Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

cestak: vem za osico, no po j z avtom biu uštrajkan u postojni na OMW-ju, dau za kavico :P

A zato se mu je tolk mudil :hmm: !

a spet delaš al prevažaš rezervne dele za kanarčka?!? :lol:

al šverca kakšne ilegalce :winkiss:

Pa ne okul guvort :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato se mu je tolk mudil :hmm: !

Pa ne okul guvort :whistle: !

Pa sj vsi vejo...tut škifi...sam se ne upajo nate spraut..so vidl kašn norci pa kako se znaš po tleh metat ;)

:P

a bo dns kdo gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj vsi vejo...tut škifi...sam se ne upajo nate spraut..so vidl kašn norci pa kako se znaš po tleh metat ;)

:P

a bo dns kdo gor??

vohka pridem mal pogledat...ma szi avtom...k na motor mi lih neki lepjo gor...pa še mrzl je kt pr norcih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vohka pridem mal pogledat...ma szi avtom...k na motor mi lih neki lepjo gor...pa še mrzl je kt pr norcih :unsure:

ja sj jst tut z avtom!!! :P

kaj ti limajo na motor?mušice?al tvojo telefonsko da boš mel več "prometa"??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj jst tut z avtom!!! :P

kaj ti limajo na motor?mušice?al tvojo telefonsko da boš mel več "prometa"??? :P

ne eno ne drugo....sn dal napisat gor Tončka....bm mu sej eno babnco pod sabo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne eno ne drugo....sn dal napisat gor Tončka....bm mu sej eno babnco pod sabo :lol1: :lol1: :lol1:

hmmm...men je bl všeč če je navrh... :rolleyes:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no snupl kaj me zezaš sej sm rekla da smo se zbrali bl ko ne po naklučju porkamadona,če bi vas hotela vse na kup zbobnat bi preživela u kafani najmn 4ure,že tko sm jih ene dve najbrž :krneki: le kaj hočeš povedat s to prikolco,le počak še mal boš že vidu mojga goldwina s prikolo hehe pust se presenetit

sam dns bom pa šla najbrž en giro tja okul druge ure popoudne da se še malu dvigne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no snupl kaj me zezaš sej sm rekla da smo se zbrali bl ko ne po naklučju porkamadona,če bi vas hotela vse na kup zbobnat bi preživela u kafani najmn 4ure,že tko sm jih ene dve najbrž :krneki: le kaj hočeš povedat s to prikolco,le počak še mal boš že vidu mojga goldwina s prikolo hehe pust se presenetit

ja ja...izgovori... :winkiss:

4ure u kafani pa ja ni krize... :P

sam dns bom pa šla najbrž en giro tja okul druge ure popoudne da se še malu dvigne

:hmm: :slap: :kva2: :OK:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ti kr zigi-zagi mene boš že dubu nazaj svojo porcijo :naughty:

dvigne ja dvigne temperatura kaj pa druzga sej edin to je tisto k je prov za vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ti kr zigi-zagi mene boš že dubu nazaj svojo porcijo :naughty:

dvigne ja dvigne temperatura kaj pa druzga sej edin to je tisto k je prov za vse

kašno porcijo?sj nism nč naroču... :unsure:

temperatura ja...sj se mi je zdel sam...nism bil sigurn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj a ti prej po telefonu naročiš,mislim halooooo

a tko se gre ta mladina

aja jurko ma pa fensi kombinzon :naughty: ne je v njem dvakrat nategnu......................................enkrat k je šu prot cerknc drugič prot logatcu u velurju :worship: nad kombinzonom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj a ti prej po telefonu naročiš,mislim halooooo

a tko se gre ta mladina

aja jurko ma pa fensi kombinzon :naughty: ne je v njem dvakrat nategnu......................................enkrat k je šu prot cerknc drugič prot logatcu u velurju :worship: nad kombinzonom

pa sj nism nč naroču.... mama sam ne tepst :P :rolleyes:

a kr 2x te je...pa ni nč poklicu prej?sj važn da je sedl... :lol:

ja zdj je v polni bojni opremi-hvala bogu...pa še z motorjem se ujame :OK:

velur nad kombinezonom?? :blink: ja no...ninjaraider prav da pomaga... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm res sem bil na omv-ju sam nisem bil z avtam ampak z KOMBIJEM!!! HEHEHEHE to je velika razlika!!! :naughty:

eh ritka, jst sam gume štejem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si to uštimov :worship: pa še vem kaj pomen tist v kitajščin sm šla u slovar pogledat :naughty:

najbrž da si zarad mene dal napis gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si to uštimov :worship: pa še vem kaj pomen tist v kitajščin sm šla u slovar pogledat :naughty:

najbrž da si zarad mene dal napis gor :whistle:

kis pa kitajsk slavar ujagala..? :? wemo kdo j tle slovar :lol1:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo.

Kje si pa nalepke dubu? :whistle:

ups sn se zmotla :blush: narobn post :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nalepke gor....moped uštiman...sam sn se sam do črpalke zapelu....pa sn zmrznu.... :krneki:

ke si si telele nalepke umonteru???

pa kolk kej košta? če ni skrivnost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še predn se boste spravli name nej se zahvalim osi za šlauf,unmi pobu za plastenko in našmu jurkotu za litr in pu drinka za mojga črička(vrnem ob priliki) aja in hvala za sharka

no ma predn me boste začeli .......hm nej povem da sm se sam zarad vas odpravla na motor in se napravla za teh bogih 15km ,tko da upam da se zavedate da mi velik pomente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še predn se boste spravli name nej se zahvalim osi za šlauf,unmi pobu za plastenko in našmu jurkotu za litr in pu drinka za mojga črička(vrnem ob priliki) aja in hvala za sharka

no ma predn me boste začeli .......hm nej povem da sm se sam zarad vas odpravla na motor in se napravla za teh bogih 15km ,tko da upam da se zavedate da mi velik pomente.

OOOOOOOooooo...mama....kolk lepo...kr na jok mi gre...sam ne tko k teb zarad mraza ;)

sploh pa zakaj bi se nate spravl??in to vsi hkrat??gužve ne maram...mi pol vse dol pade :lol1: :lol1:

je blo pa dns gor prov lepo...no pol k se je sonček skriu tut hladno...ma so eni za snoopyem pršl u oštarijo...morm se vm zahvalt...hitr ste me :beer1: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nalepke gor....moped uštiman...sam sn se sam do črpalke zapelu....pa sn zmrznu.... :krneki:

normalno, da vas zebe , to pa zato, ker ste EVROKREM GENERACIJA!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno, da vas zebe , to pa zato, ker ste EVROKREM GENERACIJA!!!! :glare:

Ma kakšn zebe, kaj je sploh beseda zebe :evilgrin: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa dns full vroče......ma šihtu seveda...ampak popoldne pa bo mogoč za na kak giro kr so počitnce juhuuuu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!