Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dons sem skoču na kavo do Postojne, in kaj vidim na Kačjih Ridah? :hmm: Ne, ne mausa pa palačink :grrr

Ampak cestarje ki so na novo asfaltirali "The Ovinek" prav orenk je zgledal :grim maus a si naroču komplet preplastitev Rid? k maš veze tm pr Darsu? :D

Drugač pa kolona v tri božje....vsi so bli na tastari cesti, ker je na bila na Ravbarkomandi nesreča :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem skoču na kavo do Postojne, in kaj vidim na Kačjih Ridah? :hmm: Ne, ne mausa pa palačink :grrr

Ampak cestarje ki so na novo asfaltirali "The Ovinek" prav orenk je zgledal :grim maus a si naroču komplet preplastitev Rid? k maš veze tm pr Darsu? :D

Drugač pa kolona v tri božje....vsi so bli na tastari cesti, ker je na bila na Ravbarkomandi nesreča :glare:

a se zajebavaš???? takoj probat kaj so naredl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se zajebavaš???? takoj probat kaj so naredl

Ne, se ne zajebavam :grrr

Dons je bil na novo asfaltiran pas na dol proti Ljubljani, pas proti Postojni bo verjetno asfaltiran jutri, ker je blo že vse ready :OK: pa vsaj ene 50 metrov pred in po ovinku je novga asfalta.

A bo v nedeljo Grand Prix Ride? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, se ne zajebavam :grrr

Dons je bil na novo asfaltiran pas na dol proti Ljubljani, pas proti Postojni bo verjetno asfaltiran jutri, ker je blo že vse ready :OK: pa vsaj ene 50 metrov pred in po ovinku je novga asfalta.

A bo v nedeljo Grand Prix Ride? :P

Sam upam, da so dali kšn dober asfalt! Da ne bo taka drsalnica kot tisti novi kos na Cerkniški strani Rakitne! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, se ne zajebavam :grrr

Dons je bil na novo asfaltiran pas na dol proti Ljubljani, pas proti Postojni bo verjetno asfaltiran jutri, ker je blo že vse ready :OK: pa vsaj ene 50 metrov pred in po ovinku je novga asfalta.

A bo v nedeljo Grand Prix Ride? :P

Potrjujem Bizixx-a. V četrtek so bili cestarji že v akciji vendar pa ni kazalo na tak obseg.

Ob mimo vozu so polagali preplast kake 4 m dolg del vzporedno s klopcami in v smeri Planine.

Poasfaltiran pa je bil že kanal na robu ceste od višine klopc in v smeri D ovinka.

Kar pa se kvalitete asfalta tiče me pa močno skrbi, da ne bodo ujeli kvalitete obstoječega.

Ta zelenega (eruptivnega) peska (trajnega in z odličnim oprijemom) praktično nikjer več ne uporabljajo,

na žalost, je pač dražji ob nakupu.

Upam, da so se ob zadnji preplastitvi rid kej naučil in ne bodo ponavljal napake.

Moral so še enkrat menjat gornjo plast, ker so ob vsakem dežju avtomobilisti na kup letel

zaradi slabega asfalta.

Tisto na Rakitni (novi del) je res zaj.b za ta hitre motoriste.

Se vidmo jutr ;-) in upam da ne bom razočaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšen je ta novi asfalt? a je :OK: ?

Pa men se zdi v redu,zvečer ko sm šel nazaj je bla položena ena polovica,tko da zdej grem spet tam mim,po moje bo dons komplet,jutr pa če komolčki :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. sm zrihtu GP Ride :P ... sam skrete sm hotu nazaj :cry: .. pa so rekl, da bodo, ko bo nou asfalt ... ekola .. pa nj bo prej nou asfalt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smer planina-postojna že narejeno, postojna-planina so pa dons delal..

asfalt zgleda zelo podoben tistemu na rakitni..

če se ne motim ne bo kej dost GP dirk gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugibam, je polito olje pomagalo zadevo pospešit.

Bi biu še del ob Planinskem polju (rodeo) tud za polit :P

popravek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo slab asfalt, bomo pa palačinke jedli bolj pogosto. Kontrola danes, se vidimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk in bljak asvalt..valovi, drsi (mogoče se bo pa udelal? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak obstaja reklamacija :glare: ... skrete (zaščita proti toči) so postaul :?

skretou nism vidla.. tko da dvomim, da so jih postavl :P(maus, ne ris tolk smajlijev!!)

če bo slab asfalt, bomo pa palačinke jedli bolj pogosto. Kontrola danes, se vidimo :D

a se javs da jih bos peku?? :D

Ej kwa s ti en kmet!!! Zakwa piše 2???? :eek:

k so verjetn kmeta ban-al :P ha ha ha

aja, pa fock na ridah!! asfalt se zdi navadn, ampak kaj js vem, k ne kolenckam pa komolckam.. :S

Popravljeno . Popravil BinaBana
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako gradbišče je blo včeri ob 8h zjutraj.....sm mislu,da sm zgrešu :grim

DSC03178.JPG

In tako je blo za nazaj,parkirani smo zraven strojev jaz,Jure in BinaBana in vsak od nas je zaslužil po 100€,saj nam je cestno podjetje plačalo,da smo šli stestirat nov asvalt :kva2:

DSC03182.JPG

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Celo tako, da se je bil Kmet2 primoran takoj ustavit na parkingu in kar na licu mesta mal spucat tanovega BMWja, da ne bi bil doma preveč kregan kaj je počel z njim :)

Dokaz:

post-1190-0-18990200-1348250618_thumb.jpg

Kaj to pucaš? Saj ni Kwak :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da bo ovink sam za tiste k mamo ta prave motorje..

sam za ladje, ja :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!