Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kako to da imate na ridah zadnje cajte tolko policajev???...smo misli pred kakim tednom dni, mariborčani prit pogledat kje so te znamenite ride, pa so nam rekli da raje ne, ker mrgoli policajev...očitno se je tisti baksuz piki japok al kaj je že, očitno res dogovoril z policijo, da nenehno nadzira vaš teritorij, zaj pa ves srečn misli, kako je opravil božje poslanstvo :headbang: :headbang: ...čim manj takih v motociklizmu vam želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to da imate na ridah zadnje cajte tolko policajev???...smo misli pred kakim tednom dni, mariborčani prit pogledat kje so te znamenite ride, pa so nam rekli da raje ne, ker mrgoli policajev...očitno se je tisti baksuz piki japok al kaj je že, očitno res dogovoril z policijo, da nenehno nadzira vaš teritorij, zaj pa ves srečn misli, kako je opravil božje poslanstvo :headbang: :headbang: ...čim manj takih v motociklizmu vam želim

Sej je blo lan isto na določene dneve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim vse ridaše in druge motosvetovce julija k men domov na zabavo, hrana in pijača bo, častim jest, 2 bajti so za prenočit, bo okol 20 ljudi + vsi motoristi lepo dobrodošli. Če bi kdo rad prišel, mi lahko sporoči na pm. Dobrodošle vse znamke motorjev.
ah lih takat k bojo izpiti :headbang:

@miha:Ponavadi je julija že konec izpitov na večini faxov :)

@:DejaVu:Če slučajno kaj ne pride vmes se javljam da pridem pogledat :) Letos še s Kawasaki-njo :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo na ridah kar fajn, nobenega padca, odpeljal parkrat na izi gor pa dol, srečal kar nekaj motosvetovcev, žal pa tudi en kup policajev in radarjev, ampak smo peljali 50 in 90, tako da niso nič polnili blagajne na moj račun :D

Nato je naokrog prišel še m1ha, smo malo debatirali o dirkanju, potem je pa počasi bil čas, da se spravim domov :)

Hvala vsem za družbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to da imate na ridah zadnje cajte tolko policajev???...smo misli pred kakim tednom dni, mariborčani prit pogledat kje so te znamenite ride, pa so nam rekli da raje ne, ker mrgoli policajev...očitno se je tisti baksuz piki japok al kaj je že, očitno res dogovoril z policijo, da nenehno nadzira vaš teritorij, zaj pa ves srečn misli, kako je opravil božje poslanstvo :headbang: :headbang: ...čim manj takih v motociklizmu vam želim

Baksus PIKI JAPOK nima s tem nič. Dost je odklopljenih Italijanov z GSXR-ji (krogi Ajdovščina-Kalce-Planina- skoz Postojno do konca in naprej) ki nažigajo in dvigujejo pritist vsem tud tistim ki se "mirno" zbirajo v ridah. Če pa si mel enak namen kot oni pa bolje ne hodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baksus PIKI JAPOK nima s tem nič. Dost je odklopljenih Italijanov z GSXR-ji (krogi Ajdovščina-Kalce-Planina- skoz Postojno do konca in naprej) ki nažigajo in dvigujejo pritist vsem tud tistim ki se "mirno" zbirajo v ridah. Če pa si mel enak namen kot oni pa bolje ne hodi.

sej tudi ne bom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledano v končni fazi...smo si sami krivi da se tm gor znajdemo v bolj(ali manj) prijetni družbi...akcija->reakcija...zdj pa kontrolerej kemijo pa adrenalin če lohka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek FOČK :whistle:

V nedeljo FOČK :whistle:

Ej .. nisem se mogel ustaviti in sem odtačkal naprej ... se mi je mudilo nekam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek FOČK :whistle:

V nedeljo FOČK :whistle:

Ej .. nisem se mogel ustaviti in sem odtačkal naprej ... se mi je mudilo nekam :naughty:

Vsaj pozdravil si tak kot je treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj pozdravil si tak kot je treba :D

Zdej se bomo lahko še pogovarjal, in ne samo pozdravljal, ker se vozimo 50km/h :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se bomo lahko še pogovarjal, in ne samo pozdravljal, ker se vozimo 50km/h :rolleyes:

Aja???? Ke se pa tok peleš?? A mi pomagaš gužvo delat na cesti?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja???? Ke se pa tok peleš?? A mi pomagaš gužvo delat na cesti?? :evilgrin:

Ne sej zdej sm se nehu vozit. Kr nej v garaži prah nabera :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej zdej sm se nehu vozit. Kr nej v garaži prah nabera :yawn:

prpa

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej zdej sm se nehu vozit. Kr nej v garaži prah nabera :yawn:

Chiken :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chiken :evilgrin:

Kje si se pa ti včeri skrival?

:lol: bom že prebolel

Ja glej da boš res.

Jst sm tud bogi :whistle:

A res? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pussyi,sam lupčka sm hotu :evilgrin:

ti si pa zahteven

:004

Sami pussyi :)

kaj si pa glasen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nam boš prdružu :naughty:

pri čemu pa?? Nč ne poveste :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!