Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Mimo gredic... izvajanje foto sešnov med vožnjo in nastavljanje ISO vrednosti ter podobnih neumnosti je zelo blizu traparijam, ki jih je izvajal tisti spredaj. Poleg tega lepljenje neke slikovne dokumentacije je prav tako vsaj vprašljivo, vkolikor ne še kaj druga. Če se želi opravit družbeno koristno delo, se vzame metla in šuder popuca, vkolikor si blizu doma, da se ne zgovarjamo zgolj na druge in tiste, ki so "zadolženi" za to delo.

Torej predpise sta kršila oba, "bedaki" kot se izraz uporablja pa v črednem svetu nastanejo s pomočjo okolja in družbe v katerem živijo. Leva roka se na volanu ne drži na vrhu.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimo gredic... izvajanje foto sešnov med vožnjo in nastavljanje ISO vrednosti ter podobnih neumnosti je zelo blizu traparijam, ki jih je izvajal tisti spredaj. Poleg tega lepljenje neke slikovne dokumentacije je prav tako vsaj vprašljivo, vkolikor ne še kaj druga. Če se želi opravit družbeno koristno delo, se vzame metla in šuder popuca, vkolikor si blizu doma, da se ne zgovarjamo zgolj na druge in tiste, ki so "zadolženi" za to delo.

Torej predpise sta kršila oba, "bedaki" kot se izraz uporablja pa v črednem svetu nastanejo s pomočjo okolja in družbe v katerem živijo. Leva roka se na volanu ne drži na vrhu.

Srečno.

Mimo GRED očitno nick trdonja ti po defaultu pripada prvič slikal sem in brez nastavljanja ISO in ostalih traparij drugo neglede nato ali sem praskal jajca in slikal in ostale druge delovne traparije počel niti enkrat nisem šel če belo črto in z moji dejanji pri 45km/h nisem ogrožal kot bedak pred mano.

Levo roko jaz držim kjer jaz hočem ti mene ne boš učil vožnje najman pa dajal instrukcije ko boš prevozil letno 150 000 KM z kombijem se kaj lahko zmeniva o medsebojnem deljenju iskušenj. Ostalo pa ne bom komentiral oziroma mi je odveč.!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kala: absolutno po defaultu. Torej vkolikor ni blo nastavljanja ISO potem je pa ok :rolleyes: Kilometrine drugih na tvojem mestu ne bi predvideval, verjetno pa je ni nikoli preveč. Vkolikor se opozarja na paciente, naj se to počne nepristransko in objektivno.

Srečno!

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem nepristransko kar tukaj nevem kaj bi imelo za iskat objektivno bolj kot ponazorujejo slike :?

Drugače Trdonja dejmo nehat smetit temo Ride ok končajva polemike tukaj ,zdaj

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je še "dober"..

maš še večje modele..

hehehehehe . . . . .to se pa totalno strinjam! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam da sem tudi jaz model ki spada v opisane saj sem res vozil z eno roko (občasno)ampak zaradi tega nisem zvozil ovinka po drugi strani moški ali žensak pa je imel-a obe roke na volanu pa tega ni zmogel-a in se ni zavedal-a kako je nevarana je negova ali njena vožnja.Dvomim da bilo kateri od nas ni nikoli odmaknu ene roke z volana če ne drugo ko je moral menjat razen če imate vsi avtomatske menjalnike ali pa sovoznika(sovoznico) kateri vam šalta :) in zaradti tega niste zapeljali na drugo stran tako je bilo tudi z mojim slikanjem.

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kala: absolutno po defaultu. Torej vkolikor ni blo nastavljanja ISO potem je pa ok :rolleyes: Kilometrine drugih na tvojem mestu ne bi predvideval, verjetno pa je ni nikoli preveč. Vkolikor se opozarja na paciente, naj se to počne nepristransko in objektivno.

Srečno!

