Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

morgen, ka še vsi spite? al počivate na šihti? :whistle:

zuni j sonček :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morgen, ka še vsi spite? al počivate na šihti? :whistle:

zuni j sonček :worship: :worship: :worship:

Jest sm glih usatl... in študiram, kam bom letu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst tut ž dobro urco, pa čakam d se mičkn cesta posuši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproščam, ker tukaj pišem, vendar:

iščem prednjo luč,ali desno sprednje steklo luči in spodnji spojler od YAMAHE YZF R1 l.98,99,hvala

041 924 076

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru sem se vračal čez ride in opazil, da je praktično v vseh ovinkih na cestišču nekaj čudnega posutega (vsaj zgledalo je tako) z nečem belim. Ve kdo kaj več o tem?

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru sem se vračal čez ride in opazil, da je praktično v vseh ovinkih na cestišču nekaj čudnega posutega (vsaj zgledalo je tako) z nečem belim. Ve kdo kaj več o tem?

lp

T

to so ostanki drsnikov..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru sem se vračal čez ride in opazil, da je praktično v vseh ovinkih na cestišču nekaj čudnega posutega (vsaj zgledalo je tako) z nečem belim. Ve kdo kaj več o tem?

lp

T

Bojda je nekemu avtodomu nekaj puščalo, tako da so zadevo posuli z "peskom"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet na šihtu :wacko:

kaj boš z dnarjam . . . . :whistle:

lohk ti pomagam zapraulat . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda je nekemu avtodomu nekaj puščalo, tako da so zadevo posuli z "peskom"

bal, bla, bla, bla . . . . . . . :whistle:

a ti vrejameš tem praulicam . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so ostanki drsnikov..

vidi, vidi negdo je še živ . . . . . . . :whistle: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm že eno uro pokonc,čakam da zazvoni gsm

pa da grem na motor

a po ta novem si budilko naštimaš da te spomni da moraš na motor . . . . . . :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz Štifte šel čez ride, danes pa eno krajšo turco naredil spet skoz ride, 2x v 2 dnevih bil na planinskih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, tud jst sem bil včiri prvič na ridah, pa še dans okol pol devetih zjutri enkrat ko sem se vračal iz Krka. Morm rečt da vam gre kr lepo v tistih koncih lepa cesta ni kej za rečt. Pa zahvalu bi se tud tistmu ki me je opozoril na policaje, dva ovinka prej. Najprej sem bil jezen na njega da mi je foru uniči z svojim mahanjem na kar sem hitro ugotovil da to ni šala, ker so res mal naprej plavi ustavlal ( upam da ni blo preveč kazni napisanih ). Upam da še kej pridem v te konce verjetno že v petek ker me nekam zelo na Grobnik vleče. Ajde mejte se Planinci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, tud jst sem bil včiri prvič na ridah, pa še dans okol pol devetih zjutri enkrat ko sem se vračal iz Krka. Morm rečt da vam gre kr lepo v tistih koncih lepa cesta ni kej za rečt. Pa zahvalu bi se tud tistmu ki me je opozoril na policaje, dva ovinka prej. Najprej sem bil jezen na njega da mi je foru uniči z svojim mahanjem na kar sem hitro ugotovil da to ni šala, ker so res mal naprej plavi ustavlal ( upam da ni blo preveč kazni napisanih ). Upam da še kej pridem v te konce verjetno že v petek ker me nekam zelo na Grobnik vleče. Ajde mejte se Planinci.

. . . . . . use lepo in prou . . . . . . ampak planinci???? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

pozdravlaš planince??? ti bi ti dal vetra . . . . . :whistle: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem mislu sem zarad kraja Planina. Potem pa pozdrav vsem ridašem če bo tak prav? ;)

ahaaaa . . . . . . . . . :yea1: :yea1: :yea1: :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru sem se vračal čez ride in opazil, da je praktično v vseh ovinkih na cestišču nekaj čudnega posutega (vsaj zgledalo je tako) z nečem belim. Ve kdo kaj več o tem?

lp

T

olje...kako je tja pršlo ne vemo :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry fantje,hidravlika me jebe v levem kolenu,pa mi mal olje spušča ko se preveč nagnem.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Teb pa dogaja ponoči

Tako je na mojmu šihtu,če nimaš kaj delad ti pač neumne ideje padajo na misel. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!