Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Jaz sem tudi danes bil na ridah :D

Sicer bolj po penzionistično ker je cesta še daleč od taprave, ampak vseeno, za filing je blo :OK: Bil okoli 15h, srečal pa samo enega motorista pri pumpi na Rakeku, ko sem se vračal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes bil na ridah :D

Sicer bolj po penzionistično ker je cesta še daleč od taprave, ampak vseeno, za filing je blo :OK: Bil okoli 15h, srečal pa samo enega motorista pri pumpi na Rakeku, ko sem se vračal.

Tebe sm pol dns na slivnico slišou :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :whistle:

Jst sm bil pa dans na ridah...Pa nobenga ni blo,sm mogoč se mi zdi da sm mausa vidu sam nism zihr.En junak je bil na takm fazerju,hvala mu ker mi je pokazal da so panduri nekje.

rumenicestak bo pa slikco eno dal ko sm bil pr njem. :yea1:

če si se vračal v LJ .. pred Lomom ... sem te jaz opozoril :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jurko a si se ti učer okrog 20h zvečer po rakeku furov za vse sovde,k baje da sva sam jz pa ti tko ubrisana čeprov ne vem za kwa

dns nesm nč u kurac,upam da bom jutr nadoknadla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil u ridah :naughty: in to gor pol pa še dol. :winkiss: Pa še mal sm se ustavu na ta novemu parkeđotu. :whistle: Srečal kar nekaj motorjev. Pa tudi plavi angeli so že bli parkirani in radar imel. :headbang: :headbang:

1.v Postojni pri bencinski

2. na Planini

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm se dns pa po moje prvič po dolgmu cajtu pelala čez ride v spremstvu sebata na goldy,k ponavad ga ne spravm,dns pa je sam predlagal :krneki:

pa mausu sm trobla k je kadil na tanovmu placu pol sm pa še cofa in kompanijo navrh rid srečala pa pred postojno še tanjuško in ene par mopedov zihr ste se uvi ustavli na parkplacu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil pa dans na ridah...Pa nobenga ni blo,sm mogoč se mi zdi da sm mausa vidu sam nism zihr.En junak je bil na takm fazerju,hvala mu ker mi je pokazal da so panduri nekje.

rumenicestak bo pa slikco eno dal ko sm bil pr njem. :yea1:

Evo slikco prjatu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,pa hvala za kufe :yea1:

Ni za kej, ti se kr še uglas kadar greš mimo :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mi ni žov k sm se tko hitr odpelu naprej...Sm prov uživu v družbi nekoga :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa! prjatu, a si že doma, mislim da si ti naredu ta vikend največ kilometrov od vseh ridašev skupaj ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če maš GZ si taprav...Bog ne daj da maš DD muziko noter se ne poznama več :evilgrin: :evilgrin: :whistle: No,pa DLS pa HERTZ pa AUDIOSYSTEM še sprejmem :P

Samo če maš res tolk muzike... :P

mam alpine radio, DLS referenc zvočnike in sub in ene par hudih ojačevalce k pa nebom napisu k mi bodo nekateri fouš . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

ja skor na tak način, sam da auto zgleda čist normalno! tko da človk si nikol neb mislu da je sploh kej tazga unot!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam alpine radio, DLS referenc zvočnike in sub in ene par hudih ojačevalce k pa nebom napisu k mi bodo nekateri fouš . . . . :P

Še dobro da sem prodal svojega Balupunkt Burning Desire 2 (2000W RMS @ 1Ohm ;)) pa SPl 15D2 drugače bi mel ornk konkurenco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Si tut kej na forumu avtoakustika.com?A to si ti pri poljšaku nabavu? :unsure:

Ampi so pa lah...Hm,pomoje monoblock nimaš DLS :whistle: Kak GZ bi pa znal met pomoje...Al pa DD,hm,...ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shark357...To si mel pa fajn :wub: men se je ta spl dopal...Sam zdj so sam še nove serije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa! prjatu, a si že doma, mislim da si ti naredu ta vikend največ kilometrov od vseh ridašev skupaj ? :naughty:

hehehe veš da res in to 1200 km, tu nekje!!!!! :P sam ne z mopijem! hehehehe :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shark357...To si mel pa fajn :wub: men se je ta spl dopal...Sam zdj so sam še nove serije :P

Hja sub je fajn samo ni primeren za BD2 (Beri odpalil sub 3x :evilgrin: ) je pa odlično prej špilal na Steg-u 310.2 (1200W RMS @ 4Ohm).

Pa sry za OT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da sem prodal svojega Balupunkt Burning Desire 2 (2000W RMS @ 1Ohm ;) ) pa SPl 15D2 drugače bi mel ornk konkurenco :whistle:

konkurenca je zmeraj zdrava . . . . . . se nesekiram!!!! jst mam musko zase, ne za druge!!! pa še to, nekej stvari bom sigurno dal vn iz auta k je vse skupi preveč za uha!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups folk!!! evo mene nazaj med vas!!!! :yea1: en lep pozdrav vsem!!!! :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!