Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Moj tud še niii zrihtan :cry:

mater ninja pa kaj maš od frčota mašino gor??? nekam vseskup nč mašine nimaš . . . . . al jo pa slučajno kej manka??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je starina?

Sm biu učer pr juretu pa je reku da je šu tank lih na barvanje, tko da boš hmal spet ropotou tle okol :whistle: :whistle:

hehehehehe wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! vse to že vem, sam da bom pa hmal brenču . . . .DVOMIM!!!!! :nono: danes sem vozu z avtom za jurkotom in še enim motorjem in se mi prou nč ne dopade k vidim da se tista sou prou praši pod gumo k da bi vozu po makadamu . . . :hmm: tko da bom najverjetneje še kr naprej živčen in me bo trgalo naprej . . . . :glare: se mi neljubi čistit ketne in po vsaki furci prat moflo . . . . tisti k pa to radi počnete, pa rečem le . . . . kr naprej!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto odvisno od vremena in temperatur.. Ampak konec marca, če bo lepa pomlad, zna bit že kar živahno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res mislim haloo,rumenko :whistle:

Evo mene :whistle: !

V pondelk sporočim, kako je s skokom v svobodo :P !

Drugač sm pa rekorder v količini dela pri motorju :naughty: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motor nimaš zato da ga boš pucal skos.Jaz recimo mam motor za vozit....Malo si poglej motorje naših sosedov -Italijanov.

se strinjam, ampak mi nismo italijani in nimamo standarda takega kot oni . . . . . povej mi kako spucaš aluminij ki je začel oksidirati od soli . . . sicer umazan motor od mušic in druge umazanije me poleti niti ne moti, ko pa vidim kaj sou počne na motorju . . . verjemi da me poštno moti!! :angry: za povrh tud gume imam take da je joj, pilotke se po teh temperah prou nč ne držijo, pa skoraj nove! sej se prou nč ne segrejejo! :headbang: tko da si moram še gume zamenat!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tud kurc,zdej se nas še za pet prstov na eni roki ne nabere za kakšno furo :evilgrin:

mogoč res ne bi bla slaba ideja da začnem rentat moj vozni park :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tud kurc,zdej se nas še za pet prstov na eni roki ne nabere za kakšno furo :evilgrin:

mogoč res ne bi bla slaba ideja da začnem rentat moj vozni park :whistle:

to kr....jest ga kuj rentam....

a je za gorence kj popusta :whistle: :whistle: hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j ritke bo kej al neč... sončk že greje... :naughty:

mene j pa pravkat presenetu telefonski klic... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tud kurc,zdej se nas še za pet prstov na eni roki ne nabere za kakšno furo :evilgrin:

mogoč res ne bi bla slaba ideja da začnem rentat moj vozni park :whistle:

a maš cbr tut v ponudbi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm v planini srečala MOJGAP, pred njima se je pa vrjetno BIKER77 vozu. A je tako al sm narobe vidla?? Lepo vas je bilo spet vidit.

No pa en lep pozdrav vsem ostalim ridašem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol se je že začel gor? mater vam ridašku ;)

ja mene še kakšen mesec ne bo gor...na motorju...morm prej poštimat kar morm...ko bo keš...pa še Dexa morm nafehtat za pomoč :rolleyes:

drgač pa fatje in dečwe...tok vam zavidam,zelena barva ni nč u primerjavi z zavistjo... ;)

@Ninjaraider:kaj sm neki slišu da maš probleme... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm v planini srečala MOJGAP, pred njima se je pa vrjetno BIKER77 vozu. A je tako al sm narobe vidla?? Lepo vas je bilo spet vidit.

No pa en lep pozdrav vsem ostalim ridašem!!

Si kar prav videla. A sem jaz prav vidla, da si ratala temnolaska :hmm: (se mi zdi, da sem te tud jaz zasledila v tvojem strojčku).

Sam na Ridah ni blo pa nobenga, da bi mal poklepetal. Upava, da bo kmal dost toplo, da bomo svoje zmrznjene riti topili na Ridah. .)

Tud z najine strani pozdrav vsem ridašem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm v planini srečala MOJGAP, pred njima se je pa vrjetno BIKER77 vozu. A je tako al sm narobe vidla?? Lepo vas je bilo spet vidit.

No pa en lep pozdrav vsem ostalim ridašem!!

sm bil mal nerazpoznaven a ne? :whistle:

sam gre mašinca k hudič veš :naughty:

v postojni na pumpi je blo kr nekej motoristov, maus med drugimi..mislim a njega kje ni slučajno? :whistle:

pa vsi so bli noter..no smo bli..razen mausa seveda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j ritke bo kej al neč... sončk že greje... :naughty:

mene j pa pravkat presenetu telefonski klic... :whistle:

a res!?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itk a...

no pole smo letel do črnga kala pa nazaj, samo mal kasnej... nazaj grede pa se fočknil na ridah... maus, mdr, Mtebyker in io mio :whistle: blo kr fajn, se u družbi pogreli, k smo vajvrce po cejst podil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kar prav videla. A sem jaz prav vidla, da si ratala temnolaska :hmm: (se mi zdi, da sem te tud jaz zasledila v tvojem strojčku).

Sam na Ridah ni blo pa nobenga, da bi mal poklepetal. Upava, da bo kmal dost toplo, da bomo svoje zmrznjene riti topili na Ridah. .)

Tud z najine strani pozdrav vsem ridašem!

Ma jst sm pa še kar bjond... zmeri bolj.... Tak da do temnolaske mam še zelooo daleč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sm pa še kar bjond... zmeri bolj.... Tak da do temnolaske mam še zelooo daleč :D

Za prisežena bjonda do konca dni :kva1: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmiri je blontna kolkr sm uspela vidt u križišču :winkiss:

oja dva pa sta stala gor na parkplacu k sm šla mim

pa se mi zdi da je bla ena bejba na cbr,nism pa čist zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!