Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Bmfli so bli dlje na ta dan. Olje sem pa tudi samo po cesti spuscal, se nisem nic ustavljal.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30°C - Ride so polne Japoncev

20°C - Japonce zacenja zebst

10°C - Japonci ne vzigajo vec

0°C - Ride so polne beemerjev

-10°C - Na ridah je zborno mesto za zimsko furo do Vikija.

-20°C - Bmflarji vklopijo prvo stopnjo gretja rock

-30°C - Ene bmflatje mal v prste zebe, vklopijo drugo stopnjo

-40°C - Kelnarnce na OMV delajo v bundah

-50°C - Enmu bmflu od mraza stisne baterijo, ostali zakljucijo moto sezono dokler se ne ogreje kako stopinjo.

Vidim da si prve tri ful preuredil . . . . . . . zaključek . . . . . . pač bmw!

Pozimi . . . . se pa šolate in študirate buklo od 1000 strani . . .  . . . k je dobite obmotorju, bmw priročnik + 3 mesece hodite v nemčijo na tečaj o rabi bmw-ja!

Ko se nadudlate celo knjigo in po opravljenem tečaju . . . . . . pa še izpite morate dati skoz . . .  :P

Jah kaj čmo . . . . . .  težka je bemflarjeva!  :kva2:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa po 15.11. bo potrebno zimske gume montirati ali okoli vratu voziti tadebele ketne?????????

 

 

... sej to jih ima pa kar nekaj čez cel let gor  ...   :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .................................... ja pripravljenost je lepa čednost, kaj pa če junija v sneg zapelje?????

Popravljeno . Popravil Nemirni Duh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si prve tri ful preuredil . . . . . . . zaključek . . . . . . pač bmw!

Pozimi . . . . se pa šolate in študirate buklo od 1000 strani . . .  . . . k je dobite obmotorju, bmw priročnik + 3 mesece hodite v nemčijo na tečaj o rabi bmw-ja!

Ko se nadudlate celo knjigo in po opravljenem tečaju . . . . . . pa še izpite morate dati skoz . . .  :P

Jah kaj čmo . . . . . .  težka je bemflarjeva!  :kva2:

Osa, brez zamere, ampak pojma nimam kaj si hotel povedati s to objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30°C - Ride so polne Japoncev

20°C - Japonce zacenja zebst

10°C - Japonci ne vzigajo vec

0°C - Ride so polne beemerjev

-10°C - Na ridah je zborno mesto za zimsko furo do Vikija.

-20°C - Bmflarji vklopijo prvo stopnjo gretja rock

-30°C - Ene bmflatje mal v prste zebe, vklopijo drugo stopnjo

-40°C - Kelnarnce na OMV delajo v bundah

-50°C - Enmu bmflu od mraza stisne baterijo, ostali zakljucijo moto sezono dokler se ne ogreje kako stopinjo.

 

Krucy, na MNZ dobiš za pivo ali več.

 

Lahka bi dodal še mal tabele v plus (ekvivalentno minusu). Npr. kdaj Japončki zakuhajo, etc.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krucy, na MNZ dobiš za pivo ali več.

 

Lahka bi dodal še mal tabele v plus (ekvivalentno minusu). Npr. kdaj Japončki zakuhajo, etc.

 

Na MNZ me ne bo, imamo sluzbeno novoletno zabavo in tega ne smem zamudit.

 

Bom popravil tabelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na MNZ me ne bo, imamo sluzbeno novoletno zabavo in tega ne smem zamudit.

 

Od kdaj pa so službene zabave na soboto? Ko sem še delal v združenem delu, so ble ponavad ob petkih. Direktorji vsi slinasti, tajnice pa vse mokre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa so službene zabave na soboto? Ko sem še delal v združenem delu, so ble ponavad ob petkih. Direktorji vsi slinasti, tajnice pa vse mokre.

 

Vedno so v soboto do jutranjih ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Osa, brez zamere, ampak pojma nimam kaj si hotel povedati s to objavo.

Oooooo dobr veš kwa sm hotu povedat . . . . .  . sam se delaš neumnega!  :P

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si prve tri ful preuredil . . . . . . . zaključek . . . . . . pač bmw!

