Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

a so ride še tam? najbol de grem pogledat......

Ja bejž pogledat, pa mi javi če so še tam!  :OK:

Mislim da glih niso v tistem lokalčku k ponavad posedaš! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so tam. fine one. osa, tam se ride konča. v 99% primerih. 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo..vas pridem mal pogledat.

Te že čakamo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se so posteni ljudje na tem sveti !!!

 

 

Najlepša hvala Jurenc-u in Motolover-ju za hrambo, iskalno akcijo in vrnitev mojega hladilnega camel bag-a, katerega sem pozabil na ridah.

 

 

Grazie mille !!! like emoticon

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj parkrat fočk, vendar precej zadržano, saj sem že takoj ob prihodu videl italijanskega motorista kako je obležal na tleh :( Njegov kolega, ki se je vozil za njim je povedal, da je priletel v ograjo, medtem ko se je poskušal izogniti kamnu na cesti, ki ga je glede na velikost in mesto kjer se je nahajal 90% nastavil nekdo od domačinov   :wallbash: Rezultat: zlomljena desna ključnica in vsaj eno rebro, ki mu je tudi predrlo pljuča. Je pa stokal tudi da ga zelo boli hrbet.

 

Do prihoda reševalcev, gasilcev in policistov smo motoristu pomagali, potem smo pomagali še reševalcem pri prevajanju iz italijanščine v slovenščino in obratno, po odhodu vseh skupaj pa sem še umaknil kamen, saj so ga pustili kar tam kjer je bil.

 

Iskreno si želim čim manj takih fočkov kot je bil včerajšnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v ovinku pod postojanko (pod hišo ) sem že videl možakarja (iz tiste hiše), ko je metal kamenje na cesto. ..in imel kamenje v roki, da ga vrže v motorista, ko je z odprtimi izpuhi ene 20x ribal čez ride gor in dol. Tudi na MGP se ne derejo toliko tiste zverine, kot se je njemu. Ni čudno, da je možakar popizdil. 

Jest bi tut.

Sicer pa ja.... to se ne dela... in se ne sme delat. Ampak je za razumeti. Je bilo že velikokrat debata glede tega tu gor.

Motoristu želim čimprejšnje okrevanje... in da se kaj takega ne ponovi.... nikomur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v ovinku pod postojanko (pod hišo ) sem že videl možakarja (iz tiste hiše), ko je metal kamenje na cesto. ..in imel kamenje v roki, da ga vrže v motorista, ko je z odprtimi izpuhi ene 20x ribal čez ride gor in dol. Tudi na MGP se ne derejo toliko tiste zverine, kot se je njemu. Ni čudno, da je možakar popizdil. 

Jest bi tut.

Sicer pa ja.... to se ne dela... in se ne sme delat. Ampak je za razumeti. Je bilo že velikokrat debata glede tega tu gor.

Motoristu želim čimprejšnje okrevanje... in da se kaj takega ne ponovi.... nikomur.

 

 

Forumski policaj bi tole lahko vzel na znanje... Je jeba ko ti eni Rossiji in Marquezi wannabiji delajo resne gluposti po cesti... sam če že, se jih loti direktno, ne pa nekomu tretjemu pizdarije delat. Je pa težko, inkasantstvo še nekak lavfa, preventiva pa niti ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forumski policist je tu predvsem zaradi sebe in ne zato, da bo iskal kdo mece kamenje na cesto in komu se auspuh dere.

 

Mislim da dovolj ur nabere v sluzbi, tule mu jih ni treba. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak jest sem imel eno blontno bejbo s sabo..   :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ampak res... tale zgleda, ko da nima mašine gor....   :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!