Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

gre gre ...

Ne pločnik. Steza za obvoz. Sem sel tudi jaz ze ... ;)

ti . . . .sam ta tvoj bombnik je pa fajn slišat!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata osa...tisto pišuko dj vn iz auspuha...je pa že bolš da orng ropota kt da švoh žvižga :whistle:

ja drgač pa fajn dns gor...mal lenarjenja pa zgodbic ;) čimveč takih trenutkov pa bo bl varn na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm učer zajebu :glare: ... pa nism js kriu :nono: ... ob 17,00 sem se hotu spraut na motorčka, se je v momentu sčrnilo nebo, začel je grmat, kmalu za tem pa še dežit :cry:

bom nadoknadu ... oblubm :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti . . . .sam ta tvoj bombnik je pa fajn slišat!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

Jst ne vem ce je kaj slisat, glede na to da so originalne vuvuzele gor ...

@Maus: danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no otroc . . . . . SAM ATA OSA SE PRKAŽE . . . . . .pa so takoj ride nabite z mopiji . . . . . . whistle.giftrance_43_wavetowel2.gif

fantje lepo vas je bilo videti po douuuuuuuuuuugem času!!!! trance_40_thumbup.gif

aja folk . . . .pa še to . . . . . . .naš jurko se je vrnu na sceno, je ubodu mopi . . . . . tko da veste . . . . . Rakek ni več varen . . . . . trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftongue.gif

A ja zj k sm bla pa edina punca gor sm pa zanemarljiva??? Hvala bivši pErjatu!! trance_09_box.gif nkol več navš dubu tazga razgleda kt si ga meu k si parkirau evilgrin.giftrance_21_laughing1.gif

Hehe ja zakon vas je blu tku zbrane na kupu spet videt..tastare pa tafrišne narce worship.gifworship.gif

Pa kaj zajebavaš Jurčka? Pred tabo Rakek ni varn, pred njim sam pleh ni whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevroče :surrender:

okol pol 7 letim mimo :evilgrin:

Si poleteu mimo ja :)

Js bi pa hmau poletu tku da bo dosti norenja po ridah za par dni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurko..a si že pršu na kolen trance_11_confused.gif

tongue.giftrance_44_wink5.gif

mulac, ne zeeeeezzziiii !!! sam sebe se sramujem- j..i ga, ni več tistega poguma , kot pa pred dvemi leti headbang.gif jurko bo v soboto kolenčkal- nabavil nove gume BRIDGESTONE BT 002 PRO PO CENI 120 e !!trance_41_w00t2.gif

ce jih kaksen rabi PM

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mulac, ne zeeeeezzziiii !!! sam sebe se sramujem- j..i ga, ni več tistega poguma , kot pa pred dvemi leti headbang.gif jurko bo v soboto kolenčkal- nabavil nove gume BRIDGESTONE BT 002 PRO PO CENI 120 e !!trance_41_w00t2.gif

ce jih kaksen rabi PM

:surrender:

kokr sva se zadnič peljala,samo kolen bi dau vn pa bi drsal ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo jutri okol 9:50 na Ridah kaj slikal bom vesel, če bo še naju 1x stisnu, k boma mim "pržgala" :P pa če na moj meil pošlje potem še tolko lepš.

Hvala, hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je bla pralnica danes na ridah? Se lih odpravljam od doma proti gor, pa vidim črno proti postojni... Sem kar lepo nazaj spravu v garažo :D ni minilo 20 minut je bla taka nevihta s točo tle, da je blo veselje :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baraba, jst sm mogu pa bale pospravlat :(

sj prow, si pa motor vsral :P :P

foušliuc :glare:

kaj je bla pralnica danes na ridah? Se lih odpravljam od doma proti gor, pa vidim črno proti postojni... Sem kar lepo nazaj spravu v garažo :D ni minilo 20 minut je bla taka nevihta s točo tle, da je blo veselje :surrender:

na Ridah ni padal.. pral me je mal od Razdrtega do Kozine .. in nazaj tud .... Črni kal suh ... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor zvečer. Opaženi sveži oljni velikosti madeži

v smeri Postojna Planina.

Tud pod parkiriščem na vstopu v zavoj.

Da ne bo koga presenetilo:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor zvečer. Opaženi sveži oljni velikosti madeži

v smeri Postojna Planina.

Tud pod parkiriščem na vstopu v zavoj.

Da ne bo koga presenetilo:wallbash:

Opazu tud jaz, ko sem se okol 2h zjutraj vračal ... je pa res, da nisem preizkušal, kolk drsijo ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zihr naključje, da ravno na ridah vsak mesec nastanejo novi oljni madeži...rolleyes.gif

Doskrat se ulije od avtodomov pa busov od klime v ovinkih na polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!