Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Piknikkkkkkkkkkk dobra ideja :OK:

jajajajajajajajajajajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :yes: :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajajajajajajajajajajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :yes: :grim :P

Zmenjeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne ta vikend k me nej pičim čez urco dve ali tri nazaj na pag,želja po ovinkih od senja naprej kr noče popustit tko ,da jo je treba uresničit :naughty:

enkrat u četrtek med tednom pa kumot

vsem skupi želim en lep sončn in vroč vikend

btw:u pondelk sm cel dan frej tko da mislim zajahat suziko enkrat dopoldne cca 10h in jit na eno turo po sloveniji,če je kdo za družbo delat pa nej mi nekaku sporoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom zdaj počasi odpravil do rid obrnit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom zdaj počasi odpravil do rid obrnit.

LP

Če ne bo prostora, se lahko rikverc pelješ nazaj!!! :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dela v tej državi.. Dobil 20eur (40 polna) kazni, ker naj bi me iz helikopterja videli kako sem prevozil polno črto.

Načeloma bi to tiho požrl, ker se je že večkrat zgodilo, da sem na ridah pač zapeljal čez polno črto, ko sem zavijal na parking ali pa celo, ko sem koga prehitel in bi bil kaznovan upravičeno. Ampak hec je v tem, da sem to rundo, že ko sem šel gor opazil radar, nato videl še kontrolo in nato opazil še helikopter. V ta namen sem se pač peljal 100% po predpisih, nič nisem prehiteval, nič kolenčkal, še obrnil nisem tam kjer ponavadi, ampak sem se peljal vse do gostilne Ravbar in obrnil tam kjer je pri cesti malo odcepa in črtkana črta, da ja ne bo kaj narobe :) No in potem se spet lepo peljem dol in ker ni bilo nobenga se nisem ustavljal ampak nadaljeval pot skozi Planino proti domu kjer me ustavi policaj in mi pove, da bo plačilni nalog kjer naj bi šel čez polno črto, so me bojda videli iz helikopterja.. Yeah right, naj mi k**** stran pade, če sem šel to rundo čez kakršnokoli črto. No potem sem dobil plačilni nalog, povedal sem, da črte nisem prevozil, kregal se nisem in to je bilo to.

Drugače nimam pripomb, policist je bil prijazen, ob odhodu me je še opozoril na radar nekaj 100m nižje prav tako pa je omenil, da nima kaj, da je pač tako njegovo delo. To popolnoma razumem in nimam kaj zlega reči čez tega policista, ki me je ustavil. Ampak mi pa gre na bruhanje ob tem, ko vidim kako dela slovenska policija. Pač so dobili navodilo naj gredo kontrolirat promet na ride, normo je bilo treba izpolnit in to je to. Sedaj so dve možnosti. Ali se je tisti v helikopterju zmislil, da me je videl peljat čez, ali pa je videl koga drugega. Eno in drugo je do mene nefer in nesprejemljivo, ker to rundo nisem naredil nobenega prekrška pa vseeno bil kaznovan.

Ajde, 20eur ni nič, zaradi tega se ne bom jahal s pritožbami in zgubljal živcev. Pa tudi brezmadežen nisem in lahko pogledam tako, da je pač bilo tole za kdaj drugič, ko sem res zapeljal čez črto. Ampak vseeno se mi pa srhljivo zdi, ko človek zavestno pazi še bolj kot bi bilo treba, ve sam pri sebi, da prekrška 100% ni storil, pa je vseeno kaznovan, ker pač policist tako reče in požret mora to. Hvala Sloveniji za tako policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai 20 eur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma koi kurac je to, mi narediš kopijo kazni ker sem grem takoi pobunit sa kurčevo kazen ki mi je meni dal neki dni nazai k sem čez polno črto prehiteval ki sem palač 125 eur od polovične cene 250 eur in dobil 5 kazenskih !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

......mam pun kurac tega zajebavanja...... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil kazen po 116. členu, to je neupoštevanje prometne signalizacije, ti pa si bil kaznovan za prehitevanje čez polno črto, kar je hujši prekršek in večja kazen. Preveri po katerem členu si bil kaznovan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil kazen po 116. členu, to je neupoštevanje prometne signalizacije, ti pa si bil kaznovan za prehitevanje čez polno črto, kar je hujši prekršek in večja kazen. Preveri po katerem členu si bil kaznovan.

