Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja sej škof itak zmeri praw d gre on ( kao ) bl počas, pa smo mu pustil tekmovat u 125 klasi, hehe:D

kaj kao??????vas mulce nikdar nemorm za gor lovit ...nit za dol ne:whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem ridašicam in ridašem!

Pa še enga virtualnga fočka, k v dežju tapravga ne upam narest... :whistle:

hočeš rečt da ti ni do mraza, mokrote itd..

ne spada v užitke motorizma, se strinjam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt da ti ni do mraza, mokrote itd..

ne spada v užitke motorizma, se strinjam..

Če me ujame nekje zunej, ni problem pelat domov po dežju tud 200 km, da bi pa v takem sam tiščal na motor pa v tole mokroto, me pa nima...

Pussy je moje drugo ime...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt da ti ni do mraza, mokrote itd..

ne spada v užitke motorizma, se strinjam..

Sm šu useen zapelat do Vrhnike in nazaj pa čeprov je padal dež. Ni blo mraza, bla je pa mokrota, ta je pa itak vedno zaželjena... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ma ja...sj za pusija so dobre ;) ;) :krneki:

Pussy gor, pussy dol, zadnja je po sredini znucana, sprednja pa pri straneh. Kuko to more bit, h? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom govoril čez drajsanje in brušenje kolen po ridah, s tem ni načeloma nič narobe, ampak dokler to počneš z neko zdravo mero pameti in v skladu s svojim znanjem in izkušnjami.

Točno s tem je ful narobe, ker tako Ride postajajo 'vroča točka' in se na njih dogaja veliko nezgod. S tem se povečuje verjetnost večjih žrtev - tudi tega, da bo prej ali slej našpukal še nekdo, ki je sicer glede tega čisto nedolžen oziroma bo eden od kamikaz nekoga 'zraven pobral'.

Folk pa še kr ne šteka ... vključno s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no..se 80% strinjam stabo, ostalih 20% pa ne.

Vseeno so slabši pogoji kot mesec, dva nazaj. Ker v celem letu kar sem peljal rid, pa jih nisem malkrat nisem imel 1ga zdrsa, v sredo sem bil na tleh, včeraj pa 3x kontroliran zdrs...Tudi sam priznam, sem v sredo pretiraval pa je šlo po tleh, včer pa z neko "zdravo" pametjo, zato ni blo hude sile...

Ti si ceu biser, a te lahko damo za vzor slovenskim motoristom zanamcem?

(sori, cinizem, couldn't resist ... )

Pregovor pravi "Vsak sma ve, kaj dela ..." Problem je, da na Ridah to očitno ne drži ... Skratka - ne veste, kaj delate. Pol se pa kdo v zemlo zakople (oziroma ga zakoplejo), pol je pa jok in stok in usoda in ne vem, kaj še vse, da o pesmicah ne govorim.

Sori, ampak res me pogreje ... aja, pa na začetku septembra sem ob neki priliki novopečeni motoristki rekel - "začenja se jesen, ko je bogata bera plodov, jabolka, hruške, slive, težko sočno grozdje in motoristi bodo kar sami padali po tleh ... "

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!