Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

zanimivo kako se vecina vozi, ko je provida (modri V6 passat) za njimi. O:-)

kako jih pa ujame :? , da se sploh lahko vozi za njimi :P ... pa neki belga je tud ne sam modrga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no, saj pred planino ga ni bilo vec (prevec cijajzarjev po bregu dol). pa enega passata je po moje opazoval/obdeloval(?), ki je pred menoj izvajal reli-art harakiri od postojne do rid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk.12.00...danes se pa dogajal na Planini...2 letečman v zasedi pred planino---helikopter nad ridami(policijski).....zgleda da je bil rop na pošti v Planini....ustavljal kr sred ovinka na ridah....pestro......en dečko sliku motoriste na ridah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.30 fočk, čik pavza, fočk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!! :worship: Same legende dons na ridah, super blo... samo malo preveč podgan je lezlo naokoli :BUA:

js tud u nedeljo fočk in res sem videl same legende :worship: ... bli sami starčki in nas nekaj mladeničev :kva2: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer fočk okol pol 3... ride še samevale :)

ja lih mau prehitra si bla, jst sm biu pa lih ene pu ure kasnej tam, pol nas je blu pa čedalje več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lih mau prehitra si bla, jst sm biu pa lih ene pu ure kasnej tam, pol nas je blu pa čedalje več :D

ja sm se šla raj pelat mal, smo šibal en krogec naprej :notworthy:

pa drugič kako rečemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost..

Včeraj sem se na ridah menil z motoristom na rdečem Ducatiju 996. Je razlagal, kako so ga eno izmed prejšnjih nedelj na vrhu Rid ustavili policaji (republiški, ne lokalci) in mu dali kazen za preglasen izpuh. Imel je zmontirane Termignonije in ker je motoro precej ropotal so ga ustavili. Sabo so imeli aparat za merjenje glasnosti, poiskali v računalinku podatek za njegov model motorja in lepo izmerili. Seveda je bila dovoljena glasnost občutno presežena in sledila je kazen. Ni povedal koliko, ampak za tole ti lahko napišejo kazen za nehomologiran del (to je 400 al 500€, nisem ziher) in menda okoli 800€ stroškov izrednega tehničnega pregleda, ker je nedelja in so redni tehnični pregledi zaprti..

Skratka mal je za pazit, te tudi pri nas lahko zmerijo.. In v tem primeru niti homologacija ne pomaga, če nimaš dbkillerja in je glasnost presežena. Sicer naj bi bila s to aparaturo samo ena enota za celo Slovenijo, ampak to ne pomeni, da se jih ne da srečat na teh bolj popularnih točkah.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je danes slikal ,a bo kaj slik???

Jst sem slikal samo je od frenda fotoaparat, no bom probal dobit par slik in nalimat tu gor.

Aja drugač pa, iz škofje loke do kačjih rid :naughty: s skuterjom :naughty: :D

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem slikal samo je od frenda fotoaparat, no bom probal dobit par  slik in nalimat tu gor.

Aja drugač pa, iz škofje loke do kačjih rid :naughty: s skuterjom :naughty: :D

No ja, ni lih neki podvig, lahko bi probal z biciklom, bi bil večji frajer  :evilgrin:.

Drugač pa včeri ob 21.15h fočk in niker žive duše... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!