Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

lohk je teb govort k maš doma zver...pa k tok vibrera da ti v "peči" skos žari.... :lol1: :lol1:

tis tut ena zver ja... sj prej sm bla z njo gor, ma zj... a-a pride lubica navrsto hehe... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ni blo cajta se jit peljat,sicer na motorju sm bila sam je stal pr miru oziroma sm bila kr na dveh..motorjih seveda

en je bil mal starejši drug pa mal novejši

en je bil mal višji drug pa mal nižji,en je bil mal cenejši drugi pa dražji

en je bil moder in bel,drugi pa plav in bel :wacko:

uglavno na ridah me nej bilo in me tudi do naslednjega vikenda ne bo,tko da za red in čistočo poooblastim ata oso :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

uglavno na ridah me nej bilo in me tudi do naslednjega vikenda ne bo,tko da za red in čistočo poooblastim ata oso :winkiss:

u mater....spet smo ga najeba...kdo je na vrsti da mu per prnese?? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ni blo cajta se jit peljat,sicer na motorju sm bila sam je stal pr miru oziroma sm bila kr na dveh..motorjih seveda

en je bil mal starejši drug pa mal novejši

en je bil mal višji drug pa mal nižji,en je bil mal cenejši drugi pa dražji

en je bil moder in bel,drugi pa plav in bel :wacko:

uglavno na ridah me nej bilo in me tudi do naslednjega vikenda ne bo,tko da za red in čistočo poooblastim ata oso :winkiss:

uuuuuuuhhhhhhhhh . . . . . SPET SEM GA NAJEBU! :P ste slišal otroc . . . . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater....spet smo ga najeba...kdo je na vrsti da mu per prnese?? :lol1: :lol1:

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) HMMMMMM NNNNEEEEEVVVVVVEEEEEMMMMM O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater....spet smo ga najeba...kdo je na vrsti da mu per prnese?? :lol1: :lol1:

mislim da bom mogu zlo žejen prit na ride . . . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si doma dele še :whistle:

hehehe sm in bom! :whistle: pa sej si biu pr men . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo dons gor ? ... bo stric maus malo v kontrolo prišel :whistle: če se bo časovno izšlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa dobil garažo v postojni :whistle: :whistle: . Bom malo več lahko na motorju...

Sem upu, da pridem kej čez vikend gor (nedelja), sam bo dž :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa dobil garažo v postojni :whistle: :whistle: . Bom malo več lahko na motorju...

Sem upu, da pridem kej čez vikend gor (nedelja), sam bo dž :headbang:

spet dž??? dns je prou lepo vreme po dougmi cajti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet dž??? dns je prou lepo vreme po dougmi cajti

jp, baje bo do nedelje še nek od vremena, naprej pa bl tko tko...tork celo neke hude ohladitve, tko da izkoriste ride čez vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns bil gor-z motorjem :OK: vse lepo in prov sam k ne bi mel pizdarij nazaj grede-----fakiča!!!!!!

drgač pa nobenga od poznanih gor...luleki eni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa nobenga od poznanih gor...luleki eni :D

Čez kere ride si se pa ti vozu :? , blo nas je šest komadov sm tebe nkjer :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena mularija, ki dobi heksnšus po vsakem motorju ki mimo pripelje ...

smatrass :closedeyes:

Čez kere ride si se pa ti vozu :? , blo nas je šest komadov sm tebe nkjer :evilgrin:

eh...ateki...vs že tok demenca zajbava... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...ateki...vs že tok demenca zajbava... :lol1: :lol1:

Hehe, ti se kr tolaž :lol1: :lol1: :lol1: , samo tebe še zmer ni blo na tapravih ridah :lol1: :lol1: :lol1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako potem z odojkom?

Sobota popoldne z motorji ali z avteki ali na štop???

Osa, kje so info?

Čak!

Vse še pride, ma dečk polne roke dela " :yawn: " !

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako potem z odojkom?

Sobota popoldne z motorji ali z avteki ali na štop???

Osa, kje so info?

INFORMACIJE si že dobil!!! ODOJK bo pri koči tam nekje okol ene ure do dveje popoldne, organizatorji bomo gor že od dvanajste ure naprej UPAM, prvi obiski pa bodo okol ene ure popoldne pa naprej . . . tisti ki ste bili povabljeni potem p.m-a in telefonso že vse veste! če gdo nebo znal priti do koče naj me pokliče na gsm!! če nimate številke se mal pozanimite ali pa mi pišite na p.m pa vam pošljem cifro! hehehehe se gledamo jutri!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako potem z odojkom?

Sobota popoldne z motorji ali z avteki ali na štop???

Osa, kje so info?

aaaajjjjjjjjjjjjjjaaaaaaa :slap: pridete lahko z mopedi, avtomobili, štirikotači, na štop, lahko tud z zrakomlati (helikopter-ji). . . . hehehehe placa je dost, tko da izbiro prepustim vam, glede na vreme!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INFORMACIJE si že dobil!!! ODOJK bo pri koči tam nekje okol ene ure do dveje popoldne, organizatorji bomo gor že od dvanajste ure naprej UPAM, prvi obiski pa bodo okol ene ure popoldne pa naprej . . . tisti ki ste bili povabljeni potem p.m-a in telefonso že vse veste! če gdo nebo znal priti do koče naj me pokliče na gsm!! če nimate številke se mal pozanimite ali pa mi pišite na p.m pa vam pošljem cifro! hehehehe se gledamo jutri!!!!

u pizda a to sam za zaprti krog - preko pma pa to ? Koji qrac pol v tej temi kvasate o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pizda a to sam za zaprti krog - preko pma pa to ? Koji qrac pol v tej temi kvasate o tem?

ja ker je to kačje ride vip party :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!