Očitno ste pa vsi, kot golobradi mladiči v vrtcu/mali šoli/vstavi poljubno vzgojno-izobraževalno ustanovo, pokasirali, vse preveč minusov, da jih sedaj tako radi "talate" po forumu. A ne obstaja nekje tema peskovnik ali nekaj podobnega?

Trdonja dobil si plusek, pa še desetkico bi ti dal, ta opcija bo tudi kmalu

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ste pa vsi, kot golobradi mladiči v vrtcu/mali šoli/vstavi poljubno vzgojno-izobraževalno ustanovo, pokasirali, vse preveč minusov, da jih sedaj tako radi "talate" po forumu. A ne obstaja nekje tema peskovnik ali nekaj podobnega?

Trdonja dobil si plusek, pa še desetkico bi ti dal, ta opcija bo tudi kmalu

peskovnik si sam nared če se tolk rad igraš...k ta je namenjen otrokom, k majo preveč cajta .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peskovnik si sam nared če se tolk rad igraš...k ta je namenjen otrokom, k majo preveč cajta .....

V mojem ni več prostora zate. Žal.

A ni "šoping tajm" al kaj že?

chop chop

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans naredu fočk....se mislu ustavit na parkplacu, pa sem opazil, da nisem glih fajn vtisa pustil pr policaju, ker se mi je neki tačka ob asfalt spotaknila:closedeyes:

Vas je popisoval, al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni popisoval. Škodo s provido so imeli parkirano na parkplacu, policajev ni bilo v avtu. Takrat je pripeljal en s kamionom na parkirisce in ob izhodu s škode odbil vzvratno ogledalo.

No sproti so potem nekomu z R6 napisali listek ker se je po zadnji vozil gor pa dol ...

Mene pa zanima kaj ima parkirana škoda s provido za delat na ridah ... fotka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni popisoval. Škodo s provido so imeli parkirano na parkplacu, policajev ni bilo v avtu. Takrat je pripeljal en s kamionom na parkirisce in ob izhodu s škode odbil vzvratno ogledalo.

No sproti so potem nekomu z R6 napisali listek ker se je po zadnji vozil gor pa dol ...

Mene pa zanima kaj ima parkirana škoda s provido za delat na ridah ... fotka?

Ustavl so kamjon in ga kr neki cajta mencal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un na kamionu je imel vse cerade odkrite, seprav ga je policaj kar fino jebal...

Mislim, da pa vsak dan, ko se peljem čez ride so kakšne nove kaplice po tleh, ker tem jebenim kamionom puščajo pokrovčki na tankih in potem se lepo vsi ovinki pokapljani. :/

Na to nej policaji mal pozornosti dajejo!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un s kamionom jim je odbil vzvratno ogledalo.

jap, če je pa kar nekam rinu ke z tistim kamjonom. Najprej je biw un zarad tovora tam 2 uri pol pa še urco pa pow zarad špegla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem men je su takoj zadnjo gumo pogledat al kaj vem kaj ... še prej pa težil kateri je glasen, jaz ali kolega ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za eno simpatično motoristko na rdečem Monstruo (če se prepoznaš, se javi... tvoj umirjen stil vožnje mi je bil zelo všeč)

LOL, a tko se dans peca? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je sedaj stanje? Ker je bil kar močan naliv in se odločamo s prijatelji, da bi šli pogledat čez vikend. Če je olje potem pa brezveze. Kdo je sploh odgovoren za čiščenje te ceste? Komunala v Postojni?

Tako je, dirkališče mora biti urejeno, kenede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer naredu fočk pa tud nikjer nobenga, mislm! (aja pa karton redbulla sm mel sabo) :evilgrin:

post-15567-127602453641_thumb.jpg

Hud motor, ga je kr škoda za Ride ;-)

osa jz dam sam predlog da se kdo kej spomne,k itak ni z nobenm nč,...tko da lepo prosm no,..se vid da odkar jz nism več u akciji je vse u kurcu,...ah kje so tisti časi

To si pa nism mislu, da bom dočaku, da se boš "upokojila" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!