Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

a bo kdo dons na Ridah :?

dons ne.. se bom pa hudo potrudil v soboto se ustavit tam nekje pozno popoldne ko bom šel iz ilirske bistrice... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ne.. se bom pa hudo potrudil v soboto se ustavit tam nekje pozno popoldne ko bom šel iz ilirske bistrice... :yea1:

in boš prava paša za ostale :D če le ne bo deževalo :) k jim boš pa še povedou kolk km si naredu v enmu tednu bojo pa sploh usi tvoji prjatli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ne.. se bom pa hudo potrudil v soboto se ustavit tam nekje pozno popoldne ko bom šel iz ilirske bistrice... :yea1:

A to se ti s Suzukijem voziš, al z APNjem?

Mogoče se vidmo in kakšno rečemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da si na števc pogledal pri 85km :eek: Kolk je blo pa obratov???? :hmm:

Čist malo - 4 jurje, ampak navora pa ogromno. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla okol 5ih, pa je blo bl mrtvo, razn ene pupe z ER6n k je šla prot morju, enga z milko, en črn Z pa en z belim morinijem se je drsal gor pa dol .....v glavnm nč pretresljivga :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 6 in 7 pa ful živahno, ene 10 motorjev na parkingu, pa mal treninga za ene :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla okol 5ih, pa je blo bl mrtvo, razn ene pupe z ER6n k je šla prot morju, enga z milko, en črn Z pa en z belim morinijem se je drsal gor pa dol .....v glavnm nč pretresljivga :rolleyes:

Anton zgleda mal trenirat začel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla okol 5ih, pa je blo bl mrtvo, razn ene pupe z ER6n k je šla prot morju, enga z milko, en črn Z pa en z belim morinijem se je drsal gor pa dol .....v glavnm nč pretresljivga :rolleyes:

Potem si se glih ti speljavala ko sem jaz prisel z modrim Zejem. Sej sem po minuti tudi jaz sel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla okol 5ih, pa je blo bl mrtvo, razn ene pupe z ER6n k je šla prot morju, enga z milko, en črn Z pa en z belim morinijem se je drsal gor pa dol .....v glavnm nč pretresljivga :rolleyes:

spet 0 piškotov :cry::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si se glih ti speljavala ko sem jaz prisel z modrim Zejem. Sej sem po minuti tudi jaz sel.

Aaaaaa zdj se te pa spomnem ja, si glih na parking prbremzal :grim.

spet 0 piškotov :cry::?

Ma kaj čm jih vozt naokol, zmer k pridem ni nbenga, zase jih pa ne rabm, k jih ne jem :rolleyes: (varnostnirazlogipress :whistle:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet en zdrs v spodnjem ovinku pri počivališču. K sreči tako z motoristom kot motorjem nič hujšega, je pa na cesto steklo kar nekaj olja..

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal.

Enim ni pomoči:slap:

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal.

Sej maš prou jure, sm vseen .... :lol1: ta je pa dobra ja lool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet en zdrs v spodnjem ovinku pri počivališču. K sreči tako z motoristom kot motorjem nič hujšega, je pa na cesto steklo kar nekaj olja..

Jaz sem prišel praktično neposredno po padcu in potem tudi poklical na 112 naj pridejo sanirat madež. Je bilo pa olje na najbolj neprimernem mestu, čisto pri izhodu ovinka, kjer vsak že pobira motor in odpre poln plin, pa še videt ni bilo dobro, tako da je bila super past za padec. No skratka v ta namen sem jaz pa še par ostalih do prihoda cestne službe (dobro uro) stali v ovinku in opozarjali predvsem motoriste naj pazijo. Ene dvama je kar dobro odneslo zadnjo gumo, kljub temu da sta upočasnila. Zdej je sicer posuto s peskom, tako da jutri bo verjetno že ok, ampak vseeno malo previdnosti.

