Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ja jeba je za tamkajšnje ljudi,cel dan navijanja,eni po 10x,pa nimam nč proti bi pa mel če bi živel tam.

Na Ridah se rad ustavim predvsem zaradi druženja in ne tistih 2 ovinkov..........

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj jih jst prnesem, kt obrezujem.. bogi dec..  :bounce:  :boobies: 

Ampak fočk pa kasnej, a ne?  :OK:

ja itak, pa ene 10x gor pa dol :OK:  ... pa še fajn auspuh mam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pove kdo ki ve več, ampak jaz mislim da taka slika nebi smela biti verodostojna. 

.....tako sliko ti dopiš po pošti. Ko pa se pritožiš ti pa pokažejo tako sliko, da vidiš še počene o-ringe na verigi :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ta slika ne pove, kdo je naredil prekršek, čeprav bi bilo logično, da je levi motor prehiter ... ampak ... v primeru dvoma, kdo je naredil prekršek, bi morali ta posnetek zavreči in ne kaznovati.

 

Moje mnenje pač.

 

Jaz se peljem čez Planino cca 50 km/h, pa sem še vedno presran zadnje čase v upanju, da me ne čaka doma kakšno obvestilo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red je red, pa čeprav slab. Nima veze, kaj je bistvo pravil, saj dejstvo je, da ker pravila so, se kršitelje kaznuje. Zakaj pravila upoštevaš, sploh ni pomembno. Če jih upoštevaš, prideš na ride brez vstopnine. 

Ne, tud jst jih ne upoštevam zmer.. 

 

Slaba pravila privedejo do neupoštevanja, kar privede do kaosa........slaba pravila so isti qurac kot biti brez pravil.

 

Do sedaj sm vedno do rid prišel brez vstopnine, tako da me ne skrbi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sm vedno do rid prišel brez vstopnine, tako da me ne skrbi :P

 

...zato ker pač veš da so tam vedno (o upravičenosti sploh ne gre razkladat) in bog pomagi greš tistih 50. sej pr nas je isto. kaj češ tam vedno čakajo, tko da je treba bolj na števc bulit kot pa na cesto. sicer pa pol tam na uni ravnini k ni hiš pa tudi vidiš družine z majhnimi otroki pa vozički :eek:

 

tko da tam k vemo da radi merijo smo itak povečini vsi bolj previdni. kar se pa kazni tiče in kaznovalne politike nasploh je pa itak kr neki. sej mogoče zveni grdo, ampak zakaj noben unih 18letnikov k se jih gotovo vsaj 30% brez izpita vozi ne preverja oz. jim kolkor fantje pišejo namenoma zamižijo kar na obe očesi, ko gre pa za kilometrčke je pa takoj ogenj v strehi. pa sej je kazen za vožnjo brez izpita zelo lep prispevek v državno malho.

 

no zdej pa dovolj off topica, dejte rajš povedat kdaj bojo spet kaki čevapi na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kok nakasira Postojnska občina, bi lahko kar oni organizirali pijačo jedačo in orkeste. Pa radar tut, bi direktno not dobili :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas postonjske občine:

 

pridite na obisk

 

kavica v Postojni - 1001,20€ - neprecenljivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas postonjske občine:

 

pridite na obisk

 

kavica v Postojni - 1001,20€ - neprecenljivo...

obvezno iz smeri Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglas postonjske občine:

 

pridite na obisk

 

kavica v Postojni - 1001,20€ - neprecenljivo...

 

 

prlet Tako kot se zagre. da bo palindrom. 1201,2. eh kurc. to ni palindrom. 

 

eniuej, kasirajo relativno malo. THE spot pa niso vasi ala Planina, Hruševje, Prestranek ampak križišče nasprot petrolove pumpe. Malo pred tisto bliskajočo, na hitrost alergično opozorilno tablo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Spodnji člen je iz Pravilnika o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosti. Še v enem členu je omenjeno, da mora biti na posnetku samo eno vozilo, vendar je to za meritve hitrosti v ovinku. Ker na tej sliki ni ovinek, ampak ravnina, bo spodnji člen za ta primer meritve.

 

»15. člen

Za dokumentiranje meritev je obvezna uporaba naprav za slikovno dokumentiranje, ki zagotavljajo nedvoumno pripisovanje rezultatov meritve in drugih podatkov (npr. časa meritve) kontroliranemu vozilu, razen kadar je rezultat merjenja hitrosti mogoče takoj po meritvi neposredno prikazati vozniku kontroliranega vozila.«.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi meritev iz tiste fotke ni ok. V tem primeru ne moreš nedvoumno pripisati rezultata meritve kontroliranemu vozilu. Res se lahko predvideva, da je hitrejši tisti, ki prehiteva, vendar še vedno obstaja (sicer majhna) možnost, da bi nekdo (nepravilno) prehiteval po desnem pasu, ali pa nenadno pospešil, ko je opazil, da ga nekdo prehiteva (ja, tudi taki pacienti se najdejo na cesti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 sej mogoče zveni grdo, ampak zakaj noben unih 18letnikov k se jih gotovo vsaj 30% brez izpita vozi ne preverja oz. jim kolkor fantje pišejo namenoma zamižijo kar na obe očesi, ko gre pa za kilometrčke je pa takoj ogenj v strehi. 

 

aja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem dobil pozdrave od 10.5. 500€ in 5 pik. Jupi.

pa kolk pocas je treba pelat za tako colngo? 80 al vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!