Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

in vse tiho je bilo :whistle:

EVO, BOM JST MAL SOLIDARN "MAL NABIJAM"!!!(DA NE BO TAKA TIŠINA) HEHEHE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimate kej pametnga za povedat tud nabijat ni treba k bo mama metlo zakurblala

nabijate lohk doma v pojstl lohk tud na ridah al pa v rubriki kr nekaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej glih neki skup zbijam.. pa bi rabu 3 napijalce/zabijalce žebljev. Kak kandidat?

Kandidatko bom pa jest napijal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimate kej pametnga za povedat tud nabijat ni treba k bo mama metlo zakurblala

nabijate lohk doma v pojstl lohk tud na ridah al pa v rubriki kr nekaj :evilgrin:

Sam prou res! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw:rubrika dobro jutro že obstaja

ne bom več opozarjala dejmo se držat teme,da ne bojo kakšni ukrepi padali :whistle:

kaj pravte a se bomo ta tedn kej dobil gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš učeraj??ma najbrž z avtom :whistle:

učer ji bil fočk z motorjem :naughty: ... kaj pa misliš, da sem eurokrem generacija al kaj ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut teb dobro jutro. A si že v svoji pisarni? :ninja:

P:S. jst grem pa spat zdele :yawn:

smo pa zgodni :naughty:

ja eni zgodaj začnemo

btw:rubrika dobro jutro že obstaja

ne bom več opozarjala dejmo se držat teme,da ne bojo kakšni ukrepi padali :whistle:

kaj pravte a se bomo ta tedn kej dobil gor?

a zdej še ridašem ne smem dobro jutro zaželet???

V tej temi je čist vse kar je možno, tak da ta moj dobro jutro je še najmanj zgrešen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijate lohk doma v pojstl lohk tud na ridah al pa v rubriki kr nekaj :evilgrin:

Kr nekaj je preveč na nivoju v primerjavi s tole temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo je bil FOČK :winkiss:

Jap. Ne mor'š verjet, kako hitro se oblikuje lepa skupinica. Kufe se je pa tut prlegu! še kdaj... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akaj si bil že z varaderko čez ride??? :naughty:

Nope. Varadero ni spljoh. Prodajalec se ni strinjal z mojimi pogoji, pa se ni sešlo. Trenutno imam tudi predračun za V-Stroma 1000, ampak moram pazit na izdatke. Nekako mi ne paše v teh trenutkih keširat 8 - 10 jurjev. Se moram še zrajtat, kaj bi sploh rad. :headbang:

Tako da zaenkrat še s KLE-jem kolovratim po svetu. Včeraj se mi je doma števec ustavil na 442. :krneki: Tako, da če ga hoče kdo kupit naj pohiti, če ne ga bom še do "generalke" spravu... :naughty:

P.S.: Včeraj sem poslikal svinjak imenovan "the ovinek", pa sem se odločil, da raje ne objavim slik, ker bi lahko kak domačin začel streljat na nas motoriste, glede na izpričevanje slik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Včeraj sem poslikal svinjak imenovan "the ovinek", pa sem se odločil, da raje ne objavim slik, ker bi lahko kak domačin začel streljat na nas motoriste, glede na izpričevanje slik.

slikal?? :huh: svinjak? pa kaj če je zdej gor vse posvinjano, a pol smo kr mi motoristi to posvinjal!?? :? gor se prou usi ustavljajo, tko da prosim .. . . . . :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!