Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Okol 4 sta bla dva letečmana pod mostom pri ravbarkomandi, helihopter (baje) pa še merli so v planini pri šoli.

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja okoli 16.00 je bilo policajev kot dreka, so res začel malo pretiravati zadnje čase... :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja okoli 16.00 je bilo policajev kot dreka, so res začel malo pretiravati zadnje čase... :closedeyes:

Saj so napovedali, da bo "vse evropska" splošna akcija nadziranja vseh udeležencev prometa v tem tednu (do 26.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk...z avtom..sm se tolk nagibu vn z avta d je mal mankal d nism vn padu..gor nism vidu nobenga znanga,sreču pa zajčico( n morš zgrešit :) )..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse evropsko? Aja zato so mene carabinerji ustavl na "ridah" :kva1:

na prelazu tre croci so me ustavl. Nobene kazni sam opozorilo naj grem mal bl počas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer so pred crnim kalom postavili na ravnem focusa, naprej pa ustavljal! Na sreco je ratal zbremzat na omejitev! Dons je blo pa tud pestro! Na primorskem koncu civili, plavi in se dve kontroli, ride in spodaj na planini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u drugo sem šel včeraj po ridah gor-dol in še to s konzervo ( prvič pa s štirko) ... pol pa zvem de so prletel z vsemi rezervami gor... ne dirkam več tam ke pol druge morijo ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u drugo sem šel včeraj po ridah gor-dol in še to s konzervo ( prvič pa s štirko) ... pol pa zvem de so prletel z vsemi rezervami gor... ne dirkam več tam ke pol druge morijo ...

thumper ti si se lih domov odpelu z avtom k so se dol peljal s focusom, pol sm pa tud jst šel domov, pa hvala še enkrat za kavo na OMVju , naslednjič sm jst na vrsti ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper ti si se lih domov odpelu z avtom k so se dol peljal s focusom, pol sm pa tud jst šel domov, pa hvala še enkrat za kavo na OMVju , naslednjič sm jst na vrsti ;)

to zdej prletijo sam da mal gume zacvilijo...pa ne pomislijo da imamo motoristi na avtih skoz zimske ... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

automobilisti na ridah :SS

sicer pa u soboto en fočk .. u nedeljo pa drug :P .. policajev nism vidu, upam, da oni niso mene :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

automobilisti na ridah :SS

sicer pa u soboto en fočk .. u nedeljo pa drug :P .. policajev nism vidu, upam, da oni niso mene :lol:

sem ti samo vrnil za zadnjič ... sam maš prou ja ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons naredu en fočk . . . . .sam z autom, če vela!? :ninja:

Je videt da je pondelk . . . . . ride samevale! :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevela :P

vela..pod pogojem če :SS ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevela :P

O.K . . . . če ne wula . . . . . pol ti pa kupončk za OMV-jevo kufe NE DAM!!!! :kva2: :evilgrin: :P .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K . . . . če ne wula . . . . . pol ti pa kupončk za OMV-jevo kufe NE DAM!!!! :kva2: :evilgrin: :P .)

wela wela :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa naj naredijo en krog čez ene dve sosednji državi in se potem spotoma ustavijo na Ridah, pa se bo tudi njim splačalo priti.

sej nejcgs to skos pocne, a ne?? :eek: ce mu 4 ure niso dovolj, da pride iz domzal na ride.. :evilgrin:

Če bo kaka fejst bejba jo kar po rit poč, bota kuj na ti he he!

to bi pa rada vidla u zivo!! :evilgrin: :slap:

ej, a pa niso ta plavi ponavad vedno ob vikendih na ridah?? js jih se nism srecala in sploh ne vem kje stojijo ce stojijo.. sej ne da jih mam zeljo, ampak.. fajn bi blo, da bi vsaj priblizno vedla kje ponavad so.. :hmm::ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Na ta dolgi ravnini v Planini je en Clio včasih parkiran. To je radar in ne lokalni pijanček, ki zasede pol parkir placa. (Foto material: )

2. Proti koncu planine, tam kjer je šola in omejitev 40 km/h radi mal ciljajo

3. Čist ta zgornje počivališče na ridah, tam ko so smetnjaki pa klopce ponavadi kak letečman preverja če mam dost profila pa prvo pomoč, pa kok gre kej motor

4. Provide peljejo gor pa dol pa nas peglajo če gremo čez polno črto ali prehitro

5. Enkrat celo helikopter vidu, ko je gledal kdo je šel čez polno črto, policija je spodaj in zgoraj pa ustavljala... Bilo je to davnega 2010...

To je kar jst vem, pa me ni tko dost gor, bodo ostali dodali, I`m sure da se bo marsikaj še najdlo :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Na ta dolgi ravnini v Planini je en Clio včasih parkiran. To je radar in ne lokalni pijanček, ki zasede pol parkir placa. (Foto material: http://www.motosvet....40#entry1937058)

2. Proti koncu planine, tam kjer je šola in omejitev 40 km/h radi mal ciljajo

3. Čist ta zgornje počivališče na ridah, tam ko so smetnjaki pa klopce ponavadi kak letečman preverja če mam dost profila pa prvo pomoč, pa kok gre kej motor

4. Provide peljejo gor pa dol pa nas peglajo če gremo čez polno črto ali prehitro

5. Enkrat celo helikopter vidu, ko je gledal kdo je šel čez polno črto, policija je spodaj in zgoraj pa ustavljala... Bilo je to davnega 2010...

To je kar jst vem, pa me ni tko dost gor, bodo ostali dodali, I`m sure da se bo marsikaj še najdlo :)

ok, thx, za 1. pa 2. vem kje je to.. a tole za 3. je pa tm k smo piknik mel al kaj?? :ninja::eek: al sm kje kake klopce spregledala?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. je višje od piknik placa :)

So ene lesene klopce pa smetnjaki na desni strani če greš gor, takoj ko prideš iz za ovinka, tam kjer je zdej vse popacano od olja...

Prov ti je kaj pa tako gonš čez ovinke, zato tud policajev ne vidš :)

Evo še maps :)klopce.jpg

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js pa gonm :P zato se vedno skipam od pocasnosti :P ha ha ha ej, hvala, zdej se mi zdi, da se mi dozdeva mal kje so tele klopce.. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!