Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

konkurenca je zmeraj zdrava . . . . . . se nesekiram!!!! jst mam musko zase, ne za druge!!! pa še to, nekej stvari bom sigurno dal vn iz auta k je vse skupi preveč za uha!!!! :whistle:

Jaz nisem mislil ven dajat, saj je blo še premalo zame... ( v planu je bil nakup še enega istega suba ter nov sprednji sistem 4x DLS MS6, kateri bi zamejal zdajšnje Blaupunkt 2x 20cm, ampak je bla menjava avta draga tko da je šlo vse :( )

Se pa tudi jaz strinjam da je muska zase ne pa za druge. :grim ( Čeprav jo drugi tud dost ven iz avta slišijo hehehe)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Si tut kej na forumu avtoakustika.com?A to si ti pri poljšaku nabavu? :unsure:

Ampi so pa lah...Hm,pomoje monoblock nimaš DLS :whistle: Kak GZ bi pa znal met pomoje...Al pa DD,hm,...ne vem :D

ma kak polšak!!!???? stric BARAGA mi je lepo zračunu in zrihtu, tko da je joj . . . . :evilgrin: kar se tiče suba sata dva po 1500 RMS-a :evilgrin: PA TI SAD VIDI KOLIKO JE TO VATOV MUSKE!!!!! HEHEHEHE :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ihu...ihu...to moraš ti men enkrat dat za poslušat...Na frekvenco si že kej meru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ihu...ihu...to moraš ti men enkrat dat za poslušat...Na frekvenco si že kej meru?

ne nismo še merli, bom pa sigurno zmeru!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja folk, fotke bom jutri nalim gor!!!! :photo: zdej grem sam še spat!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh fantje fantje, važn da nek ropota, da ni dolgcajt u avtu :naughty:

Za to je dost da si kakga starga yugota kupiš pa ropota :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh fantje fantje, važn da nek ropota, da ni dolgcajt u avtu :naughty:

s to izjavo se pa ne strinjam, ne jst ne gdo drug! če je že muska nej bo vsaj solidna!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa pridružujem condorju :D Samo da nekaj ropota, tisto kar bom pa pri muski prišparal, bom pa za grelce in lap timer dal :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa pridružujem condorju :D Samo da nekaj ropota, tisto kar bom pa pri muski prišparal, bom pa za grelce in lap timer dal :naughty: :)

a ti res misliš da boš kej prišparal? :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bom še naprej vztrajal pri mojem radiju, kjer niti cdji ne delajo, bom :D Oziroma, če bom potem kupil omenjeno ne bom, ker dnara itak ne bo več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil u ridah :naughty: in to gor pol pa še dol. :winkiss: Pa še mal sm se ustavu na ta novemu parkeđotu. :whistle: Srečal kar nekaj motorjev. Pa tudi plavi angeli so že bli parkirani in radar imel. :headbang: :headbang:

1.v Postojni pri bencinski

2. na Planini

Jaz jih nisem videl :unsure: ... upam, da tudi oni niso mene :lol1: ... sicer, sem se pa tako ali tako počas peljal :naughty: ... saj se hitro tudi ne znam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jurko a si se ti učer okrog 20h zvečer po rakeku furov za vse sovde,k baje da sva sam jz pa ti tko ubrisana čeprov ne vem za kwa

dns nesm nč u kurac,upam da bom jutr nadoknadla

je bilo pa ob 18-ih , sem šel po čike v jelko pa nazaj domov, ampak ne za vse "sovde"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jurko a si se ti učer okrog 20h zvečer po rakeku furov za vse sovde,k baje da sva sam jz pa ti tko ubrisana čeprov ne vem za kwa

dns nesm nč u kurac,upam da bom jutr nadoknadla

sem pa vesel , da je še nekdo na moji frekvenci "UBRISANIH" , tako da se ni treba sekirat preveč :naughty:

Včeraj sem pa naredil cca 10km,max hitrost 120 UNEC-RAKEK,drugače pa po "jajcih" :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi kakšen pove, kakšno vezo ima na motorju ex-up ventil !!!!!

če je pa ventil odstranjen 1:motor ima večjo moč;

2:motor ima manjšo moč;

se zahvaljujem za odgovore :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi kakšen pove, kakšno vezo ima na motorju ex-up ventil !!!!!

če je pa ventil odstranjen 1:motor ima večjo moč;

2:motor ima manjšo moč;

se zahvaljujem za odgovore :rolleyes:

kolkr jest vem ta ventil pomaga do boljšega navora pri manjših obratih..okej nism čist zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi kakšen pove, kakšno vezo ima na motorju ex-up ventil !!!!!

če je pa ventil odstranjen 1:motor ima večjo moč;

2:motor ima manjšo moč;

se zahvaljujem za odgovore :rolleyes:

Če se ne motm je ex-up ventil zato, da zapre mal auspuh pr tistih obratih k testirajo za homologacijo... cca 6000 rpm :unsure:

vendar čist možno da se motm :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o osa sam da si ti doma,smo te že pogrešali a si nam prinesel kak burek pa čvape??????

btw:dns sm šla gledat en motoin najbrž bo kmal doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski "letečmani" se bodo učili na simulatorjih.

Slovensko policijo verjetno skrbi, da bodo novopečeni motoristi naredili preveč škode, če se bodo vožnje učili na pravih BMW-jih in Hondah, ki jih najdemo v njihovem voznem parku. Prek slovenskega zastopnika za Hondo so namreč nabavili dva simulatorja vožnje RT17 2ED, ki bosta služila usposabljanju policistov motoristov in sta že nameščena - eden na policijski postaji v Celju in drugi na policijski šoli v Tacnu. Za en simulator so morali odšteti 2.500 EUR, enodnevno šolanje pa bo stalo 11,11 EUR (obe ceni sta brez DDV).

Motoristom se nam sicer zdi malce nenavadno, da bi se vožnje učili z "računalniško igrico". A če pomislimo, da tudi vsi piloti začnejo svojo pot na podobni tehniki, zamisel o šolanju na toplem pod streho niti ni tako zgrešena.

o tranžerju varne vožnje sm že pisala

kolega batzajla je zadevšno že sprobal video posnetek pa si lahko ogledate na strani moto magazina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ni preveč navdušilo vse skupaj, glede na posnetek..

Za tistih 11 Eur bom raj tankal in se odpeljal na Maksijevo delavnico varne vožnje in stvari potreniral v praksi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo slikce ki sem jih oblubil da jih bom nalimal sem gor . . . . . 17.01.2008 THE RIDE DAY!!! HEHEHE ridaši v akciji malo drugače!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!