Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ne sam se nism mogu pogovarjt s prjatli kdr si šu mimu tku da je šlo kej več kot 6k :)

drgač pa itak nima veze, dobru ga vozš :)

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si jih štel :surrender:

tale tvoj SV mi je tolk ušeč da se odločam med njim pa eno 600 SS raketo.... kwa nej uzamem.....:? še Anže je reku da gre skor tolk ko R6. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, čeprav je SV650 fajn motorček, niti približno ne gre tako kot R6. Vozil oba, tako da ne govorim na pamet in nenazadnje imel tri leta Cometa 650, ki je čist ista pašta kar se tiče značilnosti in moči agregata kot SV. Tudi fazer600 leti konkretno bolj od SVja pri agresivnem pospeševanju, oziroma pri višjih hitrostih.

Je pa res, da je zaradi dvovaljne zasnove SV dober za po cesti, ker je agregat prožen in vleče že od nizkih vrtljajev. In ravno ta značilnost, ga npr na neki srednje hitri cesti, ala ride, naredi enakovrednega 600ss, po kakšni fajn zaprti cesti mogoče celo boljšega, če slednji ne nažiga ravno prve prestave :D Tako da v tem smislu bi se lahko reklo, da gre skor tolk..

Ampak kakor pa enkart prideš nekam kjer se 600ss lahko vrti na visokih vrtljajih, oziroma kadar gre za pospeševanje na polno tja do 3. ali 4 ali višje prestave, tam pa ni primerjave.

Skratka če iščeš hvaležen in vozen motor za normalno vožnjo po cesti, potem vsekakor SV. Če pa hočeš tist taprav filing, da oreng potegne, potem pa vsekakor R6 pa brzinomer nad 10k rpm :D

EDIT: Šele zdele vidim, da si še na 125. V tem primeru vsekakor SV650 bolje kot R6 :D

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, čeprav je SV650 fajn motorček, niti približno ne gre tako kot R6. Vozil oba, tako da ne govorim na pamet in nenazadnje imel tri leta Cometa 650, ki je čist ista pašta kar se tiče značilnosti in moči agregata kot SV. Tudi fazer600 leti konkretno bolj od SVja pri agresivnem pospeševanju, oziroma pri višjih hitrostih.

Je pa res, da je zaradi dvovaljne zasnove SV dober za po cesti, ker je agregat prožen in vleče že od nizkih vrtljajev. In ravno ta značilnost, ga npr na neki srednje hitri cesti, ala ride, naredi enakovrednega 600ss, po kakšni fajn zaprti cesti mogoče celo boljšega, če slednji ne nažiga ravno prve prestave :D Tako da v tem smislu bi se lahko reklo, da gre skor tolk..

Ampak kakor pa enkart prideš nekam kjer se 600ss lahko vrti na visokih vrtljajih, oziroma kadar gre za pospeševanje na polno tja do 3. ali 4 ali višje prestave, tam pa ni primerjave.

Skratka če iščeš hvaležen in vozen motor za normalno vožnjo po cesti, potem vsekakor SV. Če pa hočeš tist taprav filing, da oreng potegne, potem pa vsekakor R6 pa brzinomer nad 10k rpm :D

EDIT: Šele zdele vidim, da si še na 125. V tem primeru vsekakor SV650 bolje kot R6 :D

Hvala Jure za tale nepričakovan pa zelo dober odgovor. :OK:

Aja pa tale zadn stavk, zarad zakona al zato ker nimam še dovolj izkušenj? :P

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo, js bi se tvojmu mestu odloču zaradi izpita in izkušenj za SV-ja...kej močnejšega pride z cajtom in pametjo :)

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa tale zadn stavk, zarad zakona al zato ker nimam še dovolj izkušenj? :P

Zarad obojga! :D

Ne vem koliko si se prevozil s 600ccm motorji, ampak sklepam de ne ravno veliko, zato tudi izkušenj verjetno ni na pretek..

