Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

itak da pol iz velenja k je višje pa mal dl traja

sam mogli bi zdilat vsaj na 150€,če pa zdilaš na 100€grem pa brez modrca skočit hehe :winkiss:

Če skočš zgoraj brez modrca, pa brez kombinizona in majce al pa pulovrja, pa da loh posname kamerman, pol ti zrihtam zaston :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te ni noben nič vprašal!!!! bomo videli kaj boš rekel potem ( upam, da ne ) ko boš padel pod ograjo , tako kot klajba in zadel stebriček

Ti se mi smiliš, in klajba tudi. pa ne zato ker je prletu u ograjo. ker ma tako zabite prjatle kot si ti, kar je krivo da se je zgodilo kar se pač je. namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku, pa še ta vas preseneti. patetično

Kaj pa če bi kar ograjo odstranili :hmm: Nč pa ti dej kak pameten nasvet te bomo sto :chase: na uro poslušal

ograjo so dali gor zaradi takih kot ste vi. da bi se zbiranje omejilo.

predlagano je blo že precejkrat. edina pametna/učinkovita rešitev je, v dobro vseh nas, da se na ridah ne zbirate več.

glede pene ki jo veter raznaša po ridah pa se mi zdi, da je zelo neugleden dodatek pomladanskemu prebujanju narave. Vem da je bila postavljena v dobri veri, vseeno pa mislim, da so postavljalci odgovorni zanjo tudi sedaj, ko je treba nekaj ukrenti. pospraviti, ali popraviti.

srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mi smiliš, in klajba tudi. pa ne zato ker je prletu u ograjo. ker ma tako zabite prjatle kot si ti, kar je krivo da se je zgodilo kar se pač je. namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku, pa še ta vas preseneti. patetično

ograjo so dali gor zaradi takih kot ste vi. da bi se zbiranje omejilo.

predlagano je blo že precejkrat. edina pametna/učinkovita rešitev je, v dobro vseh nas, da se na ridah ne zbirate več.

glede pene ki jo veter raznaša po ridah pa se mi zdi, da je zelo neugleden dodatek pomladanskemu prebujanju narave. Vem da je bila postavljena v dobri veri, vseeno pa mislim, da so postavljalci odgovorni zanjo tudi sedaj, ko je treba nekaj ukrenti. pospraviti, ali popraviti.

srečno vožnjo.

Bomo popravili.

Če imaš pa kakršne koli probleme z ridami, pa predlagam, da jih obrazložiš in predstaviš v zato namenjeni temi. Tudi tvojo rešitev predlagaj tam ker je kontradiktorna tej temi in vanjo ne sodi. Ne velja samo zate, tudi za ostale.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mi smiliš, in klajba tudi. pa ne zato ker je prletu u ograjo. ker ma tako zabite prjatle kot si ti, kar je krivo da se je zgodilo kar se pač je. namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku, pa še ta vas preseneti. patetično

hočeš rečt da, se tam, zbiraj same - pederčine???!!!

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt da, se tam, zbiraj same - pederčine???!!!

:krneki:

točno tako..in točno tako kot se ostali zbirate v priljubljenem kafiču..se pravi pederčine od murske do portoroža pa od rateč do krškega in vse vmes..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo popravili.

Če imaš pa kakršne koli probleme z ridami, pa predlagam, da jih obrazložiš in predstaviš v zato namenjeni temi. Tudi tvojo rešitev predlagaj tam ker je kontradiktorna tej temi in vanjo ne sodi. Ne velja samo zate, tudi za ostale.

LP

Onesnaževanje se mi ne zdi past, niti nevarnost. Ker je večina aktivistov iz rid tukaj, mislim da moja pripomba spada med vas. na kolerične izpade "te ni noben nč prašal" in podobno, pač odgovorim na njihovem nivoju.

Zdi se i, da tudi tebi ni vseeno kaj si ljudje mislijo ko vidijo razcefran plamapur, in ti verjamem da boste naredili kar je prav.

@sandokan6 & biker77 ne nisem mislil tega. prosto po Winstonu Wolfe-ju iz Šunda:" Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onesnaževanje se mi ne zdi past, niti nevarnost. Ker je večina aktivistov iz rid tukaj, mislim da moja pripomba spada med vas. na kolerične izpade "te ni noben nč prašal" in podobno, pač odgovorim na njihovem nivoju.

Zdi se i, da tudi tebi ni vseeno kaj si ljudje mislijo ko vidijo razcefran plamapur, in ti verjamem da boste naredili kar je prav.

@sandokan6 & biker77 ne nisem mislil tega. prosto po Winstonu Wolfe-ju iz Šunda:" Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet"

sorry..ampak tvoje besede so: "namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku,"

in ne vem zakaj bi moralo biti ravno tako kot si ti zamišljaš motorizem

stokrat prežvečena tema..

sem se pa v petek mimo peljal in nisem videl nobene pene ki bi ležala naokoli..

lahko tudi da sem bil tako hiter da nisem uspel pogledat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija Velenje: Cena skoka s tandemom s 4000m je 170€ za posameznike, skupina 10+ bi bila cena nekoliko nižja.