LP

hehe ta je bla dobra;) sj so budale te kapsi:( sj ti bom jst dau še za en sok v postojni enkrat pa se bo poglihal;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil ta z Zjem :) Ja hvala za pijačo, se naslednjič oddolžim, sej se še kej srečamo gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dokaz??? dex nima ga. tak da naj si rit z tem nalogom obrise :naughty:

pritozi se! aja z helikopterja pa on res vidi ja to vse :worship: :worship:

dobro da te ni iz ASTRE 2 posnel( satelita) :headbang: :headbang: ko si polno črto prevozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil ta z Zjem :) Ja hvala za pijačo, se naslednjič oddolžim, sej se še kej srečamo gor :)

ja jst ja ....ma ni panike tu sam tko reku za foro;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k so tok zakompliciral zadeve bo za premislt ce se sploh se splaca na ride hodt....bo kmal drazje k ce bi sel na grobnik.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dela v tej državi.. Dobil 20eur (40 polna) kazni, ker naj bi me iz helikopterja videli kako sem prevozil polno črto.

Načeloma bi to tiho požrl, ker se je že večkrat zgodilo, da sem na ridah pač zapeljal čez polno črto, ko sem zavijal na parking ali pa celo, ko sem koga prehitel in bi bil kaznovan upravičeno. Ampak hec je v tem, da sem to rundo, že ko sem šel gor opazil radar, nato videl še kontrolo in nato opazil še helikopter. V ta namen sem se pač peljal 100% po predpisih, nič nisem prehiteval, nič kolenčkal, še obrnil nisem tam kjer ponavadi, ampak sem se peljal vse do gostilne Ravbar in obrnil tam kjer je pri cesti malo odcepa in črtkana črta, da ja ne bo kaj narobe :) No in potem se spet lepo peljem dol in ker ni bilo nobenga se nisem ustavljal ampak nadaljeval pot skozi Planino proti domu kjer me ustavi policaj in mi pove, da bo plačilni nalog kjer naj bi šel čez polno črto, so me bojda videli iz helikopterja.. Yeah right, naj mi k**** stran pade, če sem šel to rundo čez kakršnokoli črto. No potem sem dobil plačilni nalog, povedal sem, da črte nisem prevozil, kregal se nisem in to je bilo to.

Drugače nimam pripomb, policist je bil prijazen, ob odhodu me je še opozoril na radar nekaj 100m nižje prav tako pa je omenil, da nima kaj, da je pač tako njegovo delo. To popolnoma razumem in nimam kaj zlega reči čez tega policista, ki me je ustavil. Ampak mi pa gre na bruhanje ob tem, ko vidim kako dela slovenska policija. Pač so dobili navodilo naj gredo kontrolirat promet na ride, normo je bilo treba izpolnit in to je to. Sedaj so dve možnosti. Ali se je tisti v helikopterju zmislil, da me je videl peljat čez, ali pa je videl koga drugega. Eno in drugo je do mene nefer in nesprejemljivo, ker to rundo nisem naredil nobenega prekrška pa vseeno bil kaznovan.

Ajde, 20eur ni nič, zaradi tega se ne bom jahal s pritožbami in zgubljal živcev. Pa tudi brezmadežen nisem in lahko pogledam tako, da je pač bilo tole za kdaj drugič, ko sem res zapeljal čez črto. Ampak vseeno se mi pa srhljivo zdi, ko človek zavestno pazi še bolj kot bi bilo treba, ve sam pri sebi, da prekrška 100% ni storil, pa je vseeno kaznovan, ker pač policist tako reče in požret mora to. Hvala Sloveniji za tako policijo.

Dex a veš da je bilo čisto isto zadnjič pri meni. Isto nas je s helikopterjem gledal in potem rekel da smo čez črto zapeljali vsi trije, kazen je pa samo eden dobil. Mislim kaka sramota od policije da to delajo. Škoda njihovega časa in našega denarja. Toliko pametnejših stvari bi lahko počeli. Zgleda da bi se dandanes bolj splačalo biti ropar ali pa morilec, ker njih ne lovijo in ne iščejo kot nas motoriste-največje kriminalce. Prav poklical bom v ponedeljek na mnz pa najrajše bi jih dal kar na televizijo (svet.press).

Sramota od policije :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dela v tej državi.. Dobil 20eur (40 polna) kazni, ker naj bi me iz helikopterja videli kako sem prevozil polno črto.

