Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

petek FOČK :winkiss:

sobota FOČK :winkiss:

nedelja fočk ne :whistle:

Enako, pa se nič ne hvalim :evilgrin:

ma on se mora mal pohvalt...pozer pač...pa še fajn mu ratuje...

PS:zdj mi je jasno da se polet folk gor zbera zarad njega in ne zarad "projektilov" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja fočk 2x ... sicer z avtom, ampak vseeno :whistle:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj jih morm pa še jst dobit??? zakaj se vsi na psa spravlate?bom poklicu društvo za zaščito živali :P

shark...z avtom...to je tko kt če bi se vsak dan na triglav s prstom sprehotu.. :lol1:

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa..se prav dns še ni problemov...bojo jutr :lol:

vidm da osa spet neki šnjofa tle...si s šihta starina??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa..se prav dns še ni problemov...bojo jutr :lol:

vidm da osa spet neki šnjofa tle...si s šihta starina??

aaaaaahhhhhhaaaaaa!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d se še jst pohvalm no, hehe, petk, sobota, nedela fočk... po mi j pa ž nerodn ratal... šlo drgam dns :whistle: :whistle:

kva j ritki, ala sestajt motorje, zj j pa že cajt! nasledn viknd jih bo pa ž neki več spravnih mnde :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d se še jst pohvalm no, hehe, petk, sobota, nedela fočk... po mi j pa ž nerodn ratal... šlo drgam dns :whistle: :whistle:

kva j ritki, ala sestajt motorje, zj j pa že cajt! nasledn viknd jih bo pa ž neki več spravnih mnde :whistle: :whistle:

lohk je rečt..eni mormo naše lubce še opedenat...so bl zahtevne od povprečnih ;)

aaaaaa sam bo pa pol tolk bl slajši :yes: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da se je penast "dodatek za varnosti ridašev" spremenil v nagnusno svinjanje okolja. Odgovornim za izvedbo jesenskega eksperimenta trkam na vest, da za seboj počistijo. Prosim tudi, da kaj tako pametnega ne počnejo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhhhmmmmmm jst pa sm zvedu, da naš cestak neki čara . . . . doma v garaži . . . . . :whistle: :worship: :naughty: :evilgrin: hehehehe pa ne povem . . . . boste že zvedli. . . . ko boste vidli . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da se je penast "dodatek za varnosti ridašev" spremenil v nagnusno svinjanje okolja. Odgovornim za izvedbo jesenskega eksperimenta trkam na vest, da za seboj počistijo. Prosim tudi, da kaj tako pametnega ne počnejo več.

kako pa to zgleda?s okolje svinjamo vsi(hote/nehote).če poveš kaj konkretno je narobe... get it? :winkiss:

Kaj je to dodatek za penasto varnost? ???

nekateri so/smo nakazali potrebo po dvojni varnostni ograji...pa bo očitno samo pr tem ostal(nakažnji)

sj cestak se že voz...s samokolnico izvaža "rezervne dele"... :lol1: :lol1:

a bo kdo jutr gor?mene ne bo(razn če me kdo pobere usput) :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhhhmmmmmm jst pa sm zvedu, da naš cestak neki čara . . . . doma v garaži . . . . . :whistle: :worship: :naughty: :evilgrin: hehehehe pa ne povem . . . . boste že zvedli. . . . ko boste vidli . . . . :yea1:

sj cestak se že voz...s samokolnico izvaža "rezervne dele"... :lol1: :lol1:

V nedeljo pade fura :naughty: , sm ne vem kero :whistle: !

Skok v svobodo!

Lokacija Velenje: Cena skoka s tandemom s 4000m je 170€ za posameznike, skupina 10+ bi bila cena nekoliko nižja.

Lokacija Lesce: Cena skoka s 3000m - 3500m je 170€ za posameznike, cena za skupino od 8+ je 150€.

Rok prijave 10 dni pred skokom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm skor sigurno zraven ... a je skok brez padala kaj cenejši :whistle: :lol1:

p.s. .. kaj se name spraulate... js nč kriu, če se fočkam kjer čm ... :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm skor sigurno zraven ... a je skok brez padala kaj cenejši :whistle: :lol1:

Sm takso plačaš par evrov :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pade fura :naughty: , sm ne vem kero :whistle: !

Skok v svobodo!

Lokacija Velenje: Cena skoka s tandemom s 4000m je 170€ za posameznike, skupina 10+ bi bila cena nekoliko nižja.

Lokacija Lesce: Cena skoka s 3000m - 3500m je 170€ za posameznike, cena za skupino od 8+ je 150€.

Rok prijave 10 dni pred skokom.

a pa ni zej še mal premrzl za take podvige... sj si tud nekoč želim kej tacga narest... sam zej nimam financ :wacko:

loh ti pa posodim kamero da boš posnel, če se slučajn novš glih vsega spomnu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da se je penast "dodatek za varnosti ridašev" spremenil v nagnusno svinjanje okolja. Odgovornim za izvedbo jesenskega eksperimenta trkam na vest, da za seboj počistijo. Prosim tudi, da kaj tako pametnega ne počnejo več.

te pokličemo na pomoč ko se bomo latili čiščenja,brez skrbi

hhhhmmmmmm jst pa sm zvedu, da naš cestak neki čara . . . . doma v garaži . . . . . :whistle: :worship: :naughty: :evilgrin: hehehehe pa ne povem . . . . boste že zvedli. . . . ko boste vidli . . . . :yea1:

mama tud neki čara,v roku enga tedna bo mogoč že kej sčarala :naughty:

V nedeljo pade fura :naughty: , sm ne vem kero :whistle: !

Skok v svobodo!

Lokacija Velenje: Cena skoka s tandemom s 4000m je 170€ za posameznike, skupina 10+ bi bila cena nekoliko nižja.

Lokacija Lesce: Cena skoka s 3000m - 3500m je 170€ za posameznike, cena za skupino od 8+ je 150€.

Rok prijave 10 dni pred skokom.

itak da pol iz velenja k je višje pa mal dl traja

sam mogli bi zdilat vsaj na 150€,če pa zdilaš na 100€grem pa brez modrca skočit hehe :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!