Čeprav se 80KM potem ko enkrat voziš XX motorjev, imaš za sabo par sezon in kup kilometrov ne zdi veliko (prej premalo), je taka konjenica po prehodu iz 125ccm kar oreng zalogaj (hitro pizdarija - sprobano). Jaz sem tudi šel iz 125 na Cometa650 in ti lahko povem, da je šel več kot dovolj. Sam sem se vedno štel med bolj razsodne voznike, tudi prej, pa če sedaj pogledam za nazaj, kako je letelo ob določenih priložnostih, se lahko samo goli sreči zahvalim da sem odnesel celo kožo. In če bi imel motor, ki bi letel še bolj, bi bilo še toliko bolj rizično.

Skratka vse je odvisno od tebe.. Če si easyrider potem je itak vseeno kolk močno kupiš. Če si pa povprečen motorist, ki pride enkrat do oreng motorja in si da mal duška, potem ti pa raje svetujem SVja. Pa tudi tle seveda nič manj previdnosti. 80KM res ni tako veliko v svetu močnejših motociklov, ampak tut tak motor gre brez problemov 200 in kar dobro lima pri pospeševanju, tako da te zna hitro prehitet zadek pri odpiranju iz kakšnega ovinka na ridah, če si mal pregrob :)

No kakorkoli že, upam da dobro izbereš, pa da ti bo fajn služil motor, karkoli že bo.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad obojga! :D

Ne vem koliko si se prevozil s 600ccm motorji, ampak sklepam de ne ravno veliko, zato tudi izkušenj verjetno ni na pretek..

Čeprav se 80KM potem ko enkrat voziš XX motorjev, imaš za sabo par sezon in kup kilometrov ne zdi veliko (prej premalo), je taka konjenica po prehodu iz 125ccm kar oreng zalogaj (hitro pizdarija - sprobano). Jaz sem tudi šel iz 125 na Cometa650 in ti lahko povem, da je šel več kot dovolj. Sam sem se vedno štel med bolj razsodne voznike, tudi prej, pa če sedaj pogledam za nazaj, kako je letelo ob določenih priložnostih, se lahko samo goli sreči zahvalim da sem odnesel celo kožo. In če bi imel motor, ki bi letel še bolj, bi bilo še toliko bolj rizično.

Skratka vse je odvisno od tebe.. Če si easyrider potem je itak vseeno kolk močno kupiš. Če si pa povprečen motorist, ki pride enkrat do oreng motorja in si da mal duška, potem ti pa raje svetujem SVja. Pa tudi tle seveda nič manj previdnosti. 80KM res ni tako veliko v svetu močnejših motociklov, ampak tut tak motor gre brez problemov 200 in kar dobro lima pri pospeševanju, tako da te zna hitro prehitet zadek pri odpiranju iz kakšnega ovinka na ridah, če si mal pregrob :)

No kakorkoli že, upam da dobro izbereš, pa da ti bo fajn služil motor, karkoli že bo.

Ja s 600ccm nisem naredil niti 10km :blush: s 125ccm pa 36000km zdej v 2 letih... Mislim da si me kr prepriču za SV-ja... zelo dobro utemeljeni razlogi in še lepo vse objasnjeno. Hvala :yea1:

No da nav preveč offtopic... sry

Se vidmo kej u nedeljo popovne? bo kej akcije?? :naughty:

LP Kevin

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z moje strani v nedeljo ne, bom na morju :) Potem med tednom si bom kšn dan vzel mal cajta za odpeljat par rund gor pa dol, ko ne bo tolk prometa :)

Drugač pa mal nostalgije - ride par let nazaj :)

post-1190-049945700 1281042601_thumb.jpgpost-1190-028479900 1281042606_thumb.jpg

post-1190-003969500 1281042594_thumb.jpgpost-1190-090608600 1281042575_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z SV-jem ne boš nič falil-za eno leto ti bo dost-pol pa kamot uzameš kej močnejšga. priznam-men je prešvoh ratal po 2 mescih-ampak me usaj nazaj drži ker ga ne teram preveč ko gremo do obale. pa še pocen so napram r6 tk da :naughty: ni pa to motor za divjat :surrender: ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa to motor za divjat :surrender: ;)

Kdo pravi da ne :evilgrin:

Taprave gume gor, stopalke obvezno dvignit, če je treba še auspuh mal in akcija. Ko sem imel še Husota je čez ovinke po ridah bolj letelo kot z Gixxerjem :naughty: In na Racelandu je prišel hitreje okoli kroga :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z moje strani v nedeljo ne, bom na morju :) Potem med tednom si bom kšn dan vzel mal cajta za odpeljat par rund gor pa dol, ko ne bo tolk prometa :)

