Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

v soboto še preden je sestopil na kavo :kva1: ... to so kwaki - nikol dost! :D

očitno nisi razumel .. "tulila je .. maus je pršu .. tilulilu .. plačite kavo .. tilulilu" ...

matrvola .. vse vam je treba govort :angry:

sm pa vsaj v prijetni družbi kavo pil :blush:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več ovinkov na gor, in ovinke pri vrtcu potresajo z rdečim peskom, ker je nekdo razlil olje... pazljivo ;)

Ummm a je to spet nalašč razlito, al pač nesreča?

LP,

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummm a je to spet nalašč razlito, al pač nesreča?

LP,

G

ponoč se ni nič vidlo ...bi moral bir fluorescenčen pesek.... so pa zmeraj kaki razlitki po ovinkih...pomoje največ od driske ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, bla včer... gor in dol...

ampak tole olje prou mori... kva folku ni jasn... če se zgodu, se zgodi... ampak da namerno zlivajo... letos je blo že tolk krat mastno, da v vseh teh letih odkar so "aktualne" niso ble... pišuka no... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerej prejel pozdrave iz sodišča v postojni. Zmerjen 96km/h v naselju Planina.. Njihovo mestno redarstvo.. 23.6.2012.. Fajn res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so zmeril ?

verjetn tm kot vse.. na unmu delu k ni nobene bajte.. un s del takoj za zadnjim barom in pred unim lepim levim ovinkom k ma ogledalo na desni, bajte pa na levi strani.. :hmm:

sicer pa ena mal lepsa stran rid.. baje, neki so mi pticki civkal na uho, se bo v nedeljo spet dogajal tm.. :010:D

mesto zlocina: RIDE

ura zlocina: 16.30 naprej..

zlocin:????? najbolj da pridete in vidite.. lahk sam namignem, da bota u igri "nutela" in marmelada :lol: B) :krneki:

samo ppppppsssssssssstttttttt, nism nc povedala!! :ninja: in ce kdo kej rece, da sm bla jst, bo moja reakcija taka :eek: :eek: :eek: :eek: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paaaa, po nesreci bom en mal naokol prsla.. k bom sla lih tankat u postojno.. :surrender: :surrender:

a z avtom tut vela?? 305.gif

Men je Kmet motor zaplenu - ga puca pa drgne pa .. mam prepoved vožne,...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa ena mal lepsa stran rid.. baje, neki so mi pticki civkal na uho, se bo v nedeljo spet dogajal tm.. :010:D

mesto zlocina: RIDE

ura zlocina: 16.30 naprej..

zlocin:????? najbolj da pridete in vidite.. lahk sam namignem, da bota u igri "nutela" in marmelada :lol: B) :krneki:

samo ppppppsssssssssstttttttt, nism nc povedala!! :ninja: in ce kdo kej rece, da sm bla jst, bo moja reakcija taka :eek: :eek: :eek: :eek: :yes:

aja, v primeru lepa vremena seveda :grim :grim

a z avtom tut vela?? 305.gif

Men je Kmet motor zaplenu - ga puca pa drgne pa .. mam prepoved vožne,...

ma sej se lahk z njegoumu prpeleta ;) sicer bojo pa to mogl drugi povedat a vela al ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!