Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

bom pa še jaz napisal nekaj v to temo. do zdaj sem samo enkrat ko sem komentiral non-stop ponavljanje besede fočk.. 

 

rad bi opozoril na obračanje na spodnjem koncu. nekateri to naredijo kar pred zadnjim oziroma ZA ZADNJIM OVINKOM če gledamo v smeri vožnje proti vrhu. tam kjer je nek mali dovoz pred tablo planina. 

že večkrat se mi je zgodilo da sem direkt za ovinkom naletel na nekoga ki se mu je pač zljubilo tam obrnit. sam pridem na planino izključno zato da se fejst znorim in takih je še mnogo. tako da spodaj za tistim prvim ovinkom imam že precej hitrosti in res ni prijetno nekoga zagledat na tvojmu pasu z 0km/h..

Ali je res tako težko potegnit še malo dlje dol in obrnit pri igrišču?

bo za vse lepše in bolj varno. že tako je priložnosti za padec na tem odseku kar nekaj, zakaj bi to možnost še povečevali zaradi takih neumnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa še jaz napisal nekaj v to temo. do zdaj sem samo enkrat ko sem komentiral non-stop ponavljanje besede fočk.. 

 

rad bi opozoril na obračanje na spodnjem koncu. nekateri to naredijo kar pred zadnjim oziroma ZA ZADNJIM OVINKOM če gledamo v smeri vožnje proti vrhu. tam kjer je nek mali dovoz pred tablo planina. 

že večkrat se mi je zgodilo da sem direkt za ovinkom naletel na nekoga ki se mu je pač zljubilo tam obrnit. sam pridem na planino izključno zato da se fejst znorim in takih je še mnogo. tako da spodaj za tistim prvim ovinkom imam že precej hitrosti in res ni prijetno nekoga zagledat na tvojmu pasu z 0km/h..

Ali je res tako težko potegnit še malo dlje dol in obrnit pri igrišču?

bo za vse lepše in bolj varno. že tako je priložnosti za padec na tem odseku kar nekaj, zakaj bi to možnost še povečevali zaradi takih neumnosti?

Jaz tu vidim tvojo neumnost in od tistega ki tam obrača,oprosti ampak zaradi takšnih polivajo domačini olje pa ne vem še kaj poi ridah,znort se pejt na grobnik al pa marof al pa.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada v stilu? Na motorju napis "The Doctor" a čelada od Lorenza  :slap:  :P

 

Nalepka je ostala še od prejšnjega lastnika, čelado pa sem dobil po dobri ceni + lepa mi je. Se ne sekiram ali paše ali ne, še zmeraj pa sem ostal znotraj istega tovarniškega moštva :P

 

Lorenzo je doctor za Klovna, baj de vej, kje si ti videl napis Klovn :sleep2:

 

Ti si na kakih drogah? Ker očitno nisi ravno gladek :rolleyes: Rossi je doktor zate, zame in verjetno vse tukaj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka je ostala še od prejšnjega lastnika, čelado pa sem dobil po dobri ceni + lepa mi je. Se ne sekiram ali paše ali ne, še zmeraj pa sem ostal znotraj istega tovarniškega moštva :P

 

 

Ti si na kakih drogah? Ker očitno nisi ravno gladek :rolleyes: Rossi je doktor zate, zame in verjetno vse tukaj

KLOVN :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor0203 .. ti raj povej, da yamaha tok gre, da gate trga :P

 

kar se tiče pa čelade HJC ... jo imam tudi sam in povem, da je odlična :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!