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal. Kaj si hotel s tem res ne vem, ampak lahko si hvaležen, da se je nekomu dalo tam stat eno uro in opozarjat folk, ker drugače bi čisto lahko spregledal madež in fasal oreng higsider. TEPEC!

En velik plus :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk dons končno po dolgem času...  :whistle: Ob povratku iz Postojne viden Jurko na počivališču pa mal nižje dol srečala s Samotom

"Tarumenega" s klapo in pol nazaj iz Idrije še

Barbarokriže v spremstvu Suzukija (težko zgrešit to belo-modro kombinacijo)   :naughty:

Samo hvala za lepo furco! :notworthy:

Popravljeno . Popravil gandi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet en zdrs v spodnjem ovinku pri počivališču. K sreči tako z motoristom kot motorjem nič hujšega, je pa na cesto steklo kar nekaj olja..

Jaz sem prišel praktično neposredno po padcu in potem tudi poklical na 112 naj pridejo sanirat madež. Je bilo pa olje na najbolj neprimernem mestu, čisto pri izhodu ovinka, kjer vsak že pobira motor in odpre poln plin, pa še videt ni bilo dobro, tako da je bila super past za padec. No skratka v ta namen sem jaz pa še par ostalih do prihoda cestne službe (dobro uro) stali v ovinku in opozarjali predvsem motoriste naj pazijo. Ene dvama je kar dobro odneslo zadnjo gumo, kljub temu da sta upočasnila. Zdej je sicer posuto s peskom, tako da jutri bo verjetno že ok, ampak vseeno malo previdnosti.

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal. Kaj si hotel s tem res ne vem, ampak lahko si hvaležen, da se je nekomu dalo tam stat eno uro in opozarjat folk, ker drugače bi čisto lahko spregledal madež in fasal oreng higsider. TEPEC!

:worship: :worship: :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet en zdrs v spodnjem ovinku pri počivališču. K sreči tako z motoristom kot motorjem nič hujšega, je pa na cesto steklo kar nekaj olja..

Jaz sem prišel praktično neposredno po padcu in potem tudi poklical na 112 naj pridejo sanirat madež. Je bilo pa olje na najbolj neprimernem mestu, čisto pri izhodu ovinka, kjer vsak že pobira motor in odpre poln plin, pa še videt ni bilo dobro, tako da je bila super past za padec. No skratka v ta namen sem jaz pa še par ostalih do prihoda cestne službe (dobro uro) stali v ovinku in opozarjali predvsem motoriste naj pazijo. Ene dvama je kar dobro odneslo zadnjo gumo, kljub temu da sta upočasnila. Zdej je sicer posuto s peskom, tako da jutri bo verjetno že ok, ampak vseeno malo previdnosti.

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal. Kaj si hotel s tem res ne vem, ampak lahko si hvaležen, da se je nekomu dalo tam stat eno uro in opozarjat folk, ker drugače bi čisto lahko spregledal madež in fasal oreng higsider. TEPEC!

Jure hvala za vso pomoč, važno da vozniku nič ni bilo, in da ni še kdo padel na olju. Pa ostalim voznikom si prišparal kar nekaj evrov z opozarjanjem :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kej, bi rekel da še drugič, ampak bomo verjetno vsi bolj veseli, če ne bo treba nikol več :)

Drugač pa ja, dokler so kosti cele ni problema. Pleh se že poštima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk dons končno po dolgem času... :whistle: Ob povratku iz Postojne viden Jurko na počivališču pa mal nižje dol srečala s Samotom

Samo hvala za lepo furco! :notworthy:

ENAKO:OK:

Sem te opazil že pod Raketno, a se mi je mudilo v Logatec.

Ti je pa eden zelo podoben duce 748, barve čelade in kombinezona se ne spomnm,

precej podobno. Ne da pa se zgrešit plišastih ušesc na čeladi roza/lila barve.

Edina razlika ob hitrem mimo vozu. Viden na Ridah in Raketni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!