Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Pa najbolj je da se delaš da foolk poznaš!! Itak naujo dost gruntal od kod!?

Če bo kaka fejst bejba jo kar po rit poč, bota kuj na ti he he!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja očitno se bo res treba mau ustavt,pa mau spoznat folk...ker vs je očitno kr velik,k se zbirate tm ;) next time se vm prdružm ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja očitno se bo res treba mau ustavt,pa mau spoznat folk...ker vs je očitno kr velik,k se zbirate tm ;) next time se vm prdružm ;)

ja očitno se bo res treba mau ustavt,pa mau spoznat folk...ker vs je očitno kr velik,k se zbirate tm ;) next time se vm prdružm ;)

anchy, če kje vidiš črno-zlat motor, no KAOSWAKIJA in gor eno starino, jo sam zvizn mim kokrkol hitr lohka :P drgač si ga :l_01: oz tvoja denarnica :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa polcaju pihal, pa baje se plavih žarnic ne sme met (kajsotoplavežarnice...policijski izzum?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa polcaju pihal, pa baje se plavih žarnic ne sme met (kajsotoplavežarnice...policijski izzum?!)

Kdo je to reku? Jaz mam 2x kratke-bele (moder premaz na žarnici), 2x dolge bele (moder premaz na žarnici), 2x pozicijske bele (moder premaz na žarnici), pa na tehničnem tud pisknu ni...

To je pa to k si bil trezen, ker če bi vsaj nekaj napihal, žarnic tud hmerk ne bi imel :D:ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa sm ga polcaju pihal, pa baje se plavih žarnic ne sme met (kajsotoplavežarnice...policijski izzum?!)

In kako ti je blo, ko si pihu? :kva1:

A je mu zaštopanga???? :kva2:

Kwa nisi vedu da so plave žarnce njihov izzum? :kva2: če jih hočeš met, moraš plačat uporabo patenta,oziroma izzuma! :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa polcaju pihal, pa baje se plavih žarnic ne sme met (kajsotoplavežarnice...policijski izzum?!)

Ne zgledam samo jaz pijan... zadnjič sem se prou zasekiral :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi en fočk na ridah...

Aha, pa radar me je izmeril, pa pihal sem tudi.... So imeli danes akcijo...

Ampak je bilo vse v redu, tako, da ni bilo bojazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa začuda pr mir pustil (in to v obe smeri) :eek: .....morbit zato, k sm občutljivo robo vozila :ninja: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa začuda pr mir pustil (in to v obe smeri) :eek: .....morbit zato, k sm občutljivo robo vozila :ninja: .

Tudi mene začuda, sm šel kr v 6. prestavi mimo njih ;) da ni blo preglasno :D drgač pa prov lepo te blo srečat! Pa del poti odpelat skupi :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je to reku? Jaz mam 2x kratke-bele (moder premaz na žarnici), 2x dolge bele (moder premaz na žarnici), 2x pozicijske bele (moder premaz na žarnici), pa na tehničnem tud pisknu ni...

To je pa to k si bil trezen, ker če bi vsaj nekaj napihal, žarnic tud hmerk ne bi imel :D:ninja:

je neki moral zateži, men je čist jasn, da so žarnice kupljene v trgovini z E oznako, je pa res da so modre in oddajajo BELO svetlobo (polcaj je reku modro)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako ti je blo, ko si pihu? :kva1:

A je mu zaštopanga???? :kva2:

Kwa nisi vedu da so plave žarnce njihov izzum? :kva2: če jih hočeš met, moraš plačat uporabo patenta,oziroma izzuma! :BUA:

Bolje da sem pihal, kod da ga bi PIHNIL :P

teb se itak ne vidi plavih žarnic k maš moder motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem se 2x peljal mimo in v Postojni odkartal 100€ kazni (polovicka), za prvo pomoc(nimam)in homologacijski kartoncek(policaja komaj preprical, da je motor nepredelan) mi je pogledal skozi prste. Hvala kolesarju za opozorilo pred letecim na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!