Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ej folk, a mogoče gdo vidu r1-ko chopper!? :naughty: verjeli ali ne danes sem to zadevo vidu na lastne oči!!! :lol1: mam dokaze da chopper r1-ka obstaja!!! :kva2:

ajoj kaj jurčk spet ustvarja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi že bil "chooper" r1 bi loh dal vsej še belanco od chooperja npr.

ta dečko k ma to r1 se je zihr enmu v rit zaletu pol je pa od enga mzja vilce gor našranfu k ni blo druzga.beda...

mal bolš POGLEJ!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mal bolje pogledal bi videl da so vilice spuščene iz križa... verjetno menja olje in tesnila...

BRAVO shark-i!!!! :worship: ti si taprau "SEDI PET"!!!! :naughty: edini do zdej k mal bolš pogleda!!! fora pa je, kva prauš starina!?? :worship: ne pa vi, nekateri k bi sm čaral in krajšal . . . . pa nevem kaj še!!!! :headbang: naš jurko je menjal tesnila na vilicah pa sva se en mal zezala . . . . tko da je izpalo to kar vidite!!! :evilgrin: vilce so originalne sam niso bile do konca nasajene na križ . . . . . . tko da konc polemik in pametovanja!!! hehehe!! pa sva vas en mal . . . . . :P SHARK, svaka čast!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami inovatorji. Le tako naprej. :yea1:

kam pa bi pršli bez idej???? :evilgrin: bi blo preveč dougčas . . . . . :huh: hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi že bil "chooper" r1 bi loh dal vsej še belanco od chooperja npr.

ta dečko k ma to r1 se je zihr enmu v rit zaletu pol je pa od enga mzja vilce gor našranfu k ni blo druzga.beda...

ne šeeeeee!!!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mal bolje pogledal bi videl da so vilice spuščene iz križa... verjetno menja olje in tesnila...

sharky, car si!!! vsaj en, kateri gleda s svojimi očmi- ha-ha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj spet mene tle nek ogovarjate??? :slap: a si ti sigurn da jih ni več? O:-) mogoče bi se kej še najdl!! :P O:-)

a si ti mal žleht? :unsure:

če se že kj najde...dj mal cenzure uved...k če ne se me bojo vsi bal(đorđfromtheđuglepress) :lol1:

jurček...če misleš tako prinest zavarovalnico okol...pomoje ti ne bo ratal :P

@k0ci: pa imaš dovoljenje za lov na sove?? :wacko: :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...me neki zanima...tisti tazadn clip...nadaljevanje...je bil to tvoj D-dan??sam ferbec me matra... :photo:

Yep it was D Day... stal me je cca. 400€ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep it was D Day... stal me je cca. 400€ :unsure:

pa ni blo dost...lohk bi blo bl tko da...ne jokej :P

maš mašinco drgač že doma?preštrihano?

vikend je obetajoč... za na ride izgleda bo :whistle: :naughty:

ride bojo za vikend zaprte,razlog:wajwarce so se uprle in razglasile war zone in hočejo neodvisnost :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend je obetajoč... za na ride izgleda bo :whistle: :naughty:

Zgleda super zaenkrat, upam da napoved ostane taka :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni blo dost...lohk bi blo bl tko da...ne jokej :P

maš mašinco drgač že doma?preštrihano?

No ja sej veš kako je... že tko nimam dost fedra pol pa še to.. no-ja sem si itak sam kriv... je pa res da bi bilo lahko dosti huje...

Suza je pa trenutno v zelo klavrnem stanju (mašina podrta...rihtam levi deklc+ še nekaj malenkosti katere mi ne dajo miru... kri sem ji tudi spustil :whistle: ... gre pa konec tedna ali v začetku naslednjega v Žiri do Nicoletti Design na kompletno prenovo... po novem bo metalic rumen in metalic črn z K3 poslikavo :evilgrin: )... razmišljam da bi dal tudi platišča iz srebrne v črno ampak nimam servisnih stojal, improviziral pa tudi nebi v tej smeri... v cca. enem mesecu bom up & running... pol pa ridaše povabim na kofe na OMV :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ni choper, ampak športni choper, kaj praviš? :naughty:

kaj nj rečm, kar j dobru nej slabu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend je obetajoč... za na ride izgleda bo :whistle: :naughty:

torej se ga vidjamo na ridah :P

hej condor, ti pa ne klič hudiča... snega mislm :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej veš kako je... že tko nimam dost fedra pol pa še to.. no-ja sem si itak sam kriv... je pa res da bi bilo lahko dosti huje...

Suza je pa trenutno v zelo klavrnem stanju (mašina podrta...rihtam levi deklc+ še nekaj malenkosti katere mi ne dajo miru... kri sem ji tudi spustil :whistle: ... gre pa konec tedna ali v začetku naslednjega v Žiri do Nicoletti Design na kompletno prenovo... po novem bo metalic rumen in metalic črn z K3 poslikavo :evilgrin: )... razmišljam da bi dal tudi platišča iz srebrne v črno ampak nimam servisnih stojal, improviziral pa tudi nebi v tej smeri... v cca. enem mesecu bom up & running... pol pa ridaše povabim na kofe na OMV :whistle: :naughty:

bravo strina...lepo ti jo gode...nism pa vedu da si odprl OMV ;) :lol1:

Sej pol bo pa spet sneg :naughty: :naughty:

valjda-sj ga sprot delamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se ga vidjamo na ridah :P

hej condor, ti pa ne klič hudiča... snega mislm :P

če bi klicu hudiča bi zihr slišala svoje ime :lol:

se ti lušta zdj k maste počitnce ane... B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi klicu hudiča bi zihr slišala svoje ime :lol:

se ti lušta zdj k maste počitnce ane... B) :)

dj d nam kej pogruntala...

ja valda d sem lušta, sam učit bi se mogla... ampak le gleam slikce po bukvah, pa tut bene ne najdm tko d nwm... :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj d nam kej pogruntala...

ja valda d sem lušta, sam učit bi se mogla... ampak le gleam slikce po bukvah, pa tut bene ne najdm tko d nwm... :slap: :lol1: :lol1:

ti kr grunti ja...kako bo treba izpit narest :P

a maste še zmeri slikanice u šol al kako??? :lol1:

učit učit mularija ;)

bomo na ridah organizeral učne ure...da se navadmo seštevat kazni pa točke ;) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!