Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

A to Tomaž Baraga po domače n'žic? Hehe pr njem tut jz use jemlem kar se tiče muzke pa zaenkrat me še ni zjebu.

točno ta, pa še cene ima zlo ugodne! :grim pa tud oderuh ni kot je . . . . . . . ! pa še zmontira vse kar kupiš pri njem!!!! :OK: tko da maš nakoncu zadevo tako kot se šika!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer maš pa še enga petra v kopru...Ki je pa kar se muzike tiče tut kar pameten stric :worship: No...Za Barago sm tut že slišal.Ljudje...mika me v soboto da bi bil spet na ridah,bo kdo tam? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer maš pa še enga petra v kopru...Ki je pa kar se muzike tiče tut kar pameten stric :worship: No...Za Barago sm tut že slišal.Ljudje...mika me v soboto da bi bil spet na ridah,bo kdo tam? :unsure:

če mi bo zneslo in če bo vreme, zakaj pa ne!? nč ne obljubim ker mam neke opravke!!! nevem kaj si se tok zagrel za ride!!!!???? kje si pa bil celo sezono???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsepovsod...Češka,Bosna,Austrija tut mal...Hrvaška...Pa tak,za ride sm pa zvedu prek enga Tonija,sicer ga zadne čase ni čist nič na tem forumu,je pa baje enkrat razbil tam motor :whistle: Ko bo pa sezona pa normalno da bom tam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ta, pa še cene ima zlo ugodne! :grim pa tud oderuh ni kot je . . . . . . . ! pa še zmontira vse kar kupiš pri njem!!!! :OK: tko da maš nakoncu zadevo tako kot se šika!!!! :OK:

Se podpišm.

No ja prčakujte me na ridah...sm končn poštimu mojo čebelco :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi dvoboji so potekali . . . . . . . sam je letel več po zraku kot po mizi . . . . . . . hihihihihi :lol1:

tudi dvoboji so potekali . . . . . . . sam je letel več po zraku kot po mizi . . . . . . . hihihihihi :lol1:

ja, ne vem, če je bil ravno dvoboj :naughty:

SI ZMERAJ ZGUBIL- HA-HA-HA!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer maš pa še enga petra v kopru...Ki je pa kar se muzike tiče tut kar pameten stric :worship: No...Za Barago sm tut že slišal.Ljudje...mika me v soboto da bi bil spet na ridah,bo kdo tam? :unsure:

A ne boš šel na Slončke??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend kaže lepo ... za pofočkat verjetno bo :whistle:

Mogoče tud jst :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa neč ne pridem gor.....mi še ni ratal sestavt... :headbang: :headbang: sej bo...

ja pa kaj čakaš?

tudi jaz sem R1-kico razstavil,sem jezen kot " pajk"!!!! :headbang:

so se mi sprednje vilice " polulale " , tako da jih bom mogel odnesti k PRIMC-u na remont :wacko: :cry: :( :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj čakaš?

tudi jaz sem R1-kico razstavil,sem jezen kot " pajk"!!!! :headbang:

so se mi sprednje vilice " polulale " , tako da jih bom mogel odnesti k PRIMC-u na remont :wacko: :cry: :( :xx:

pr mir bi pustu,kj pa šramfaš...hehehe :evilgrin:

se mi nič ne mudi sestavt...k še premišljujem,če nebi spet mal štrihnu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkule bi jo štrihnu...mi je full lepa...sicer moja ni jurja,pa tud rr ne...ma je pa honda...dost blizu :whistle:

Nč več premišlevat, hitro po barvo pa štrihnt! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč več premišlevat, hitro po barvo pa štrihnt! :D

A ni škoda cajta za te neumnosti če je zdej prou lepa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni škoda cajta za te neumnosti če je zdej prou lepa...

Vsake oči imajo svojega malarja.. Meni je npr. ta oranžna barva zelo antipatična in mislim, da bo ful huda, če bo takšna barvna kombinacija kot predlagano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivol ti sam pofarbej...pr 200 na uro se ne bo vidl...a sonce zakriva oblak al oblak sonce(modro-rumeno :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivol ti sam pofarbej...pr 200 na uro se ne bo vidl...a sonce zakriva oblak al oblak sonce(modro-rumeno :OK: )

je že zmenjen...drug tedn gre na štrihanje :naughty: ...me bojo kmal siti na tehničnih,k pridem vsake pol leta barvo spreminjat v prometnem...hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že zmenjen...drug tedn gre na štrihanje :naughty: ...me bojo kmal siti na tehničnih,k pridem vsake pol leta barvo spreminjat v prometnem...hehe :whistle:

ja pol ti pa nj napišejo univerzal prometno...za vse barve pa je ;)

al pa reč da je una prej mal zbledela no... da si na policijski kombi naslonu motor ponesreč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake oči imajo svojega malarja.. Meni je npr. ta oranžna barva zelo antipatična in mislim, da bo ful huda, če bo takšna barvna kombinacija kot predlagano :)

Ja predlagana barvna kombinacija je super :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne boš šel na Slončke??????????

Bli plani ampak je ta dnar ko sm ga mel namenjen šel za servis...Na žalost,sicer mam še 200 evrov,sam treba obvezno gume menjat,tko da verjetno z 70 evri ne bom nikamor pršu :unsure: Sicer...sm pa še mlad,pa bo še šans...Če se pa kdo javi pa reskira dnar za mene pa letim ko raketa...Bi bil kdo tak dober? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm ti pripravljena prispevat kak evro

če se še ostali mal potrudjo pa zihr naberemo za bencin in kak pir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!