Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Bolj zrelo od zgoraj navedega.Torej drži da so ženske bolj zrele!

BS (a si vedu, da ta kratica pomeni tudi BullShit?) je pa že res tolk zrela... da počasi že gnije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mogoče sm se v taprvem postu slabo izrazla... nisem "solidna" ker bi bili vsi ostali BullShit ampak zato, ker v tem primeru nisem šla prek svojih zmožnosti, ki so po dobrem letu mopediranja precej omejene.

Kjer je prehiteval nejc, sem sprva mislila tudi sama, ampak ker je bil bus precej dolg in je sumljivo sekal ovinke, se pač nisem odločila. Mi je žal, če sem s tem koga ovirala.

Zrela gor ali dol, se trudim, da se ne precenim kajti do tedaj bom po dveh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, ........................................................... fočk :D

Fočk :D

Dons

pa

fočka!

Ni

blo

cajta!

:grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi je tud na pcju kej crknilo, de ne kaže kakih slik, al sam nabijate prazne vrstice :unsure:

FlyBy, se ni blo cajta ustavit. Nezgrešlivo rmen motor sm opazu, kej dost druzga ne. Ko sm se vračal, so ble ride skor same, en plav potovalnik je bil sam na parkplacu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk okol 17ih.... smo v Izoli ukradli pepelnik in ga podarili ridam... upam da je še vedno na srednji klopci

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk okol 17ih.... smo v Izoli ukradli pepelnik in ga podarili ridam... upam da je še vedno na srednji klopci

Ob 19:30 je bil še tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :D

En je pepelik spi"d"u :P

Popravljeno . Popravil rumenicestak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock... kasn pepelnik neki.. zutri ni blo nobenga pepelnika na mizi, pa sm mislu da me bo se kava cakala gor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :D

En je pepelik spi"d"u :P

fock vceri okol 21ih in potrjujem dejstvo, da je pepelnik dobil noge!! naj dobi sramne usi un k ga je sunu, pa naj se mu roke skrajsajo, da se ne more popraskat!! BARABA!! :evilgrin: :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fock vceri okol 21ih in potrjujem dejstvo, da je pepelnik dobil noge!! naj dobi sramne usi un k ga je sunu, pa naj se mu roke skrajsajo, da se ne more popraskat!! BARABA!! :evilgrin: :jezen

:kva1: kaj boš čudn zgledala ! a ga nis ti ta prva spizdla :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: kaj boš čudn zgledala ! a ga nis ti ta prva spizdla :wacko:

nope, it wasn't me.. :grrr (not even the first time! )

pa to je blo for the good cause!! da neb blo tolk cikov povsod okol :BUA::( :unsure: pa da nam ne zgorijo, k je taka pozarna ogrozenst.. :krneki: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!