Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kaj bi pa ti gledu?

doma ne...no...odvisno...defineraj kje je tvoj dom :D :D

Jst bi gledu marsikej.

Moj dom je pa na več lokacijah... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor sm se jz za vikend čez ride vozila nisem nikjer opazila da bi pena kje štrlela ali frčala naokoli

valda v kolikor bi začela onesnaževati okolico bi jo bržkone pospravili,ravno tako tudi tisti odbijač avtomobila

tko da brez panike,bo pa seveda v kratkem tudi organizirano spomladansko čiščenje,tako kot tudi drugje po sloveniji

cartman ne vem zakaj bi bila jaz bolj normalna oziroma ah pustmo stat danes mam slab dan pa sm mogoče mal preveč zoprna,jezna in razočarana pa užaljena in naivna pa predobra in pol se ti to maščuje na zahrbten način.

pred ene dobre pol ure pr -4,5stopin se je mim mene pelala po rakeku ena r1 voznik pa se mi zdi da je bil celo brez rokavic,a je bil kdo od tuki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor sm se jz za vikend čez ride vozila nisem nikjer opazila da bi pena kje štrlela ali frčala naokoli

valda v kolikor bi začela onesnaževati okolico bi jo bržkone pospravili,ravno tako tudi tisti odbijač avtomobila

tko da brez panike,bo pa seveda v kratkem tudi organizirano spomladansko čiščenje,tako kot tudi drugje po sloveniji

cartman ne vem zakaj bi bila jaz bolj normalna oziroma ah pustmo stat danes mam slab dan pa sm mogoče mal preveč zoprna,jezna in razočarana pa užaljena in naivna pa predobra in pol se ti to maščuje na zahrbten način.

pred ene dobre pol ure pr -4,5stopin se je mim mene pelala po rakeku ena r1 voznik pa se mi zdi da je bil celo brez rokavic,a je bil kdo od tuki :whistle:

mogoče je bi naš jurček . . . . :whistle: :slap: sam on je zmožen kej tazga . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred ene dobre pol ure pr -4,5stopin se je mim mene pelala po rakeku ena r1 voznik pa se mi zdi da je bil celo brez rokavic,a je bil kdo od tuki :whistle:

matr, mene kr zmrzne ku sam pomislm na -4,5, kaj šele da bi se vozu :wacko: :wacko: . No svaka čast za pogum :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend bo sončno ... ampak mrzlo ... verjetno bo kakšn fočk na ridah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend bo sončno ... ampak mrzlo ... verjetno bo kakšn fočk na ridah :whistle:

Poklič, če upaš :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pa dobimo en vikend za tisto urco, in pospravimo zadevo, če je kdo zainteresiran zato...

al pa če novo nalimate ni hudič da enkrat bo enmu vročo glavo rešla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom danes 2X gor, okol enih pa okol štirih, zaželjena kakšna družba :worship: Oglaste se kej bomo kakšno rekli, bom pa tud v OMV Postojna pa na obali na kakšni kavi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič, če upaš :evilgrin: :whistle:

tud mene lohk pokličeš pa na kufe povabš :winkiss:

marsikaj upam :whistle: ... načeloma pa drži :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dal razglablat... prestavlat ritko po ovinkih oz lubici :whistle: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dal razglablat... prestavlat ritko po ovinkih oz lubici :whistle: :whistle: :naughty:

po raznih ridah sem prestavlju že marsikatero ritkico :whistle: .. a je to nespodobno povabilo na ride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po raznih ridah sem prestavlju že marsikatero ritkico :whistle: .. a je to nespodobno povabilo na ride :naughty:

kaj misleš :whistle: boš kej pozeru ta viknd okol? :naughty:

DejaVu, sm tela prit, ma mi ni zneslu, next time :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mogoče kej ustavim k grem iz izole... neki čez 4

če bom na volji :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej problema se magar poklikamo

sam ne vem sm gledala vreme oz trontla zdele na popu ni nč kej preveč mamljivo no ma bomo vidli kaj bo sonce djalu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej problema se magar poklikamo

sam ne vem sm gledala vreme oz trontla zdele na popu ni nč kej preveč mamljivo no ma bomo vidli kaj bo sonce djalu :krneki:

zmejnanu...

če bo pa premrzl...me pa lahk na čaj povabš... :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!