrat ni bilo :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem... ker pol bodo vsi hodil tam okol in se hotl z mano pogovarjat :P

Jst se ne bom pogovarjala,se bom sm vozila okol tebe :yea1:

Dokler ne boš reku,plačam drink :lol1:

Kje si biu ta vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se ne bom pogovarjala,se bom sm vozila okol tebe :yea1:

Dokler ne boš reku,plačam drink :lol1:

Kje si biu ta vikend

u nedeljo v Izol(izal)a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

drugič ne mižikat, pa me boste mogoče vidl :lol1:

tisto pa sploh naum komentiru (kako je un uno pustu .. pa bla bla..., me tudi tam takrat ni bilo :evilgrin: )

sm mižikala in te vidla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa reku da je slabič. Kajti samo slabiči tepejo ženske, na kaj bolj konkretnega pa se tko ne upajo spraut. :topic:

se strinjam. beda od človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

drugič ne mižikat, pa me boste mogoče vidl :lol1:

tisto pa sploh naum komentiru (kako je un uno pustu .. pa bla bla..., me tudi tam takrat ni bilo :evilgrin: )

Nekam švoh moped, da se te tud sliši ne... :xx: :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mižikala in te vidla :P

japasi.. k sm te vidu :P

Nekam švoh moped, da se te tud sliši ne... :xx: :rolleyes:

ko si slišu, ko je poknl, sm že u Lohatcu biu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa v soboto z kolegico šla pogledat v lucijo....zakja me nisi s sabo povabiu......

js ne vabm.. js sm vabljen :P ... u soboto sem sam do Črnega kala pokolenčku :naughty:

seveda, da naum off topic.. naturlih, ride FOČK u soboto... cvajmal :yea1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem danes naštel so bili 4je crashi na ridah...

1. Z rdečo belo r125 okoli 2 ure

2. Karbonska cbr (nevem kok, 600 al litrca) nevem ob keri uri

3. tip z belo r1 (mislim da vem kateri, ker sem ga videl)

4. Z modro r125 moj kolega okoli pol 7

Ze po prvem padcu sm rekel, da bo dons na ridah preveč razbite plastike, ene par jih je kr fajn odnesel pa so se popravl...ni več za kolenčkat :krneki:

Ravno iz rid, odpeljal par rund..

Ni problem v tem, da ne bi bilo več za kolenčkat, kolenčkat se da čist super, problem je v tem, da folk precenjuje svoje sposobnosti.

Če se pelješ po pameti in ne na 101% boš itak, tudi če bi dejansko pogoji za kolenčaknje bili preslabi, to zaznal in začutil že pred pizdarijo.

Kdor pa misli, da je na GP dirki za veliko nagrado rid, pa zlahka naredi kakšno neumnost.

Upam, da ni bilo nikomur nič hujšega. Ne bom govoril čez drajsanje in brušenje kolen po ridah, s tem ni načeloma nič narobe, ampak dokler to počneš z neko zdravo mero pameti in v skladu s svojim znanjem in izkušnjami.

Srečno pa do kolena (ne čez) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus...če ne zmoreš dveh, povej, da ti pridem pomagat...whistle.gif

sj še ene ne zmorem, ampak mi prijatelji z veseljem priskočijo na pomoč :naughty: . Dobrodošel prijatelj :kva2:

@Jure

res je Jure, še vedno se da na koleno it, ampak hitr je hitr prehitr ... eni naravnost izzivajo... včeraj malo govoril z možakarjem, ki je padel in mi je rekel... prav izzival sem ni mi bilo dost, dokler nisem padu... dobra šola, ker se mu je relativno dobro izšlo. Je pa pesek po celem D ovinku, ker ga dol vozijo avtomobili in tovornjaki, tko da... NE GA SRAT PREVEČ ....

Parv lušt se je tam dobit in mal počvekat. Včasih tudi sam postanem nervozen, ker gledam, kar se počneti ne sme in grem raje domov. Včasih bi najraj kakšnega čez kolena, ne pa po kolenu ... mal heca pa vseeno mora bit :P

lp

Maus

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno iz rid, odpeljal par rund..

Ni problem v tem, da ne bi bilo več za kolenčkat, kolenčkat se da čist super, problem je v tem, da folk precenjuje svoje sposobnosti.

Če se pelješ po pameti in ne na 101% boš itak, tudi če bi dejansko pogoji za kolenčaknje bili preslabi, to zaznal in začutil že pred pizdarijo.

Kdor pa misli, da je na GP dirki za veliko nagrado rid, pa zlahka naredi kakšno neumnost.

Upam, da ni bilo nikomur nič hujšega. Ne bom govoril čez drajsanje in brušenje kolen po ridah, s tem ni načeloma nič narobe, ampak dokler to počneš z neko zdravo mero pameti in v skladu s svojim znanjem in izkušnjami.

Srečno pa do kolena (ne čez) :)

Ja no..se 80% strinjam stabo, ostalih 20% pa ne.

Vseeno so slabši pogoji kot mesec, dva nazaj. Ker v celem letu kar sem peljal rid, pa jih nisem malkrat nisem imel 1ga zdrsa, v sredo sem bil na tleh, včeraj pa 3x kontroliran zdrs...Tudi sam priznam, sem v sredo pretiraval pa je šlo po tleh, včer pa z neko "zdravo" pametjo, zato ni blo hude sile...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno iz rid, odpeljal par rund..

Ni problem v tem, da ne bi bilo več za kolenčkat, kolenčkat se da čist super, problem je v tem, da folk precenjuje svoje sposobnosti.

Če se pelješ po pameti in ne na 101% boš itak, tudi če bi dejansko pogoji za kolenčaknje bili preslabi, to zaznal in začutil že pred pizdarijo.

Kdor pa misli, da je na GP dirki za veliko nagrado rid, pa zlahka naredi kakšno neumnost.

Upam, da ni bilo nikomur nič hujšega. Ne bom govoril čez drajsanje in brušenje kolen po ridah, s tem ni načeloma nič narobe, ampak dokler to počneš z neko zdravo mero pameti in v skladu s svojim znanjem in izkušnjami.

Srečno pa do kolena (ne čez) smile.gif

Vendar je treba dodati tudi to, da so ride, Jure, tvoj drugi dom, katere pa poznaš do vsakega cm2 posebej...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!