Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ti men plači kavo ... js te pa peljem na Javo :lol1: ... jutr se fočknem na ridah ... skor zihr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al misliš rečt da te jaz peljem z jawo :naughty:

dns je pa prov mraz

Ma kod nas bilo malo snegovito zjutraj. :naughty:

Koja beda. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al misliš rečt da te jaz peljem z jawo :naughty:

dns je pa prov mraz

vprašanje, če bo čez vikend kj topleje... pomoje ne bo ravno za po ridah lazit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je bi naš jurček . . . . :whistle: :slap: sam on je zmožen kej tazga . . . . :whistle:

ne, vaš JURČEK pa kaj takega ni zmožen (naučil na grdi način), tako , da kamor gre VAŠ JURČEK, pa čeprav samo 100m, JURČEK "navleče" nase rokavice!!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej lohk da so ble gor rokavice ne bom trdila,tko da ne me držat za besedo

nč kej toplu nej zunej bo ta vikend bl švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns spt benga gor... buče male ket se skrivate... osica, pa dankešn za kofetk... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns spt benga gor... buče male ket se skrivate... osica, pa dankešn za kofetk... :winkiss:

A si začela trenirat vožnjo... da nas boš potem pokazala kaj pometi pelat ovinke :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns spt benga gor... buče male ket se skrivate... osica, pa dankešn za kofetk... :winkiss:

Hehe, Osa je učer hotu pridt na ride kr brez rezervarja, sm ga kumi ustavu :slap: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zuni je prov lepo,no gledano izza okna,sonce kr prijetno sveti tud vetra ni opazit

sam kaj pa temp prav pa po moje glih dost ne....bo treba počakat še par urc da ranku malu bl ogreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si začela trenirat vožnjo... da nas boš potem pokazala kaj pometi pelat ovinke :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ne ne, neč bat... jst se vozm k ni benga :whistle: :krneki: sam vajvrce vejo, d je treba skor phat čez avink :alien1:

cestak: vem za osico, no po j z avtom biu uštrajkan u postojni na OMW-ju, dau za kavico :P

zj pa ž orng sonček... prele j š mičkn zeblo k sm šla da lagaca mal ogret lubco... zej pa ž nimate vč izgovorou :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sm se mal pelu čez ride...pa je blo čis meglen pa dolgčas...blo je pa tut precej mraz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se tut dns gor zapelu-pa sploh ni blo hladno ;) :OK:

gor pa nobenga :unsure: sm pa mislu za kofe dat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, neč bat... jst se vozm k ni benga :whistle: :krneki: sam vajvrce vejo, d je treba skor phat čez avink :alien1:

cestak: vem za osico, no po j z avtom biu uštrajkan u postojni na OMW-ju, dau za kavico :P

zj pa ž orng sonček... prele j š mičkn zeblo k sm šla da lagaca mal ogret lubco... zej pa ž nimate vč izgovorou :whistle:

hmmmmmm res sem bil na omv-ju sam nisem bil z avtam ampak z KOMBIJEM!!! HEHEHEHE to je velika razlika!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm res sem bil na omv-ju sam nisem bil z avtam ampak z KOMBIJEM!!! HEHEHEHE to je velika razlika!!! :naughty:

a spet delaš al prevažaš rezervne dele za kanarčka?!? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al šverca kakšne ilegalce :winkiss:

no dns smo se dobil na Rakeku u kafiču čist tko mal bl po nklučju se mi zdi Irencko,Bivol,Jurko,Cof in Mama

pa smo bla al manj vsi razn jurkota vsi jamrali kako je mrazzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm bil na ridah,vreme je blo super asfalt še kr :evilgrin: ,nobene gužve neboste verjel :worship: ,sam jst pa moj brat.Jutri bom tud gor :OK: ,se vidjamo.P.S. Sm bil z avtom :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bosta mela kej za jest sabo pridem :krneki:

zdej pa grem na en mesni burek u cerknco k sm lačna pol pa na par pirov u hruševje na springerje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al šverca kakšne ilegalce :winkiss:

no dns smo se dobil na Rakeku u kafiču čist tko mal bl po nklučju se mi zdi Irencko,Bivol,Jurko,Cof in Mama

pa smo bla al manj vsi razn jurkota vsi jamrali kako je mrazzzzzz

lohka bi kj poklical ane.. :cry:

ta naša mama sam je zadnje cajte...a čmo začet zberat dnar??da prikolico na goldwingu :lol1:

joke mama...sam en me tepst :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!