Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

osa, dobru si ga gonu :worship: :worship: ...zdej mi je pa prou žal, da nisem pršu nč pogledat na R.. Maybe drug vikend (med tednom mi zihr nč ne znese), nedelja bo baje še lepša kot ta vikend :OK:

stari dej ne me spravlat v . . . . . pojma nimam . . . . . . priznam pa da mnogi ki so bli gor, niso se upal probat . . . . :whistle: nimajo pojma kva so spustil . . . . totalni odklop . . . . škoda k sm svojga prodal!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no ne polone dražt no

:closedeyes:

hehehehe ti se pa zase brigi . . . :evilgrin: . . . . . kva se zdej polonci ulizuješ. . . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmal bo . . . . . VSE ŠE ZVESTE OB PRAVEM ČASU . . . . . tko da boste imeli cajta da kupte darila . . . :whistle: pa da vas opomnim, štirje bomo ki praznujemo skupaj . . . . (datume ne gledat k je +15 in -15 dni razlike) :naughty:

matr bo čevapčičov :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmal bo . . . . . VSE ŠE ZVESTE OB PRAVEM ČASU . . . . . tko da boste imeli cajta da kupte darila . . . :whistle: pa da vas opomnim, štirje bomo ki praznujemo skupaj . . . . (datume ne gledat k je +15 in -15 dni razlike) :naughty:

Jst ti bom za darilo kr tank zaviu :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo znaš znaš full lepo pogledat, sam se mi zdi tisti pogled lepši k si jezna in na obratih . . . . . ma si full simpatična!!! :naughty: zato te pa tok hecam da si pol jezna . . . . :whistle: :yea1:

......

dejte no ne polone dražt no

:closedeyes:

hvala :winkiss:

hehehehe ti se pa zase brigi . . . :evilgrin: . . . . . kva se zdej polonci ulizuješ. . . :slap:

ma se nič ne prilizuje....

če se noben zanjo ne potegne se bom pa jst B)

hvala, kok si prijazn....

Zdej se mi še branit ni treba več... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne :)

Poln kufer mam že teh kmetov in njihovih zgodbic v pritožbah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne :)

Poln kufer mam že teh kmetov in njihovih zgodbic v pritožbah :rolleyes:

če maš že poln kufer, potem ga zapri in vrž skoz okno :unsure: . Bo en problem manj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

talenti... samu vreme j pa čist... bedica, raj b tega u kufr zaprla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ... motor si mi oprašil :evilgrin: ... imaš da ga spucaš al pa daš za pijačo :whistle: diujak :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ... motor si mi oprašil :evilgrin: ... imaš da ga spucaš al pa daš za pijačo :whistle: diujak :krneki:

uffff.... to je pa nedopustno, da imaš prašen motor! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ... motor si mi oprašil :evilgrin: ... imaš da ga spucaš al pa daš za pijačo :whistle: diujak :krneki:

uuu šminkerček j prašn? polom, boga miška... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni maus un, k ma vedno coto sabo, pa takoj ko se ustavi najprej motor spet zglanca? :hmm: :unsure:

:P

un ja ... če pa cote nimam s sabo, pa kakšni punčki tangice na ridah slečem in obrišem moped :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namest d seb na kazga tipčka spraju, saj mal veči kos cune bi ubodu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namest d seb na kazga tipčka spraju, saj mal veči kos cune bi ubodu... :naughty:

velka rit .. velke tangice :lol1:

joj tvoja špreha ... skor nč ne razumem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam samo eno vprašanje, kdaj bo piknik?!? :rolleyes: :whistle: :D

:unsure:

hmal bo . . . . . VSE ŠE ZVESTE OB PRAVEM ČASU . . . . . tko da boste imeli cajta da kupte darila . . . :whistle: pa da vas opomnim, štirje bomo ki praznujemo skupaj . . . . (datume ne gledat k je +15 in -15 dni razlike) :naughty:

ja lohka bi kj povedu...da bi se prslinu zraun ane... :glare:

a ni maus un, k ma vedno coto sabo, pa takoj ko se ustavi najprej motor spet zglanca? :hmm: :unsure:

:P

:grim :grim

Amapk vidm da vs že pomlad gon...pa kurbarije zgajnate :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velka rit .. velke tangice :lol1:

joj tvoja špreha ... skor nč ne razumem :whistle:

doklr maš tuk vlk motor d so ene zadosti je ž vrei... :P

ja ritka kej d ne zastopš... sj b prevajala po toje, ma neznam... hihi :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri pa sm brenčala po polju z novo makino :naughty:

no pa k mi ni dalo mira sm se še mal po cesti do unca zapelala pogledat če je jurko kje na vidiku

tko da mi je ratalu se pelat z jawkico 100brez čelade,dns jo mogoče obujemo u danlopke pa tehnični in reg tko da ima da bo do vikenda naret :krneki:

drgač pa jz sm se dns nagarala čakam me še 4h predavanj bemu boga :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!