Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fočk

Vceraj srecal Keiko, dohitel Keiko, prehitel Keiko in videl Keiko peljati mimo :-)

Hvala osa riderju za ukvarjanje s policaji :-)

Eh nič takega, rutinska kontrola prometa . . . . . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh nič takega, rutinska kontrola prometa . . . . . 

sam si bil tolk časa z njimi, sm že mislu da jim pomagaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In  kazanje, kdo ima večjega (večjo).  :eek:

Kok si vedu  :eek:   :whistle:   :P ???

In kdo ima večj(o)-ega . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si bil tolk časa z njimi, sm že mislu da jim pomagaš :D

Sej sm jim pomagu, k sm jim mogu govort, kolk kdo tera, po posluhu obratov, kok hitr kdo vozi, k niso mogli merit hitrosti!  :P  :lol:  :kva2:

Nč bat če so motorji pel, sm jim takoj reku da vozite po omejitvah . . . . . . .  :kva2:

Sprot pa še enga skadil . . . . . in to je to!  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fockov ze za poln zakl od kar me ni vec tuki blo, daj ze cas da napisem..... FOCK  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!

Nikjr nobenga, sam en u spremstvu avtošole :P

Mislm... Mal pavze si uzamm in zrd vas morjo an četrt rid zanenjat... Norci eni :P

Usaj mausova pisarna še funkcionira hehe :P

img20150805141627.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk

Vceraj srecal Keiko, dohitel Keiko, prehitel Keiko in videl Keiko peljati mimo :-)

Hvala osa riderju za ukvarjanje s policaji :-)

 

Se mi je zdelo da se mi je nekdo tam po Ridah večkrat prikazal :P

 

 

Sej sm jim pomagu, k sm jim mogu govort, kolk kdo tera, po posluhu obratov, kok hitr kdo vozi, k niso mogli merit hitrosti!  :P  :lol:  :kva2:

Nč bat če so motorji pel, sm jim takoj reku da vozite po omejitvah . . . . . . .  :kva2:

Sprot pa še enga skadil . . . . . in to je to!  :kva2:

 

Sem te vidla ko si čvekal s ta plavimi in mahala da sem skoraj z motorja padla ;) pa potem pozabla napisat v "Ali si bil ti?" :D

 

 

Aja in danes viden tintin na Ridah :)

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je bil danes obvoz mimo rid?

 

 

se mi zdi da na tabli pri križišču za Unec piše na tabli obvoz za tovorni promet. Jez sm se pelal notrmalno do Demšarja in tam zavil na obvoz. za domov tudi. Očitno so prekopali cesto tam pri semaforjih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da na tabli pri križišču za Unec piše na tabli obvoz za tovorni promet. Jez sm se pelal notrmalno do Demšarja in tam zavil na obvoz. za domov tudi. Očitno so prekopali cesto tam pri semaforjih. 

 

Vstavljajo zanke za prikaz časov, tabla bo na postaji da se bo videlo kdo je No.1  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

fočk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOĆK :jezik:

ne vela, k se nisi ustavil. Arogantno si se odpeljal mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vela, k se nisi ustavil. Arogantno si se odpeljal mimo.

as vidu, as vidu ... počas pa na kolen :P

 

sploh nism diujau .. sm meu oprauke ;)

 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-0-16634300-1440773508_thumb.jpg
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere budale na ridah dons.... en z srebrnim porsejem je v tazgornemu ovinku nad klopcam (tam kjer folk gleda iz grmouja) prgonu po cist nasprotnem pasu ko budala...ceu frajer... nevem ce je bil z ogledalom 30 centi od ograje nasprotnega pasu... ce bi tisti ki so takrat kolenckali to vidl bi parkeral 100%...

Eni motoristi so pa isti oz nic boljsi... sploh tisti ki je speljal iz parkirisca in enemu odlomil ogledalo... naprej proti domu pa prehiteval tako da nis vedu a bi kr resilca klicu...pa se sopotnica na zadnjem sedezu...res bravo

Se pa eni lepo peljete, lepo pogledat ,greste kot po tirnicah in se vidi da obvladate, sam kaj ko ostali vse zjebejo z neumnostmi ko se delajo frajerje pa tud priblizno niso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na zgornjem ovinku gledaš gre tudi 80% motoristov čez polno črto lepo po nasprotnem pasu navzdol. Jih je velilo več kot en v porscheju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 10 minutah kolkr sm gledu danes ni sel niti en motor cez crto...ce vrjames ali ne.... motorjev pa kot dreka...

kot pravim ne zagovarjam nobenga... ampak taki supki z avti k take zganjajo mi pa grejo na kurac ce kdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!