Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

bo, bo pa še kok te bo, pr ženskah moraš use pretrpet . . . . . :whistle: kosti? starina tu ti je emšo . . . . . :naughty:

ja pa kj še...sn dostkrat po štengah padu,k sn bil pjan... :P

ma koji ku**c emšo??? mater sej jih mam šele 28...no ne še...še en mesc :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da se bo še vreme nardilo :naughty:

kwa tu pomen mama? :whistle: a to pomen, da greš z mopijem na ride parking plac pometat . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko se zmenva če ti prpeleš metlo gor pridem jz pometat in šminkirat z novim mopedom :naughty:

a si za akcijo 3,2,1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko se zmenva če ti prpeleš metlo gor pridem jz pometat in šminkirat z novim mopedom :naughty:

a si za akcijo 3,2,1

poklič me da vidm to! če boš res pol jo prpelem na mopiju . . . !!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni :)

Je pa tista z modrim Z750S

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko se zmenva če ti prpeleš metlo gor pridem jz pometat in šminkirat z novim mopedom :naughty:

a si za akcijo 3,2,1

kateri pa je nova pridobitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri pa je nova pridobitev?

ma pr naši mamci nikol ne veš kaj bo zajahala . . . . :whistle: kr doma ima kr veik vozni park!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pr naši mamci nikol ne veš kaj bo zajahala . . . . :whistle: kr doma ima kr veik vozni park!!! :whistle:

ja sam nekaj je omenjala novo pridobitev in zanimal me je kateri motor si je pridobila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez 20minut metla akcija v teku

in res akcija je bla . . . . :whistle: o mama se je pošteno namatrala z vihtenjem metle . . . . . . :naughty: uboga metla . . . :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam nekaj je omenjala novo pridobitev in zanimal me je kateri motor si je pridobila

ima eno javo 350 :naughty: pa je tok ponosna nanjo da drugi mopedi niso omembe vredni . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule pa, klon :whistle: (mlajši klon) rumenega cestaka!!!!! :lol1: podmladek rumenčkov . . . . . poštarčkov . . . . :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podmaldek bodočih motoristov, pa že pridno trenira na ridah . . . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je evrocrem-čki? dons nobenga ni blo na ridah . . . . . . . . :P da bi pomagal pometat . . . :nono: ste zavohal metlo, a? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fak sam tista slikca z metlo tazadna pa prov bogo deluje čist zmatrana,skor žule fasala

sam da fotkiča uštekam pa še jz dam kej gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima eno javo 350 :naughty: pa je tok ponosna nanjo da drugi mopedi niso omembe vredni . . . :whistle:

za javo vem, sem pač firbčen, če je skrivnost pač je skrivnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podmaldek bodočih motoristov, pa že pridno trenira na ridah . . . . . :OK:

S podobno rečjo v rdeči izvedbi sem tudi sam "usmodu" na ridah l. 1990. In to na poti v Umag, natovorjen s šotorom in ruzakom... Uf, Osa, zdaj si mi pa povrnil stare spomine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima eno javo 350 :naughty: pa je tok ponosna nanjo da drugi mopedi niso omembe vredni . . . :whistle:

sam sploh ne morem verjet ampak sm res čist navdušena,se počutim k otrok ku dobi najbl fensi igračo

po moje me tud un cestak ne bi tko navdušu

drgač pa komunala dobila novo vozilo opremljeno s štilom za raznorazno uporabo od valerja za vlečenja testa ala burek do khm,podalšek metle,..

sam še smetišnco bo treba pogruntat

drugače pa najemnina za metlo bo zelo skromna tako da morebitni kandidati se lahko javite

btw:osa dej un filemček kolenčkanja mi pošl da vidm jz to na ekranu :naughty:

post-265-1207763382_thumb.jpg

post-265-1207763576_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S podobno rečjo v rdeči izvedbi sem tudi sam "usmodu" na ridah l. 1990. In to na poti v Umag, natovorjen s šotorom in ruzakom... Uf, Osa, zdaj si mi pa povrnil stare spomine...

stari, sej sm mu tud jst javo 350, davnega leta 1986/87 (hehehe . . . še v šolo hodu) :blush: za tiste cajte je bil moped ku se šika! :lol1: k vidm javo se tud men vračajo spominčki . . . . . O:-)

stari, še gdaj ti jih bom . . . . hehehe ob kaki pijački . . . na kaki terasici . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sploh ne morem verjet ampak sm res čist navdušena,se počutim k otrok ku dobi najbl fensi igračo

po moje me tud un cestak ne bi tko navdušu

drgač pa komunala dobila novo vozilo opremljeno s štilom za raznorazno uporabo od valerja za vlečenja testa ala burek do khm,podalšek metle,..

sam še smetišnco bo treba pogruntat

drugače pa najemnina za metlo bo zelo skromna tako da morebitni kandidati se lahko javite

btw:osa dej un filemček kolenčkanja mi pošl da vidm jz to na ekranu :naughty:

A sm tole javo vidu pred par urami, en ovink nad The owinkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!