Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ooo, šele zdaj sem videl, da imaš RD :)

Ja vse najboljše a ne, veliko lepih in varnih km, veliko hitrih krogov po pisti (seveda brez kakšnih zapletov ali padcev), predvsem pa da vsi skupaj varno končamo tudi sezono 2008. :beer2: :beer2: :beer2:

Pa dobro praznuj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurko vse naj,naj za tvoj RD :yea1: ,pa velik varnih km ti želim :hooray: .No kje ga bomo pili? :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo dons kakšen na RIDAH, da dam za pijačko,pa da se vidimo :blush:

Danes in jutri ne morm :( .. sem zaseden, ampak, če bo tako vreme, kot je napovedano, bom čez vikend sigirno kaj mimo prišel :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal na vreme.si v soboto naj bi bilo do 14 stopinj.Verjetno na rijeki še kakšna stopinja več...Tako da se bo treba mal do grobnika zapelajt :naughty: juppiiii

sam bojda bo nedelja še toplej. sem gledal na pro-vreme. sonček, do 15 stopinj. Se bomo zapelali kaj do morja :):),mogoče pa še kej na ride pridem pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure tud iz moje strani vse najbolše

sej bi ti na ride prišla voščit pa me je zadn izlet na ride stal prehlada :headbang:

upam da se čim prej pocajtam pa da grem na motor k zame je od danes do pondelka zutrej vikend :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se čim prej pocajtam pa da grem na motor k zame je od danes do pondelka zutrej vikend :whistle:

Se pravi si zadela 6-tico, da je tolk kratek premor od šihta, prehlad je samo izgovor :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne verjamem 6ko bi jz mim grede pognala v zrak,ne bi rabla bit na dopustu sploh

čeprov sedmice se tud ne bi branila hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sobota pozno popoldne na ridah!Verjetno...Oz kak se mi zdi :D :D

po pa direkt na rihmberge? :naughty: :naughty:

ala ritke, dns pa sam slavlenček gor... ala š enkat vse naj naj, pa tnx za pjačko :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA.... skos čekeraš temo, napiš kej... kaj kosilnca kej napreduje? bo kmal na ridah stala? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA.... skos čekeraš temo, napiš kej... kaj kosilnca kej napreduje? bo kmal na ridah stala? :whistle: :whistle:

ja kaj čm, tank bo, upam!!!! :rolleyes: dns nisem utegnu poklicat, da vidim če je fertik, jutr pa sigurno zvem! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja, drugač pa pade Grobnik 8. 3. če bo vreme :P !

če čebula nebi bila b. . . . stari če nebom delu, grem z vami!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj čm, tank bo, upam!!!! :rolleyes: dns nisem utegnu poklicat, da vidim če je fertik, jutr pa sigurno zvem! :wacko:

Držimo pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti da se vremenoslovci le niso zmotil.

@racon ...

js tud... mi bo še vroče, če se bom žez ride peljal... bom senco iskal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Bo jutr kdo na ridah popoldne?? Mejbi bom šla mal pogledat, če je še vse na svojem mestu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se že kr veselo vozte... že kak mesec!?

Mene pa še vedno trese v avtu :kva2: kaj šele da bi šu na motor!? ... sm bl zmrznjene sorte...mam raj vročino k mraz. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud... mi bo še vroče, če se bom žez ride peljal... bom senco iskal :lol1:

En lep pozdrav vsem ridašem. Kmal se vidmo na dveh kolesih. Tut jaz sm vidu lepo napoved za vikend :grim

o 2 zgubljenčka sta se najdla

hehehe

kaj je zdej kdo bo pa mene gor na ride prpelu k mam nag motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!