Lokacija Lesce: Cena skoka s 3000m - 3500m je 170€ za posameznike, cena za skupino od 8+ je 150€.

Rok prijave 10 dni pred skokom.

jst mam še kr karto, za akrobatsku letalu... lesce... sam plenic si š nism s šihta prnesla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mi smiliš, in klajba tudi. pa ne zato ker je prletu u ograjo. ker ma tako zabite prjatle kot si ti, kar je krivo da se je zgodilo kar se pač je. namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku, pa še ta vas preseneti. patetično

ograjo so dali gor zaradi takih kot ste vi. da bi se zbiranje omejilo.

predlagano je blo že precejkrat. edina pametna/učinkovita rešitev je, v dobro vseh nas, da se na ridah ne zbirate več.

glede pene ki jo veter raznaša po ridah pa se mi zdi, da je zelo neugleden dodatek pomladanskemu prebujanju narave. Vem da je bila postavljena v dobri veri, vseeno pa mislim, da so postavljalci odgovorni zanjo tudi sedaj, ko je treba nekaj ukrenti. pospraviti, ali popraviti.

srečno vožnjo.

kaj bi rad da ga še teb pofafamo

mislim,haloooo a je sploh še kakšn normaln :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mi smiliš, in klajba tudi. pa ne zato ker je prletu u ograjo. ker ma tako zabite prjatle kot si ti, kar je krivo da se je zgodilo kar se pač je. namest de bi se šli vozit, si fafate tiče na enmu ovinku, pa še ta vas preseneti. patetično

ograjo so dali gor zaradi takih kot ste vi. da bi se zbiranje omejilo.

predlagano je blo že precejkrat. edina pametna/učinkovita rešitev je, v dobro vseh nas, da se na ridah ne zbirate več.

glede pene ki jo veter raznaša po ridah pa se mi zdi, da je zelo neugleden dodatek pomladanskemu prebujanju narave. Vem da je bila postavljena v dobri veri, vseeno pa mislim, da so postavljalci odgovorni zanjo tudi sedaj, ko je treba nekaj ukrenti. pospraviti, ali popraviti.

srečno vožnjo.

a si fouš :naughty: a hočeš, probati tudi ti???? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, poglej si poste zadnjih 200 strani in boš videl, da konstruktiven post NE spada v to temo, celo skorajda ne na ta forum, žal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhhhmmmmmm jst pa sm zvedu, da naš cestak neki čara . . . . doma v garaži . . . . . :whistle: :worship: :naughty: :evilgrin: hehehehe pa ne povem . . . . boste že zvedli. . . . ko boste vidli . . . . :yea1:

osa jest rabim tvoj gsm zarad graviranja na avspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi rad da ga še teb pofafamo

mislim,haloooo a je sploh še kakšn normaln :headbang:

halllllloooooooo jjjaaaaaaa jst sem edini tuki normaln!!!! :lol1: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi rad da ga še teb pofafamo

mislim,haloooo a je sploh še kakšn normaln :headbang:

hudiča, Sanda, tebe sm mel za normalno. očitno sm se motil.

če se neki jurkoti počutijo ogrožene, ker sem opozoril da smetijo, in pišejo de kdo me je kej prašal, se spustim na njihov (vaš) nivo. odgovor je bil namenjen njemu osebno.

@Dex: nič ne opisujem. Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet je precejkat citiran štos. med drugimi ga je poslovenil tudi Mrkaić, mislim da v financah.

če se mate za počutit užaljene, se zard mene lahko tud zjočete. Jaz vam nič nočem, in vse kar sm omenil je to, da je kar nekaj pene veter razpihal po ridah. to je dejstvo.

zame je "debata" končana.

Srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede razmetane pene in še par ostalih stvari se strinjam z Cartmanom, ne zgleda ravno lepo da je tam nasvinjano, nedolgo nazaj je bil še v grabnu odbijač nekega avtomobila, žal zadnjikrat ko sem se peljal čez ride nisem uspel pogledati če je odbijač še na svojem mestu.

Lahko se pa dobimo en vikend za tisto urco, in pospravimo zadevo, če je kdo zainteresiran zato...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bil ford mondeo pač pa en volvo... :krneki:

drgač pa me znaima-zakaj se mora vsake tolk cajta najdit ena glava in govorit drugim kaj naj/dela ne dela??

kr neki uglavnem....

biker77 se pa strinjam s tvojim predlogom...(ride ridašem ;) ) ziher si bojo eni spet zobe lomil na tej izjavi

in ja...tista pena...manjka na tistem količku kjer je ostal odbijač(avtomobila!!!) tko da...tisti "aktivisti" niso krivi pač pa nekdo...ki pogreša tudi odbijač!!!

@Cartman: če misliš da se moramo motoristi nehat zberat...zakaj pol lastiš motor?

@Sanda7: kje se fafa???da grem u vrsto... :blush: :lol1:

PS:a kam greste ta vikend??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:a kam greste ta vikend??

A kje kej pametnega za pogledat?

Ker doma nebomo... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje kej pametnega za pogledat?

Ker doma nebomo... :whistle: :whistle:

kaj bi pa ti gledu?

doma ne...no...odvisno...defineraj kje je tvoj dom :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!