Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ja bo, če ne bodo snemali..(no pikčr pliiis)

:lol1:

Zdj bi mogli namesto onih tabl nevaren odsek za motorista dat tablo, nevaren odsek za fotografe :D:bum::P

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 4h pridem. poklič me pa se dobimo nekje :)

Nisem prej vido tega. No vseeno smo se na OMVju srečali :D Maus (sivi panter :lol: ) pa poleg za sosednjo mizo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en hitr fočk tam okol štirih :) gor je že biu en parček že od prej, pol sta pa še brembo pa en z Zjam 1000 uletela :D

En szi z1000sx om. trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajade..

Kar se raznih odškodnin tiče v primerjavi z Ameriko brez skrbi da ne :) Videla preveč filmov?

Če bi ga imela bi rekla men dol visi zato :)

Point je bil, da človek tudi, če je bolan in obseden s snemanjem tega ne sme početi kjerkoli in kadarkoli. Ljudi se pač NE snema brez njihovega dovoljenja to je to.

Jutri fočk 2x :)

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa pršu če bi vedu de ne bo kdo po mojem pasu nasprot prpelu!! trance_43_wavetowel2.gif

Pa tud če bi se jest po njegovem ........... trance_21_laughing1.gif

In to brez kamere ! ninja.gif

Pa sem šu rajš na Rakitno trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr no sej mislm da ste dost stari da nehate zdej ze s to kamero:D če ma člouk saj mal IQ je dojeu da pač ne more snemat kr usazga k se prpele če pa do zdej ni dojeu pa tut nikol ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikca je sicer iz ene druge teme, je pa tvoja...

Si vprašala vse ljudi če jih lahko slikaš?

Men je vseskup brezveze, da se kregate, samo ne pa delat nekaj, govort pa drugo.

Ja imam velik časa, zato sem šel to najdt:P

Totalna blamaža nxyz na slikci si poskrbela za tvojo anonimnst ko si zbrisala tablico mimogrede je itaq javna nisi pa poskrbela za anonimnost ostalih ljudi okoli pa glej ga zlomka mojega soseda sem spoznal na tej sliki zdaj ga bom malo podražu da se njegove slike vrtijo po netu pa da vidim kako bo to sprejel :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skof sej lahku bi mau kasnje pršu no :)

Sm hitru odpeketov da me nebi slučajn kdo prot moji volji sliku pa snemu .)

ne šu sm mal laufat zvečer, morm tud mal sebe razmigat ne sam motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalna blamaža nxyz na slikci si poskrbela za tvojo anonimnst ko si zbrisala tablico mimogrede je itaq javna nisi pa poskrbela za anonimnost ostalih ljudi okoli pa glej ga zlomka mojega soseda sem spoznal na tej sliki zdaj ga bom malo podražu da se njegove slike vrtijo po netu pa da vidim kako bo to sprejel :wallbash:

Na sliki so vsi slikani od daleč, vidi se, da nihče ni namerno slikan tako, da bi bil samo on na sliki in ni namen slike, da bi se nekoga prepoznalo. Kot je bil posnetek na katerem je človek za menoj imel skrivaj prižgano kamero in snemal samo mene potem pa še zraven napisal, se kdo prepozna. In ne, ne bom odnehala, vas naj snema, če vam je to prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dopolnim kayo..

Bitsveno pri zgoraj odebeljenem odstavku člena iz KZ-1 je tisti del ki pravi "občutno poseže v njegovo zasebnost". Kaj to pomeni pa je stvar tolmačenja sodišča, oziroma sodne prakse..

Če si mimogrede posnet nekje na javnem mestu kjer ne moreš pričakovat neke pretirane zasebnosti, ker te itak tudi vsi ostali lahko vidijo in opazujejo, potem ponavadi ne gre za občuten poseg v posameznikovo zasebnost.

Je pa res, da se takih posnetkov brez privolitve v nobenem primeru ne sme uporabljat v komercialne namene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki so vsi slikani od daleč, vidi se, da nihče ni namerno slikan tako, da bi bil samo on na sliki in ni namen slike, da bi se nekoga prepoznalo. Kot je bil posnetek na katerem je človek za menoj imel skrivaj prižgano kamero in snemal samo mene potem pa še zraven napisal, se kdo prepozna. In ne, ne bom odnehala, vas naj snema, če vam je to prav.

Zakoni dopuščajo interpretacijo. Tvoja interpretacija sicer po zdravi kmečki logiki ne pije vode, bi pa na sodišču če bi jo izrekel kak znan odvetnik znala imeti nekaj teže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahajate iz orginalne teme.

FOČK :D

ride so ble prazne trance_25_naughty.gif

zgleda da folk raj čaka kdaj bo kdo kej nouga komenteru tle na MS kt pa da bi se šou raj pelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!