Drugač pa mal nostalgije - ride par let nazaj :)

post-1190-049945700 1281042601_thumb.jpgpost-1190-028479900 1281042606_thumb.jpg

post-1190-003969500 1281042594_thumb.jpgpost-1190-090608600 1281042575_thumb.jpg

Ja to so pa res nostalgicne fotke....prov pogresam tisto vzdusje k je blo takrat, ker je blo neprimerljivo z danasnjim... je pa res da je tud kdo najebal takrat zarad tistga vzdusja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s 600ccm nisem naredil niti 10km :blush: s 125ccm pa 36000km zdej v 2 letih... Mislim da si me kr prepriču za SV-ja... zelo dobro utemeljeni razlogi in še lepo vse objasnjeno. Hvala :yea1:

No da nav preveč offtopic... sry

Se vidmo kej u nedeljo popovne? bo kej akcije?? :naughty:

LP Kevin

SV je zakon budžet bike, ampak predvsem poslušaj svoj instinkt in nažicaj koga za (vsaj) en krog. Če na ride še zaide kakšna dobra duša to sploh ne bo problem (ob predpostavki da si dovolj resen seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV je zakon budžet bike, ampak predvsem poslušaj svoj instinkt in nažicaj koga za (vsaj) en krog. Če na ride še zaide kakšna dobra duša to sploh ne bo problem (ob predpostavki da si dovolj resen seveda).

Vrjamem da bi se mogu probat pelat, sam si nemaram sposojat motorjev sploh močnejših od ljudi ki jih nepoznam. Ravno v nedeljo je kolega pred nami padel na Ridah s sposojeno cbr 600rr :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na ride je igrača :P

veš kero relacijo imam v mislih ko so mal bl hitri ovinki 160+  :whistle:

Te pa zamenjaj za jurjaka, če ti je premal...  :whistle: 

Še mal nostalgije...  :naughty:

 post-15567-081433900 1281107947_thumb.jpg

Aja, kje pa je Real-one, ga že nism vidu ene tri leta???

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa zamenjaj za jurjaka, če ti je premal...  :whistle: 

Še mal nostalgije...  :naughty:

 post-15567-081433900 1281107947_thumb.jpg

Aja, kje pa je Real-one, ga že nism vidu ene tri leta???

Misliš Original-one :) Učasih se še kej oglasi na forumu, ne vem pa če ima kakšen motor, nekaj časa vem da je bil brez..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš Original-one :) Učasih se še kej oglasi na forumu, ne vem pa če ima kakšen motor, nekaj časa vem da je bil brez..

zadnjič sva ga z rosijem vidla v portorožu-peš :whistle: pravi da no more motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš Original-one :) Učasih se še kej oglasi na forumu, ne vem pa če ima kakšen motor, nekaj časa vem da je bil brez..

zadnjič sva ga z rosijem vidla v portorožu-peš  :whistle:  pravi da no more motorji

Njega sm mel v mislih ja, k sm ga na sliki vidu...   :yes:

A je mel kakšno nesrečo al kaj? 

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njega sm mel v mislih ja, k sm ga na sliki vidu...   :yes:

A je mel kakšno nesrečo al kaj? 

nebi vedu,sam tk sm ga razumel kot da pač ga ne zanima motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njega sm mel v mislih ja, k sm ga na sliki vidu...   :yes:

A je mel kakšno nesrečo al kaj? 

Kolikor vem ne.. Razen tisti zdrs v ridah, ko se je moral umikat nekomu drugemu, ki je padel za gor in bi sicer vanj priletel. Po tistem je prodal Muvistarko, se spogledoval z eno Ninjo 1000 in si potem raje omislil Hondo Civic TypeR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oja, kje so ti cajti koruza party, pa vajvrce po cajst :P

post-11135-098874000 1281116913_thumb.jpg

pa razne akcije, mal za šalo mal za res :P

post-11135-057563200 1281117072_thumb.jpg

post-11135-078708800 1281117292_thumb.jpg

drgč pa fočk dns, ma je vse zalilu, benga :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!