Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fantje, dekleta, ne se igrat, da si ne boste vzeli privilegija motoridenja, kot sem si ga jaz. Jaz se zaradi igranja in pretiravanja 1.8.2007, nebom več mogel nikdar vsesti na motor. Danes se tolažim s tem, da sem lahko zadovoljen, da sem živ, da sem tak kot sem, ter da nisem koga zadel z motorjem, ko je le ta letel po svoje. Zaradi pretiravanja, adrenalina in divjanja sem preležal 4 dni na intenzivni, 5 tednov na travmi, 15 tednov na soči, 2 tedna v zdravilišču, 40 ambulantnih terapij na soči, kamor me kličejo vsake pol leta, moral sem narediti poklicno rehabilitacijo, čakam na operacijo, po njej 8 tednov hospitalizacije in še štiri tedne rehabilitacije, da bom mogoče, pravim mogoče vpognil desnico v komolcu. Zakaj? Ker sem na izstopu iz the ovinka navil preveč plin, pretiravalheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa 1.9.2007 isto iz the ovinka, sam sem imel neznansko sreco, meni nic, motor pa totalka...Ta letni cas je zelo nevaren za norenje, toliko v poduk.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa 1.9.2007 isto iz the ovinka, sam sem imel neznansko sreco, meni nic, motor pa totalka...Ta letni cas je zelo nevaren za norenje, toliko v poduk.

Norenje je VEDNO nevarno, ne samo ta letni čas. Poleg tega, da je na cesti prepovedano. :rolleyes:

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se spet prerekat, nej vsak gleda na svoj prag... lahko je komu še nevem kako močnu neki dopovedvat, ampak dokler tu ne bo sam spoznou oz. si sam dau u glavo nima pomena... tko kot tut nima pomena tuki se spet o tem prerekat, niti ni prava tema za tu :blush:

aj ritke dns j biu tko lep vreme, jst pa itk kot ponavad na šihti, brez fočka :P

ste pozdravl vajvrce u mojm imeni? cestak, suzuki? :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se spet prerekat, nej vsak gleda na svoj prag... lahko je komu še nevem kako močnu neki dopovedvat, ampak dokler tu ne bo sam spoznou oz. si sam dau u glavo nima pomena... tko kot tut nima pomena tuki se spet o tem prerekat, niti ni prava tema za tu :blush:

aj ritke dns j biu tko lep vreme, jst pa itk kot ponavad na šihti, brez fočka :P

ste pozdravl vajvrce u mojm imeni? cestak, suzuki? :naughty:

A nis bla na šihtu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno s tem je ful narobe, ker tako Ride postajajo 'vroča točka' in se na njih dogaja veliko nezgod. S tem se povečuje verjetnost večjih žrtev - tudi tega, da bo prej ali slej našpukal še nekdo, ki je sicer glede tega čisto nedolžen oziroma bo eden od kamikaz nekoga 'zraven pobral'.

Folk pa še kr ne šteka ... vključno s teboj.

Jaz čisto štekam.. Ampak po drugi strani pa nisem mamica tem motoristom, ki gor počnejo neumnosti, da bi jim govoril ali se lahko tam vozijo ali ne, ali lahko podrsajo s kolenom ali ne, itd.. Pa tudi ti jim nisi.

Kadar vidim koga gor počet neumnosti in če se ta oseba potem ustavi, mu vedno povem kar mu gre. Ampak to je pa to, za ostalo jaz in ti nisva pristojna. Ride so kar so vedno bile, popularna točka za motoriste in za tiščanje gor pa dol. Na ridah se je tiščalo pred mano in tabo in se bo tudi za nama. Jaz sem se s tem "spopadel" tako, da se jih ob vikendih skoraj raje izognem, če pa že pridem, se pa pač ne grem furat. Se strinjam s tem, da ni fer, da smo oziroma so zaradi kamikaz ogroženi vsi ostali, ki gredo pač nič hudega sluteči zgolj mimo. In tudi jaz upam, da ne bo kdaj kakšen rosi koga drugega snel, mene bi že parkrat lahko, pa ne samo na ridah.

Ampak, da bi pa jaz zaradi bedakov nekam nehal hodit, kjer mi je kul, to pa ziher ne. In prav tako še vedno trdim, da s tem, če občsno pobrusim koleno po cesti nisem naredil prav ničesar narobe. Jaz vem kje so moje meje, sem jih sprobal in tudi presegel že (na cesti in na pisti) in mi je bila to šola, ki sem si jo dobro zapomnil in se iz nje veliko naučil. Še enkrat bom ponovil kar sem že 100x. Ni treba bit na limitu, da se pelješ po kolenu, tudi ni treba tiščat in bremzat zadnje metre pred ovinkom, ampak lahko to narediš eno sekundo prej, ni treba iz ovinka odpret gas na ful, ko še ležiš, ampak lahko počakaš še pol sekunde, itd, itd.. Meni, tebi in še marsikomu je to jasno. Je pa tudi kar nekaj takih, ki jim ni.. IN taki pač divjajo in izzivajo usodo. Ne glede na to, ali se jaz peljem po kolenu čez ride, neglede na to, ali se ustavimo kdaj gor ali ne.. To so neodgovorneži ki pač gredo na polno. V ridah se jih pač enostavno opazi, ker so na očeh. Če ne bi bilo rid, bi v nedeljo popolne pa Dvor-Kočevje žgali, ali pa Rakitno, ali pa Golico, ali pa kjerkoli drugje.

