Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Pozdravljeni

No, včeraj sem končno bil prvič osebno in prvič z motorjem na zloglasnih Kačjih Ridah. Moram reč, lepa cesta, lepi ovinki, lepo počivališče, skratka lepo vam je tam zgoraj heh. Sicer nas ni bilo toliko gor, takrat (verjetno vpliv Grobnika), ampak je bilo super.

Pridem še kdaj!

Lp

Johnny

post-17024-1209811193_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk 2× .... ride bl prazne. Za nazaj je bil gor Dex. Hvala za družbo in spremstvo domov ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa a morš res bit na vaski sliki na ridah

joke

kwa si pa mislu . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tu je moj drugi dom . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

pa še članarino za ride morm kasirat . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim vse ridaše in druge motosvetovce julija k men domov na zabavo, hrana in pijača bo, častim jest, 2 bajti so za prenočit, bo okol 20 ljudi + vsi motoristi lepo dobrodošli. Če bi kdo rad prišel, mi lahko sporoči na pm. Dobrodošle vse znamke motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim vse ridaše in druge motosvetovce julija k men domov na zabavo, hrana in pijača bo, častim jest, 2 bajti so za prenočit, bo okol 20 ljudi + vsi motoristi lepo dobrodošli. Če bi kdo rad prišel, mi lahko sporoči na pm. Dobrodošle vse znamke motorjev.

ah lih takat k bojo izpiti :headbang:

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa a morš res bit na vaski sliki na ridah

joke

jah vejš d ata more bit povsod :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem malo naokoli okrog 14h. Bo kdo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer! :evilgrin:

:slap: :slap: :slap: :slap: :P :P :P :P

nadomeščam mausa . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim vse ridaše in druge motosvetovce julija k men domov na zabavo, hrana in pijača bo, častim jest, 2 bajti so za prenočit, bo okol 20 ljudi + vsi motoristi lepo dobrodošli. Če bi kdo rad prišel, mi lahko sporoči na pm. Dobrodošle vse znamke motorjev.

hmmmm hmmmmm matr . . . . . a si mogoče multi milionar??? :whistle: a veš da je na motosvetu registriranih 14000 pa še neki folka??? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

pa si zamisli da vsak spije sam deci soka . . . . :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vejš d ata more bit povsod :whistle:

jaaaa če tebe ni pol morm jst bit . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Jaz pridem malo naokoli okrog 14h. Bo kdo gor?

dobu klic . . . . . grem na ride . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah ornk zaseda modrih angelov. 2 avta in 2 motorja pri šoli in en avto na koncu naselja proti Logatcu. Čuvajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah lih takat k bojo izpiti :headbang:

eh miha izpiti se bojo junija končali :whistle: on pa vabi julija:D...pol bo tu največji motozbor u slo...hdu k pajk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa imeli danes akcije na ridah. Hvala vsem ki ste me opozorili na policaje. Bili smo jaz pa še dva kolega in nas je zasledoval helikopter (ja helikopter prav ste slišali), na vrhu sta pa stala policaja. Peljali smo se res počasi in jim je zgleda un iz helikopterja javil da je en prehiteval čez polno črto. Mislim wtf, kaj takega pa še ne. A nebi bilo bolje če bi lovili tiste pobegle kaznjence kot pa da nas matrajo tako. Drugače sta bila policaja zelo prijazna in sta rekla da bodo imeli zdaj kar nekaj vikendov akcije na motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja...še vsaj kakšnih 30 vikendov...tja do konca sezone :yes:

ma dns je blo vseen lepo na kačjih...mal sončka,mal vetrčka mal dobre volje...ful fajn :P

omejihtev se pa le držte gor čez...al pa kr tja do morja...al pa kr povsod...jebat ga taki so cajti...

PS:helikopter je bil pa na ridahzato ker ni najdu jorasovih korit pa so iskal tatove ;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah ornk zaseda modrih angelov. 2 avta in 2 motorja pri šoli in en avto na koncu naselja proti Logatcu. Čuvajte.

jaaa tista dva letečmana sta full face . . . . :worship:

dons smo se naganjal gor in dol . . . . . pa ona dva tud . . . . :yea1:

pol pa debata, možakarja sta full za akcijo . . . . . . . mal smo jih hecal da gremo skupi vozit po ridah . . . .

seveda z sirenam in rotaciskimi lučkami :kva2: . . . . . pa sta rekla da ne . . .

takih policajev se fali na cestah . . . . KI RAZUMEJO MOTORIST . . . :OK:

skaratka bilo super . . . . . :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaa tista dva letečmana sta full face . . . . :worship:

dons smo se naganjal gor in dol . . . . . pa ona dva tud . . . . :yea1:

pol pa debata, možakarja sta full za akcijo . . . . . . . mal smo jih hecal da gremo skupi vozit po ridah . . . .

seveda z sirenam in rotaciskimi lučkami :kva2: . . . . . pa sta rekla da ne . . .

takih policajev se fali na cestah . . . . KI RAZUMEJO MOTORIST . . . :OK:

skaratka bilo super . . . . . :OK: :OK: :OK:

Zdj boš vse povedal pa bosta mogla it na raport...si tut čudn... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj boš vse povedal pa bosta mogla it na raport...si tut čudn... :closedeyes:

eh ja pa ja . . . . . . . nema veze . . . . . sej nista sam ona dva bla gor . . . . . sej so bli tud drugi leteči gor . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa imeli danes akcije na ridah. Hvala vsem ki ste me opozorili na policaje. Bili smo jaz pa še dva kolega in nas je zasledoval helikopter (ja helikopter prav ste slišali), na vrhu sta pa stala policaja. Peljali smo se res počasi in jim je zgleda un iz helikopterja javil da je en prehiteval čez polno črto. Mislim wtf, kaj takega pa še ne. A nebi bilo bolje če bi lovili tiste pobegle kaznjence kot pa da nas matrajo tako. Drugače sta bila policaja zelo prijazna in sta rekla da bodo imeli zdaj kar nekaj vikendov akcije na motoriste.

Ja dobr da država na tak način dnar zapravla...plačujemo delovne ure helikopterja da lahko vidjo enga k čez črto pele... :worship: .....k je ena nesreča pa bi kdo nujno rabu prevoz pa nikjer nobenga helikopterja... :headbang:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo se naganjal gor in dol . . . . . pa ona dva tud za vami z lizikami . . . . :yea1:

pol pa debata, možakarja sta full za akcijo . . . . . . . mal smo jih hecal da gremo skupi vozit po ridah . . . .

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!