Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Po mal dalšem času spet prijetna debatka na ridah u družbi 3eh norcev :whistle: ampak prijetnih norcev :winkiss:

Hp2 thx za družbo in rajd na ride .)

Snoopy thx, k si se potrudu imet odprte očke in pršu gor, pa seveda za kavico :worship: IN JAKNO!!!! ti jo bom s ščetko spucala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, zanima če je tip na skuterju, kateri je hotel pokolenčkat "koleno" član forum? Kaj je fora, dajat koleno ven, če nimaš gor kolenčnikov ali pa vsaj hlač? Zdej če si mazohist, pa hočeš svoje koleno spraskat, OK tvoja stvar, če pa ne, pa ti iz srca priporočam vsaj ene jeans hlače :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, zanima če je tip na skuterju, kateri je hotel pokolenčkat "koleno" član forum? Kaj je fora, dajat koleno ven, če nimaš gor kolenčnikov ali pa vsaj hlač? Zdej če si mazohist, pa hočeš svoje koleno spraskat, OK tvoja stvar, če pa ne, pa ti iz srca priporočam vsaj ene jeans hlače :yes:

mah to so ti eni mulci z Postojne k nimjo nč druzga delt kukr dat glavo med jajca gor u klanc pa 30km/h se pelt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to so ti eni mulci z Postojne k nimjo nč druzga delt kukr dat glavo med jajca gor u klanc pa 30km/h se pelt :)

Se mi je zdel, da je neki takega :D. Drgač sem ga pa danes po dolgem času kolenčkal :worship:...vsaka mi čast :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da je neki takega :D. Drgač sem ga pa danes po dolgem času kolenčkal :worship:...vsaka mi čast :P

sm te gledu ja pa sliku tud. Gor na skalah pr počivališču. No sej pol sva se pozdravla v vrhniki na semaforju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Robyy: Ste vsaj louisa najdli? K sem vam dajal napotke v petek.

@yourfriend11: Dej slike. Sicer ne vem ce sem se sploh peljal tam ampak vseeno :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero pa rossi sta itak najjača B)

FOČK :yes:

hehe, bilo je super samo prevroče...

@kala pa zgleda da je zapeljal v nekakšen ''bermudski trikotnik'' in čudežno izginil :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, bilo je super samo prevroče...

@kala pa zgleda da je zapeljal v nekakšen ''bermudski trikotnik'' in čudežno izginil :huh:

a je ta bermudski triotnik nad 8000krpm :P ?

al pa je obrnil in šel družbo modrim delat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Robyy: Ste vsaj louisa najdli? K sem vam dajal napotke v petek.

@yourfriend11: Dej slike. Sicer ne vem ce sem se sploh peljal tam ampak vseeno :)

sicer so slike bol tak tak. Se bo treb aše naučit lepš slikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, zanima če je tip na skuterju, kateri je hotel pokolenčkat "koleno" član forum? Kaj je fora, dajat koleno ven, če nimaš gor kolenčnikov ali pa vsaj hlač? Zdej če si mazohist, pa hočeš svoje koleno spraskat, OK tvoja stvar, če pa ne, pa ti iz srca priporočam vsaj ene jeans hlače :yes:

To mu je v podzavesti ker ob nedeljah vozi na najbolj znanih pistah sveta v ligi MotoGP, pol med tednom gre pa mal s skuterjem naokoli pa avtomatsko to dela ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, bilo je super samo prevroče...

@kala pa zgleda da je zapeljal v nekakšen ''bermudski trikotnik'' in čudežno izginil :huh:

Ja kje si bil pa zadnjič, ko sem bil z redhotom gor? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer so slike bol tak tak. Se bo treb aše naučit lepš slikat.

super so, samo še kakšen drug kader bi bil dobrodošel :OK:

ampak tut temu nič ne manjka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje si bil pa zadnjič, ko sem bil z redhotom gor? :naughty:

ma sem letos bolj poredko gor...

lahko pa tudi pokličeš ko boš na obali, test ride ti ne uide :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta bermudski triotnik nad 8000krpm :P ?

al pa je obrnil in šel družbo modrim delat :hmm:

če bi šel modrim družbo delat, bi sigurno ves raspizden za nami prišel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šel modrim družbo delat, bi sigurno ves raspizden za nami prišel :D

Nisem šel družbo plavim delat sem pa odnehal hitet za vami če bi se tako temu reklo namreč od divače naprej ste toliko stiskali da pri vse dobri volji in tiščanju V-stroma so 200(kolikor je zmogu in povrh tega sem preveč iskal od motorja) pa še par jajčarjev na cesti predvsem z motorjem kateremu se ni dalo dopovedat da bi ga rad prehitu vas nisem utegnil ujet zato po par neprijetnih zdrsih sem si reke kurc vas gleda :) grem jaz nazaj vsaj bom pripeljal motor nazaj cel drugič pa ne bo tako bom z R1 za vami ali pred vami obrnu se sigurno ne bom več

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta bermudski triotnik nad 8000krpm :P ?

al pa je obrnil in šel družbo modrim delat :hmm:

Brembo naslednjić ne bo trikotnik ampak pozdrav z 14000krpm če pa bi imel mal višje tačke bi mogoče bilo drugače sosed me bo ubil ko bo videl kaj sem mu naredil z tačkami :P

Popravljeno . Popravil kala
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!