Tudi če ride zaprejo in naredijo skozi hrib tunel do Postojne, bodo zgoraj omenjeni osebki še vedno počeli svoje. Tu pač ne jaz, ne ti, ne kdorkoli drug nima kej naredit. Treba je spremenit miselnost, porihtat sistem avtošol, poštimat delo policije in zakonodajo, predvsem pa delat na preventivi in vzgoji, da bo nan aših cestah zavladala boljša kultura.

Torej jaz se nikakor ne počutim v nobenem pogledu "odgovornega", da bi povečeval številno nezgod, večjih poškodb, ipd, zato ker pridem na ride. Kdor je divjak je divjak in je tak povsod. Na ridah se pač kdaj eden, dva, trije najdejo, jih pa drugje ni takrat zato, tako da globalno gledano je na koncu vse skupaj ista pašta, samo streže se na različnih lokacijah.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes hotel prit malo obrnit..

Pa sva se potem z mojo kar z gajbo odpraula do morja na sladoled :)

Pa v četrtek, je sonce brez oblačka narisano zaenkrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dekleta, ride naj vam bodo kot klub za druženje, in ne učilnica za učenje kolenčkanja. Kolenčkajo naj tisti, ki znajo. Saj vem, zelo lepo se je peljat po kolenu, še lepše pa je če, te kdo opazuje. Postane pa sramota, če se "frderbaš", kot sem se jaz. Vendar vedite, ride nimajo izletnih con, zato pa imajo varovalno ograjo, ki pa varuje pred prevrnitvijo vozila po brežini, motorista pa hudo poškoduje ali ubije. Zato pa pravim, da tistega, za katerega ocenite, da pretirava, ga snemite dol, ker ko te preplavi adrenalin, neveš kaj delaš. Tudi jaz nisem. Poglej me bedaka!headbang.gif , pa sem vseeno vesel, da sem živ. In kazensko sem odgovarjal za napako, velik problem pa imam, ker moram za napako odgovarjat tudi moralno. Ta je pa veliko težja, kot kazenska. Le kako bi bilo, če bi poškodoval kakšnega mimovozečega avtomobilista, motorista ali pa gledočega?

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

aj ritke dns j biu tko lep vreme, jst pa itk kot ponavad na šihti, brez fočka :P

ste pozdravl vajvrce u mojm imeni? cestak, suzuki? :naughty:

Hola,

sva se pofočkala tud zate, ja ;) drugič pa le zadani taprav dan, pišuka, da ne boš spet v dežju frej in ko bo sonček v službi :wacko:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina, zakaj se ti nebi zaposil za psihiatra, vzgojitelja, ali kaj podobnega? Tako rad pametuješ folku oz. jih prevzgajaš, zakaj to ne počneš na 4 oči pa še zaslužil bi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dekleta, ride naj vam bodo kot klub za druženje, in ne učilnica za učenje kolenčkanja. Kolenčkajo naj tisti, ki znajo. Saj vem, zelo lepo se je peljat po kolenu, še lepše pa je če, te kdo opazuje. Postane pa sramota, če se "frderbaš", kot sem se jaz. Vendar vedite, ride nimajo izletnih con, zato pa imajo varovalno ograjo, ki pa varuje pred prevrnitvijo vozila po brežini, motorista pa hudo poškoduje ali ubije. Zato pa pravim, da tistega, za katerega ocenite, da pretirava, ga snemite dol, ker ko te preplavi adrenalin, neveš kaj delaš. Tudi jaz nisem. Poglej me bedaka!headbang.gif , pa sem vseeno vesel, da sem živ. In kazensko sem odgovarjal za napako, velik problem pa imam, ker moram za napako odgovarjat tudi moralno. Ta je pa veliko težja, kot kazenska. Le kako bi bilo, če bi poškodoval kakšnega mimovozečega avtomobilista, motorista ali pa gledočega?

Sj ti dam use prov worship.gif sam ride so ble zame učilnica kolenčkanja kot tut za veliko drugih motoristov,ki jih poznam. Sej potem ko pretiravaš in padeš pa spoznaš da je nesmislno (se je tudi meni to zgodilo, en dan ko sem biv povn adrenalina),... sam pol je za ene že velik prepozn.trance_13_cry.gif Tolk da se zdej samo še dol hodi zaradi družbe pa da se mogoče mal skup pelemo, kšno normalno rundo.trance_40_thumbup.gif

LP, Kevin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes hotel prit malo obrnit..

Pa sva se potem z mojo kar z gajbo odpraula do morja na sladoled smile.gif

Pa v četrtek, je sonce brez oblačka narisano zaenkrat..

Pa 10 stupinjtrance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model ti si bolan!

Dejmo mal možgančke napet (prosim), pa dojet point mashininega kurčenja... ker ima hudo prav.

Jure, veš, te tvoje reklame, da s kolenčkanjem ni nič narobe (govorim o mnogo drugih temah, kjer si to zapisal) so precej bedaste. Spomni se, da si na forumu in vsak lahko interpretira tvoje besede drugače.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism reku da nima prav. Poglej kater del njegovega odgovora sem citiral.

Vsi vemo da so bili norci, so in bodo ostali. Tako da je ta debata brez pomena.

Se umikam.

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nis bla na šihtu :kva2:

bla ja itak, ceu dan :blush: sj zatu jih pa morta pozdravt drugič, sm pa na tekočem ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa 10 stupinjtrance_38_surprise.gif

Nad 7 nč ne zebe :D

bla ja itak, ceu dan :blush: sj zatu jih pa morta pospravt drugič, sm pa na tekočem ja :P

Sm use zvedu :naughty:

Če teb prej ne rata, pa bom/va pobrisala an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!