Pozimi . . . . se pa šolate in študirate buklo od 1000 strani . . .  . . . k je dobite obmotorju, bmw priročnik + 3 mesece hodite v nemčijo na tečaj o rabi bmw-ja!

Ko se nadudlate celo knjigo in po opravljenem tečaju . . . . . . pa še izpite morate dati skoz . . .  :P

Jah kaj čmo . . . . . .  težka je bemflarjeva!  :kva2:

ko priplješ vsako zimo domov novga bemfla, kateri ima na novo en kup opreme, ki je prvič predstavljena in namontirana na motor, si je treba zadevo tudi ogledat v navodilih ;), moram pa ti povedat, da 3 mesece bi potreboval najverjetneje ti, ko bi s svojga motorja šaltal na bemfa, saj vso to tehnologijo, ki jo imamo na naših motorjih ne poznaš in prvi stik z njo, bi te prvo verjetno šokiral in bi potreboval 3 mesece, da bi zadevo obvladal, mi pa smo se z njo seznanjal postopoma, tak da ni panike, hitro nam gre, ko si v koraku s časom :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko priplješ vsako zimo domov novga bemfla, kateri ima na novo en kup opreme, ki je prvič predstavljena in namontirana na motor, si je treba zadevo tudi ogledat v navodilih ;), moram pa ti povedat, da 3 mesece bi potreboval najverjetneje ti, ko bi s svojga motorja šaltal na bemfa, saj vso to tehnologijo, ki jo imamo na naših motorjih ne poznaš in prvi stik z njo, bi te prvo verjetno šokiral in bi potreboval 3 mesece, da bi zadevo obvladal, mi pa smo se z njo seznanjal postopoma, tak da ni panike, hitro nam gre, ko si v koraku s časom :-)

Jebeš tako tehnologijo . . . . . . . to mora bit sam en knof in basta!  :P

Tehnologija ima da služi tebi in ne ti njej!  .)  :P

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš tako tehnologijo . . . . . . . to mora bit sam en knof in basta!  :P

Tehnologija ima da služi tebi in ne ti njej!  .)  :P

Ja tud takšni so,skuži gumb za start in gumb za off pa še to rabi cel dan,če je pa še kakšen viška je pa že vesoljska tehnologija :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud takšni so,skuži gumb za start in gumb za off pa še to rabi cel dan,če je pa še kakšen viška je pa že vesoljska tehnologija :lol:

Ceu dan gor, al pa dol, mi dol visi  :P

Motor ni avion, da ma entavžnt knofov in se špilaš pilota . . . . . . .bl k je enostaven, tm bolš je . . . .  .)  :P

Ma da vas mal potolažm . . . . sej potihem si ogledujem bmw-je . . . . . . enga gs-a bi si ubodu za potovanja!  :whistle:  in to sam zato, k ene države majo tooook v ku...cu ceste!  :BUA:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceu dan gor, al pa dol, mi dol visi  :P

Motor ni avion, da ma entavžnt knofov in se špilaš pilota . . . . . . .bl k je enostaven, tm bolš je . . . .  .)  :P

Ma da vas mal potolažm . . . . sej potihem si ogledujem bmw-je . . . . . . enga gs-a bi si ubodu za potovanja!  :whistle:  in to sam zato, k ene države majo tooook v ku...cu ceste!  :BUA:

Ne vrjamam :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceu dan gor, al pa dol, mi dol visi  :P

Motor ni avion, da ma entavžnt knofov in se špilaš pilota . . . . . . .bl k je enostaven, tm bolš je . . . .  .)  :P

Ma da vas mal potolažm . . . . sej potihem si ogledujem bmw-je . . . . . . enga gs-a bi si ubodu za potovanja!  :whistle:  in to sam zato, k ene države majo tooook v ku...cu ceste!  :BUA:

 

 

.... :eek: :eek: :eek: ????

 

... večne želje in mokre sanje velike večine ... :kva1:

 

.... samo izgovori so največkrat drugačni ... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!