Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hehehe v avtu je 8 kw muske tko da nč bat da bi kej skuru, pa še štoplce za ušesa imam kot obvezno opremo za sopotnike!!!! hehehehe :evilgrin:

Dobr si včer tistu zmiksu na koncu, sm mislu da še zmer ti govoriš, pa pol slišm da je biu đubox :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA RES JE BLU FINU :worship:

pa s tanjuško sve nascale fante v nogometu da je bil kr joj :naughty:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe v avtu je 8 kw muske tko da nč bat da bi kej skuru, pa še štoplce za ušesa imam kot obvezno opremo za sopotnike!!!! hehehehe :evilgrin:

Sam če maš GZ si taprav...Bog ne daj da maš DD muziko noter se ne poznama več :evilgrin: :evilgrin: :whistle: No,pa DLS pa HERTZ pa AUDIOSYSTEM še sprejmem :P

Samo če maš res tolk muzike... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če maš GZ si taprav...Bog ne daj da maš DD muziko noter se ne poznama več :evilgrin: :evilgrin: :whistle: No,pa DLS pa HERTZ pa AUDIOSYSTEM še sprejmem :P

Samo če maš res tolk muzike... :P

Men se zdi da ma DLS, pa ne me držat za besedo, uglavnem prejcej ropotajoča zadeva... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA RES JE BLU FINU :worship:

pa s tanjuško sve nascale fante v nogometu da je bil kr joj :naughty:

osa srečno na poti

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :baa: :hooray: :oops: :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je blu dobr :beer2: ,vse smo sprobal sam boulinga ne :drunk: .Se bo treba zorganizirat še za to. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da ma DLS, pa ne me držat za besedo, uglavnem prejcej ropotajoča zadeva... :whistle: :whistle:

Hmm,DLS pa 8kw?Tle neki ne štima :evilgrin: Ok,verjetn je mal pretiravu.Dans bom pa tut jst čez ride šov verjetn al pa ne,v nedelo pa sigurn! :whistle: Condor,maš cajt za pjačo?Al pa tut bilo kdo drug.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm,DLS pa 8kw?Tle neki ne štima :evilgrin: Ok,verjetn je mal pretiravu.Dans bom pa tut jst čez ride šov verjetn al pa ne,v nedelo pa sigurn! :whistle: Condor,maš cajt za pjačo?Al pa tut bilo kdo drug.Lp

Kdaj prbližno?

Trenutno sm še v šihtu, pol pa nevem še kaj bom počeu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neč,jst grem proti Lublani,za naprej bomo pa še vidli,te pokličem condor na mobi če bom na ridah.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa po moje ne bi blo nč narobe če se še kdaj takulele dobimo

sej k bojo fotke gor in k bojo še ostali vidli kok fajn smo se imeli bojo zihr še ostali navalili dol al gor vatever,pol pa ima da resnu nardimo en turnir u futbalu

čeprov mislim da prot men in tanjuški nejmate šans :whistle:

drgač pa neki je blo govora za en piknik u kratkem btw 3hepi brzdej-odojk in te staff-osa,cestak pa jurko se mi zdi

potem za otvoritveno vožno enkrat marca-aprila-to bo mama zrihtala

pa grobnik je bil vlačen po zobeh-banda

ter še tist neizvedljivi paintbul;) tud mama zrihtala

pa skok u fridm-cestak poštimov

ter moonlight na ridah-chat mogoče še drink in hrana-kdo prevzame org

skratka kr neki dogodkov se nam bo obetalo tja do maja

za otvoritveno vožnjo pa MAMA predlaga smer OBALA in se javlja za načrt trase kolovođo bomo pa tud določili oz če se bo sama javla,s pomočjo laik irencko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm hitr neki napisat da ne bo cela stran tvojih postov hehe

sam sonce pa prbija :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm hitr neki napisat da ne bo cela stran tvojih postov hehe

sam sonce pa prbija :naughty: :naughty: :naughty: :worship: :worship: :worship:

jurko forever :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi z menoj igrale bi zih zguble...če neb mogu drgač,bi pa frise poku,de bi se smejale...pa bi uturu kšn gol :P

ha ha sramota :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa po moje ne bi blo nč narobe če se še kdaj takulele dobimo

sej k bojo fotke gor in k bojo še ostali vidli kok fajn smo se imeli bojo zihr še ostali navalili dol al gor vatever,pol pa ima da resnu nardimo en turnir u futbalu

čeprov mislim da prot men in tanjuški nejmate šans :whistle:

drgač pa neki je blo govora za en piknik u kratkem btw 3hepi brzdej-odojk in te staff-osa,cestak pa jurko se mi zdi

potem za otvoritveno vožno enkrat marca-aprila-to bo mama zrihtala

pa grobnik je bil vlačen po zobeh-banda

ter še tist neizvedljivi paintbul;) tud mama zrihtala

pa skok u fridm-cestak poštimov

ter moonlight na ridah-chat mogoče še drink in hrana-kdo prevzame org

skratka kr neki dogodkov se nam bo obetalo tja do maja

za otvoritveno vožnjo pa MAMA predlaga smer OBALA in se javlja za načrt trase kolovođo bomo pa tud določili oz če se bo sama javla,s pomočjo laik irencko

Obala ja...kam pa dgam...pa kopalke s sabo :OK: da nau kdo u kombinezonu not letu :lol1: :lol2:

PS:pol so 4 RDji marca/aprila :whistle:

BTW:grobnik je letos kolkr sm zasledu 2.3.08 :OK: NNNJAAAUUU

:chase:

ke so pa slikce aaa :unsure:

Pršu bi :closedeyes:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sm se nasankala na šihtu k me je uprašov že ob 7h zutrej če bi jutr delala in jz butl sm pozabla da bo jutr sonce in sem privolila

tko da bom šla šele po 14h na motor :headbang: in jutr zihr čez ride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jutr....matr sn skurjen...sn šu z naše fešte direta na šiht,s šihta direta v koper...pol sn ga pa še pjanduru včer....tk de sn prpilotiru šele včer ob 9h domu..hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jutr....matr sn skurjen...sn šu z naše fešte direta na šiht,s šihta direta v koper...pol sn ga pa še pjanduru včer....tk de sn prpilotiru šele včer ob 9h domu..hehe :whistle:

JA SEJ, SEJ ENI GA SAMO PIJETE :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve od včer k sn šu nazaj s kopra...ride.....dns me čakajo,de pridem z mopijom gor... :naughty:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil pa dans na ridah...Pa nobenga ni blo,sm mogoč se mi zdi da sm mausa vidu sam nism zihr.En junak je bil na takm fazerju,hvala mu ker mi je pokazal da so panduri nekje.

rumenicestak bo pa slikco eno dal ko sm bil pr njem. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!