Načeloma bi to tiho požrl, ker se je že večkrat zgodilo, da sem na ridah pač zapeljal čez polno črto, ko sem zavijal na parking ali pa celo, ko sem koga prehitel in bi bil kaznovan upravičeno. Ampak hec je v tem, da sem to rundo, že ko sem šel gor opazil radar, nato videl še kontrolo in nato opazil še helikopter. V ta namen sem se pač peljal 100% po predpisih, nič nisem prehiteval, nič kolenčkal, še obrnil nisem tam kjer ponavadi, ampak sem se peljal vse do gostilne Ravbar in obrnil tam kjer je pri cesti malo odcepa in črtkana črta, da ja ne bo kaj narobe :) No in potem se spet lepo peljem dol in ker ni bilo nobenga se nisem ustavljal ampak nadaljeval pot skozi Planino proti domu kjer me ustavi policaj in mi pove, da bo plačilni nalog kjer naj bi šel čez polno črto, so me bojda videli iz helikopterja.. Yeah right, naj mi k**** stran pade, če sem šel to rundo čez kakršnokoli črto. No potem sem dobil plačilni nalog, povedal sem, da črte nisem prevozil, kregal se nisem in to je bilo to.

Drugače nimam pripomb, policist je bil prijazen, ob odhodu me je še opozoril na radar nekaj 100m nižje prav tako pa je omenil, da nima kaj, da je pač tako njegovo delo. To popolnoma razumem in nimam kaj zlega reči čez tega policista, ki me je ustavil. Ampak mi pa gre na bruhanje ob tem, ko vidim kako dela slovenska policija. Pač so dobili navodilo naj gredo kontrolirat promet na ride, normo je bilo treba izpolnit in to je to. Sedaj so dve možnosti. Ali se je tisti v helikopterju zmislil, da me je videl peljat čez, ali pa je videl koga drugega. Eno in drugo je do mene nefer in nesprejemljivo, ker to rundo nisem naredil nobenega prekrška pa vseeno bil kaznovan.

Ajde, 20eur ni nič, zaradi tega se ne bom jahal s pritožbami in zgubljal živcev. Pa tudi brezmadežen nisem in lahko pogledam tako, da je pač bilo tole za kdaj drugič, ko sem res zapeljal čez črto. Ampak vseeno se mi pa srhljivo zdi, ko človek zavestno pazi še bolj kot bi bilo treba, ve sam pri sebi, da prekrška 100% ni storil, pa je vseeno kaznovan, ker pač policist tako reče in požret mora to. Hvala Sloveniji za tako policijo.

Najbolš je, da se na Ridah voziš dopoldne, ker ni nikoli kaj dosti prometa, pa še kar je najbolj pomembno, da ni policajev! Jst se zdej usak dan vozim dopoldne in nisem še nikol srečal policajev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex a veš da je bilo čisto isto zadnjič pri meni. Isto nas je s helikopterjem gledal in potem rekel da smo čez črto zapeljali vsi trije, kazen je pa samo eden dobil. Mislim kaka sramota od policije da to delajo. Škoda njihovega časa in našega denarja. Toliko pametnejših stvari bi lahko počeli. Zgleda da bi se dandanes bolj splačalo biti ropar ali pa morilec, ker njih ne lovijo in ne iščejo kot nas motoriste-največje kriminalce. Prav poklical bom v ponedeljek na mnz pa najrajše bi jih dal kar na televizijo (svet.press).

Sramota od policije :slap:

predlagam, da jim pošljete policiji položnico s 250 EUR kazni zaradi prevožene polne črte (pa ni popusta , če plačajo v osmih dneh......), navedite številko prvega policijskega avtomobila, ki ga vidite na cesti in čakajte, kaj se bo zgodilo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah se bomo/bom še vozili/vozu,mi to vemo in oni tud.Pomoje je padla komanda,da nadzorujejo ride ampak samo za določen čas.

Nemorejo vedno sam rid kontrolirat,je še velik cest okol Postojne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itk, sj jih bo minil... upm sm d čim prej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je takrat rekel policaj da bodo imeli še kar nekaj vikendov akcije na nas, samo ne vem če je to mislil na splošno ali je mislil na ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo sem bil na Ridah, kot gledalec in sta šla čez The ovink 2 letečmana proti Planini, oba sta pelejala po črti, tako da sta bila čisto nagnjena na nasproten pas! Povrh usega sta pa misla, kok bosta impresionirala, ker sta šla do tačk (wanna be huda). :slap:

FUCK THE POLICE!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!